BAKIRKÖY
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

BAKIRKÖY ÇİLİNGİR SERVİSİ

Bakırköy’de anahtarlarınızı mı unuttunuz? Kendinizi bağışlayın, zira sizde olan bir özel durum değildir. Günde anahtarlarını unutup çilingir çağırmak zorunda kalan kaç kişi olduğunu bilseydiniz kendinizi daha çabuk affedersiniz. İstanbul’da yaşayıpta kafası rahat olan kişi sayısı çok azdır ve haliyle unutkanlık olabilir. Bu durumu en iyi şekilde atlatabilmek için Bakırköy Çilingir’i aramanız yeterli olacaktır.

Anahtar kilitte takılı kaldı diye bize başvuran müşterilerimiz de bi hayli fazladır. Bu durumlarda da profesyonel çilingirlerimiz adresinize hızlıca gelip durumu düzeltecektir. Sizin yapmanız gereken sadece ve sadece bizi aramak olacaktır. Kalanını hızlıca konuma gelip biz hallediyoruz.

Evinizi açmak, bizim işimizdir. Evinize girmeniz engelleniyorsa, bu engeli ortadan biz kaldırırız. Kapıda kaldığınızda, saatlerce beklemenize göz yumamayız.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kayıp anahtar

Anahtar kaybolup ve yedek anahtarınızın olmaması veya yedek anahtarın da aksine içerde olması… Bizi ararsanız işinin erbabı çilingirlerimiz kapınızı açarak sorunu halleder. Kapı kilitli veya kilidi açık olsun, farketmez. Her türlü evinizin içine girebilmenizi sağlarız. 

Kırık anahtar

Kırık anahtar neticesinde evinize giremediniz. Anahtar eskiydi ve maalesef kilidin içinde kırıldı. Şu an eve giremiyorsunuz ve kapıda kaldınız. Hemen arayın ve kapınızı açıp kilidinizi değiştirmeye gelelim.

Önceki çilingir kalitesi düşük kilit kullanmış ve şu an kilidiniz kırıldı veya bozuldu. Kalitesiz kilitlerde bu çok olası bi durum, çünkü ömrü çok daha kısa oluyor. Çilingirlere onaylı olmayan kalitesiz kilit takılmasına müsaade ederseniz, kendi cüzdanınızın hırsızı olmuş olursunuz. Çilingire her zaman sorun: “Kilit TSE onaylı mıdır?” diye. Değilse başka bir çilingir arayın, yoksa kısa bir süre sonra yine çilingire ihtiyaç duyma olasılığınız yüksek olur. Ayrıca çilingirin uzmanlığını da sorgulayın. Şayet çilingir acemiyse, kaliteli kilit elinde heder olur ve yine ömrü kısa olur.

Çilingir Bakırköy
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Her türlü kapı/kilit hizmeti için çilingir Bakırköy.

Bakırköy Çilingir olarak bireyler ve şirketler haricinde, yine birçok kurum, kuruluş ve dairelerle beraber çalışmaktayız. Örneğin savcılık emriyle polis veya icra için kapı açtığımızı veya mühürlediğimizi düşünebilirsiniz.

Biz yıllardır bu işin içindeyiz ve semtinizin çilingiri olarak TSE onayı olmayan kilitler kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Deneyimlerimizden öğrendiğimiz, bu kilitlerin daha çabuk arıza verdiğini ve yine bir çilingir çağırmak zorunda kalarak, daha çok masraf yapmak zorunda kaldığınız yönündedir. Bu yüzden sadece TSE onaylı kilitler kullanın.

Bakırköy'ün çilingir servisi

Deneyimli uzman çilingirlerden oluşan takımımız kapı, kilit ve anahtar hakkında teorik ve pratik geniş bilgiyle donanımlıdır. Bu tecrübelerimizden ve bilgimizden her müşterimiz faydalanabilir, adresinize gelen çilingirlerimize sorular sorulabilir, önlem ve güvenlik hakkında ücretsiz tavsiyeler alınabilir. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan sevinç duyarız! Bakırköy Çilingir servisi olarak müşteri memnuniyeti hedef listemizde en yüksek konumdadır. 

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Bakırköy’de kapıda mı kaldınız? Bakırköy Çilingir sizin için hazırda!

7/24 hizmet veren Bakırköy Çilingirimiz sayesinde Bakırköy’de kapıda kalmaya son! Şanssız gününüzde yüzünüze gülen şans olmaya devam ediyoruz. Ne zaman ararsanız arayın, 30 dakika içerisinde yerinizde oluruz! 

Sadece bireylerin değil, şirketlerin güvenliğini de sağlıyoruz. Gerek açılması gereken kapı veya kilitlerde, gerek kapılara takılacak olan akıllı kilitlerde. Yine her türlü çilingir hizmetlerimizle yanınızdayız. 

7/24 Bakırköy’de Çilingir

Bakırköy Çilingir, diğer çilingirlerden farklı olarak afetlerde hizmet vermektedir. Ülkemizde deprem, sel, fırtına gibi doğal afetler meydana gelmektedir. Meydana gelen hasarda 7/24 afet hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kalitesinden emin olan ve gurur duyan bir çilingir servisi olarak verdiğimiz hizmete, yapılan işe ve değişen ürüne 1 yıl garanti veriyoruz!

Bakırköy'de her türlü çilingir hizmetleri

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazı ile ödeme imkanı

Evde veya şirkette ödeme yaparak ATM’ye gitmek zorunda kalmamak… Bu bir hayal değil, gerçek! Bakırköy Çilingir servisimizin çalışanları yanında POS cihazı taşır. Böylece, yeterince nakitiniz olmasa bile yanınızda veya ATM’ye gitme zahmetinden kurtulmak istiyorsanız, kolayca banka veya kredi kartınız ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Fiyatı önceden belli olmayan hizmetlerden bir tanesi de çilingir servisidir. Bu hizmette duruma göre fiyatlar arasında büyük farklar olabilir.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyatı belirleyen değişkenlerin etkisinden dolayı sabit bir fiyat sunma imkanımız olmuyor. Size rahatlıkla söyleyebileceğimiz, semtte en uygun fiyatın bizde olduğu gerçeğidir.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Konuma hızla gelen sertifikali çilingirlerimiz, bu iş için özel tasarlanmış araç ve gereçleriyle kapınızın açılmasını sağlar. Bu aletlerle haşır neşir olan ustalarımız kısa sürede kapınızı açar, ayrıca size ücretsiz faydalı tavsiyelerde bulunur.

Hasarsız açın.

Titizlikle işe koyulan usta çilingirlerimiz kapınızı yılların getirdiği deneyim sayesinde hasarsız açmanın yollarını bilirler. İncelikle çalışır ve bu iş için icat edilmiş özel aletler kullanırlar. En kötü durumda sadece kilit değişmek zorunda olur. Bu durumlarda ikinci bir randevuya gerek kalmaması için, çilingirlerimiz çok çeşit kilit ve silindir getirirler yanında. Böylece anında kilidiniz değişmiş olur.

POS cihazı çilingir

Kaliteli Çilingir hizmeti

Evinizde veya işyerinizde herhangi bir kilitlenme sorunu yaşadığınızda Bakırköy çilingire ihtiyaç duyulmaktadır. Çilingirler, acil servis hizmetlerini makul fiyatlarla kaliteli hizmet olarak sağlar. Bu profesyoneller, istenmeyen girişleri ve kapıların istenmeyen şekilde kapanmasını önlemek için kilitleri sabitler. Mülkün güvenliğinin bozulmamasını sağlarlar ve kapıyı hasarsız açar. Kaliteli hizmet alabilmek için herkes Bakırköy Çilingir aramalıdır.

Deneyimli Çilingir

Deneyimli bir çilingir çağırmak, işyeri ve konutlarda maksimum güvenlik ve emniyet sağlamanın en iyi yoludur. Profesyoneller, kişiyi, mülkü ve aile üyelerini korumak için kilitleri ve erişim kapılarını onarır. Bakırköy’da birçok çilingir hizmeti mevcuttur ve bunların çoğu farklı hizmetler sunmaktadır. İnsanlar kilitlerle ilgili sorunlarını çözmek için doğru çilingirleri seçmelidir.

Ucuz Çilingir

Çoğu çilingir şirketi farklı tipte kilitleme sistemleri ve aksesuarları sunar. Bir çilingir, kilitler ve güvenlikle ilgili çeşitli görevleri kolayca yerine getirebilir. Müşteri, çilingirin güvenlik sorunlarını onarmak ve kapıları açmak için makul fiyatlar istiyorsa, Bakırköy Çilingir sizin için en iyi çözüm!

Kaliteli araç ve gereç

Çoğu insan güvenlik konusunda endişeli ve kilitli kapıları açmıyor. Bazı insanlar yeni kilitler takmaktan da korkarlar çünkü bunun eskilerini takmaktan daha zor olabileceğini düşünürler. Ancak profesyonel çilingirler bunun göründüğü kadar zor olmadığını söylüyor. Profesyonel bir çilingir, her türlü güvenlik sorununu kolaylıkla çözebilir. Çilingirler, çekiç ve tampon gibi kapıları açmayı kolaylaştıran aletler kullanır. Kaliteli hizmet sunabilmek için, sadece en kaliteli araç ve gereçleri kullanmaktayız.

Kilit değiştirme

Bir kapı bilinmeyen bir nedenle hasar görürse, en iyi çözüm bir çilingirle görüşmektir. Sorunun türü ve kapının neden hasar gördüğü konusunda çilingire bilgi verilmesi önemlidir. Bir çilingirle görüştükten sonra, hasar gören ve açılan her türlü kilit, yenisi ile değiştirilir.

Kilit tamiri

Tek bir alet yardımı ile açılamayan bazı kapılar vardır. Bu kapılar arasında fırtına kapıları, anahtarları içine sıkışmış iç kapılar ve bazı kilitler nedeniyle açılması zor olan bazı kapılar sayılabilir. Bu durumlarda, profesyonel bir çilingir, sorunun nasıl çözüleceği konusunda uygun tavsiyelerde bulunacaktır. Bazen hasarlı kilit, onarım hizmetleri bir çilingir tarafından yapıldıktan sonra onarılabilir.

Birçok ev sahibi, bir çilingir tutmanın pahalı bir teklif olduğunu düşünüyor. Ancak uygun fiyatlara hizmet veren birçok çilingir bulunmaktadır. Hasarlı kilitleri bile onarabilirler. Yanlış kullanım veya bilgi eksikliği nedeniyle kilitler hasar görürse, profesyonel bir çilingir bunları değiştirebilir. Hasarlı kilitlerin onarımı genellikle kolaydır.

Deneyimli çilingir servisi

Bakırköy’da farklı türde hizmetler sunan birçok çilingir vardır. Bir uzman çilingir web siteleri aracılığıyla çevrimiçi olarak danışabilirsiniz. Konut, ticari veya otomotiv hizmetlerinde uzmanlaşmış çilingirler vardır. Bir çilingir tutmadan önce, birinin doğru türde bir hizmeti işe aldığından emin olmak önemlidir. Bütün çilingir hizmetleriniz için Bakırköy Çilingir!

Acil çilingir 

Kilit takmak veya kilit değiştirmek, bir çilingirin sunduğu tek hizmet değildir. Bazıları ayrıca acil servis hizmeti sunar. Kilitlerle ilgili sorunlar olduğunda bir uzmanı aramak daha iyidir. Evlerde ve ofislerde çalışmak üzere işe alınan çilingirler, genellikle diğer kilitlere ve güvenlikle ilgili konulara erişebilir. Acil servisler, müşterilerin ve müşterilerin ihtiyaç duyduklarında binalarına, mülklerine ve evlerine erişmelerine yardımcı olabilir.

Tecrübeli Çilingir

Bir çilingir çağırırken, kişinin tecrübesini kontrol etmek önemlidir. Çilingir olarak çalışan bir kişinin tecrübesi ve itibarı önemlidir. Eğitimlerini yeni geçmiş ancak hizmetleri nedeniyle pek itibar kazanmamış çilingirler var. İtibar kendisi için konuşur. Bu tür işlerde uzun süredir faaliyet gösteren bir çilingir seçilmelidir.

İyi bir hizmet sunan bir çilingir seçmek de önemlidir. Kişinin sahip olduğu sorunları çözebilecek bir hizmet sağlayıcı seçmek önemlidir. İyi bir çilingir, basit anahtarlı kilitlerden gelişmiş kilitlere kadar her türlü kilidi onarabilmelidir. Çilingir, diğer büyük ve küçük işleri de yapabilmelidir. Hatta bazı çilingirler 24 saat acil servis hizmeti bile veriyor.

7/24 Çilingir servisi

Bir çilingir seçerken, şirketin acil durumlara hızlı bir şekilde cevap vereceğinden emin olunmalıdır. Çoğu çilingir 24 saat hizmet verecek, ancak bazıları gecelik hizmetler de sunacak. Acil servisler genellikle daha maliyetlidir ancak kişinin evinin güvenliğini sağlayabilir. Kapı ve pencerelerdeki kilitlerin düzgün çalışmasını sağlarlar. Bu kilitler düzgün çalıştığında hiç kimse bir eve giremez. Bu hizmetle birlikte gelen huzur olacaktır.

Bakırköy Çilingir fiyatı

Fiyatlar duruma göre değişebilir. Bu yüzden bizi arayarak ustamızla görüşebilirsiniz. Kapıya göre, işleme göre size ne kadar tutacağını söyleyebiliriz.