ATAŞEHİR
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

ATAŞEHİR ÇİLİNGİR SERVİSİ

İşyerinde anahtarınızı mı unuttunuz? İşyerinde kimse kalmadı ve yarından önce de anahtarlarınıza ulaşma imkanınız yok. Belli ki zorda kaldınız, fakat biz sizi zorda bırakmayız. Ataşehir Çilingir’i hemen arayın, evinize girebilmenizi sağlayalım. Sizi daha fazla kapıda bekletmeden hızla geliriz ve kapınızı ışık hızıyla açarız.

Anahtarlar kilitte kaldı ve artık çıkmıyor. Kilit eski ve içi pas tutmuş. Artık kilit ne açılıyor ne de kilitleniyor. Bu kilit size lazım çünkü özelinizi veya maddi değer taşıyan eşyalarınız koruyor ve bunun da böyle kalmasını istersiniz. Özelinizin ve değerli eşyalarınızın korunaklı kalması için bizi çağırın, kilitlerinizi değiştirelim. Ataşehir Çilingir sizin emanetinizi güvende tutar.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Ataşehir kapı açma

Kapıda kaldınız ve evin açılması lazım, fakat bunu yapacak araç gereç ve uzmanlığınız yok. Merak etmeyin, çünkü herkesin bir yeteneği vardır ve bizimkisi tam olarak da bu. Ataşehir Çilingir olarak kapınızı veya kilidinizi özel aletlerimiz ve sertifikalı usta çilingirlerimiz ile çabuk ve hassasiyetle açar, sizin kısa sürede evinize girebilmenizi sağlarız.

Cebiniz delinmiş veya otururken bir yerde anahtarlar cebinizden düşmüş ve şimdi anahtarlar kayıp. Yedek anahtarlarınız yok ve tabiki eve girmek istiyorsunuz. Canınızın sıkkın olduğunu biliyoruz, bu yüzden adresinize hızlıca geliyoruz. Ayrıca uçuk fiyatlarla gelip de canınızı daha fazla sıkmıyoruz.

Anahtar kırıldı ve yedek anahtar da bir işe yaramıyor haliyle. Eve girmenize engel oluyor ve bu duruma çare arıyorsunuz. Anahtarınız kilidin içinde kırıldıysa, derdinizin çaresi bizdedir. Kapı ve kilidin her konusunda ustayız ve uzmanlığımızı konuştururuz. Yılların tecrübesine dayanarak kapınızı açacağımızı garanti ederiz.

Çilingir Ataşehir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık kilit ve anahtarlarınız için Ataşehir Çilingir.

Kilit kırıldı ve acil değişmesi lazım. Kalitesiz veya onaylı olmayan kilitler kullanıldığında, TSE onaylı kaliteli kilitlerle kıyasla çok çabuk bozulurlar. Kalite bizim temel ilkelerimizden olduğundan, sadece onaylı ve kaliteli kilitler kullanmaktayız. Ayrıca hizmetimizin hızıda güçlü yanlarımızdandır.

Kilit bozuldu mu? İşinin uzmanı olan çilingirlerimiz sadece kapı açma veya kilit değiştirmekte değil, ayrıca bozuk kilit tamir etmekte de hünerlerini sergilemektedirler. Bazen kilit tamir edilecek durumda değildir veya değiştirmek tamir etmekten daha mantıklı bir çözüm olarak karşımıza çıkabilir. Bu gibi durumlarda çilingirlerimiz size durumu açıklar ve tavsiyede bulunur. Sizin isteğinize göre kilit tamir edilir veya değişir.

Ataşehir'in usta çilingiri

Kilit değiştirmekle yılların deneyimini kazanan usta çilingirlerimiz sizin eski kilidinizi hızlıca çıkarır ve yerine hızla fakat titizlikle kaliteli ve onaylı kilit monte eder. İyi işçilikle beraber sizi uzun yıllar boyunca götürecek kalitede kilitler.

Kilit veya kapınız mı açılacak? Ataşehir Çilingir bu işte başarılı olacak!

Kilit veya kapı açmak konusunda uzman çilingirlerimiz sizin için bu işlemi en iyi şekilde yerine getirir. Usta çilingirler ve özel aletlerle bu işlem genelde hasarsız mümkün olur. Her işi ustasına bırakmak gerekir ve bu işin ustası da biziz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Ataşehir'de dışarıda? Bizim çilingirimiz sizin için hazırda!

Uzmanlardan oluşan çilingir ekibimiz, Ataşehir Çilingir servisimizin omurgasını oluşturmaktadır. Diğer çilingir servislerinde farkımız, her çilingiri işe almadığımız gerçeğinin altında yatıyor. Referansa çok dikkat etmekteyiz. Her şeyden önce güven olması lazım, çünkü çalışanlar çalıştıkları şirketi temsil ederler.  Bizim için kalite ve güven en önemlisidir, çünkü müşteri memnuniyetine giden yol bunlardır.

Çilingirlerimizi bünyemize toplarken dikkat ettiğimiz ayrı bir husus ise becerileri konusundaki kapasitesi ve uzmanlığıdır. Ayrıca teorik bilgi sahibi olmasına da önem vermekteyiz, zira sizlere kapı, kilit ve güvenlik konusunda tavsiyelerde bulunmalarını veya sorularınıza cevap verebilecek kapasitede olmalarını bekliyoruz.

Şirketler güvenliğini sağlamak için uzmanlarımızdan ve tecrübelerimizden yararlanmaktadır. Şirketlerde büyük sermayeler bulunduğu ve genelde geceleri boş olduğundan daha hassas konumdadır. Emek vermeyip, emeğinize göz diken hırsızlar böyle fırsatları kollar. Bu yüzden güvenliğinin kaliteli ve donanımlı olması şarttır.

Evinizin veya şirketinizin güvenliği sadece kaliteli kilit almakla sağlanmıyor. Bu kilitler acemice yerleştirilirse ömrü uzun olmaz ve arıza verme ihtimali daha yüksek olur. Kilit değiştirmek konusunda ustalıklarını belli eden çilingirlerimiz sizin güvenliğiniz ve memnuniyetiniz için kaliteli iş çıkarır.

Ataşehir'in her noktasına gidiyoruz

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme imkanı

Çağımızın getirdiği kolaylıkla artık adresinizde ödemek POS cihazıyla mümkün. Bu teknolojik gelişmelerden Ataşehir Çilingir olarak biz de faydalanıyoruz. Müşterilerimize kolaylık olsun diye, çilingirlerimiz gittiği her adrese POS cihazı götürür. Nakitiniz mi yok? ATM’ye kadar gitmek istemiyor musunuz? Mesele yok! Kapınızda POS cihazı ile ödeme imkanı sunuyoruz!

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Duruma göre değişir. Yapılan iş her adreste farklıdır. Bu yüzden çilingirin kapıyı ne kadara açacağını net bir rakam söylemek mümkün değil. Söylemesinin mümkün olduğu tek şey, bölgedeki en uygun fiyatların bizde olduğudur.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Yapılan işin yanı sıra fiyatı etkileyen başka öğelerde vardır. Bunlardan bazıları: Hizmetin verildiği vakit, kapı çeşidi, kilit türü vs.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Profesyonel çilingirlerimiz özel aletleriye kapınızı hasar görmeden, hızlı ve etkili biçimde açarak evinize geçidi sağlar. Ayrıca, güvenlik konusunda çilingirlerimiz sizden ücret almadan tavsiye verir.

Hasarsız açın.

Her şeyin üstüne birde kapınız zarar görsün istemezsiniz elbette. Çoğu zaman kapınızın hasarsız şekilde açılmasına imkan vardır. Bazı durumlarda ise kilidin silindiri delinmek zorundadır. Bu durumlarda sadece kilit değiştirerek sorununuz çözülmüş olacaktır.

POS cihazı çilingir

Her türlü çilingir hizmetleri

Profesyonel bir Ataşehir çilingir haftanın yedi günü, günün 24 saati her zaman mevcuttur. Bir çilingire ihtiyacınız varsa, aynı gün acil servis hizmeti sunarız. Evinize veya ofisinize yakın bir yerde hızlı servise ihtiyacınız olduğunda yardımcı oluruz. Ataşehir’de bir çilingir size nasıl yardımcı olur? Sunulan en popüler hizmetlerden bazıları, kilitli kapıları açmak, kilit sorunlarını onarmak ve arabanız veya eviniz için anahtarların kopyasını çıkarmaktır. Sunulan en iyi hizmetlerden bazılarına bir göz atalım.

 

Yeni kilit takmak

Yeni bir eve taşınıyorsanız veya yeni bir ev satın aldıysanız, muhtemelen yapmak isteyeceğiniz ilk şeylerden biri, evinizdeki tüm kapılara yeni ev güvenlik kilitleri takmaktır. Anahtarlar bir kaç dakika içinde hazırlanır. Deneyimli Ataşehir çilingirleri, ne tür bir kapı olursa olsun bir kapıyı zarar görmeden açabilirler. Uzmanlıkları, onları günümüzün güvenlik endişeleri dünyasında değerli bir araç haline getiriyor.

 

Kapı açmak

Kendinizi yanlışlıkla kilitlediyseniz, paniğe gerek yoktur. Ataşehir çilingir, kırılan anahtarı kolayca değiştirebilir veya sizin için yeni bir anahtar yapabilir. Bu tür acil durumlarla çok sık ilgilendikleri için, işi genellikle bir saat içinde bitirebilirler.

 

Kilit tamiri

Kilit tamiri ve değişimi de sunulan bir diğer önemli hizmettir. Çoğu zaman, ev sahipleri, kapıyı açmayan kırık veya hasarlı anahtarları değiştirmek zorundadır. Bazen insanlar anahtarları kaybettiler, ancak diğer zamanlarda onları çaldılar. Bu gibi durumlarda Ataşehir çilingir, geniş bir kilitleme seçeneği yelpazesi ile hızlı hizmet verebilir.

 

Kilit değiştirme

Eviniz yakın zamanda bir lokavt kurbanı olduysa, sorunu mümkün olan en kısa sürede onarmak önemlidir. Çoğu eski evin tüm dış kapılarında sürgü bulunur. Bununla birlikte, daha yeni evler, bir anahtar yerine bir kod kullanarak kapının açılmasını gerektiren elektronik erişim kontrol sistemlerini kullanabilir. Bu durumda, eski sürgüyü yenisiyle değiştirmek ve çalınan anahtarı farklı bir anahtarla değiştirmek en iyisidir.

 

Profesyonel Çilingir hizmetleri

Ev sahipleri, profesyonel bir çilingir yardımı olmadan yeni kilitler takmayı seçebilirler. Hırdavatçılardan satın alınabilecek birçok kendin yap çilingir seti var. Bu kitler, kendin yap çilingirinin yeni kilitlerinizi takması için gerekli araçları içerir. Çoğu zaman, bu kitler ayrıca basit kilit onarımı veya yeniden anahtarlama için talimatlar içerir. Bir sürgü tamir etmek veya bir kapıya yeniden kilit takmak için yeterince deneyimli olmayan ev sahipleri için harika bir seçenektir.

 

Uzman çilingir çağırmak

Ancak, kendin yap projesinin yeterli olmadığı zamanlar vardır. Bu gibi durumlarda, ev sahibi uzman bir çilingir ile iletişime geçmelidir. Bir uzmanın müdahale etmesi gereken bazı durumlara örnekler: sürgü değiştirme veya sürgü üzerindeki silindiri değiştirme. Silindir düzgün oturmazsa, kilidin yeniden takılması gerekebilir veya ilk etapta kilit hiçbir zaman düzgün takılmamıştır. Profesyonel bir çilingir, dış kapı kilidi için ek bir anahtar da takabilir.

 

Ataşehir Çilingir fiyatı

Fiyatlar maalesef önden söylemek biraz zor çilingir hizmetlerinde. Bazı etkenler fiyatı önden söylememize engel oluyor. Bu yüzden bizi arayabilir ve çilingirimizle görüşebilirsiniz. Yapılacak işleme göre ve kapı/kilit türüne göre size fiyat konusunda yardımcı olabiliriz.