BAKIRKÖY
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

BAKIRKÖY ÇİLİNGİR SERVİSİ

Bakırköy’de anahtarlarınızı mı unuttunuz? Kendinizi bağışlayın, zira sizde olan bir özel durum değildir. Günde anahtarlarını unutup çilingir çağırmak zorunda kalan kaç kişi olduğunu bilseydiniz kendinizi daha çabuk affedersiniz. İstanbul’da yaşayıpta kafası rahat olan kişi sayısı çok azdır ve haliyle unutkanlık olabilir. Bu durumu en iyi şekilde atlatabilmek için Bakırköy Çilingir’i aramanız yeterli olacaktır.

Anahtar kilitte takılı kaldı diye bize başvuran müşterilerimiz de bi hayli fazladır. Bu durumlarda da profesyonel çilingirlerimiz adresinize hızlıca gelip durumu düzeltecektir. Sizin yapmanız gereken sadece ve sadece bizi aramak olacaktır. Kalanını hızlıca konuma gelip biz hallediyoruz.

Evinizi açmak, bizim işimizdir. Evinize girmeniz engelleniyorsa, bu engeli ortadan biz kaldırırız. Kapıda kaldığınızda, saatlerce beklemenize göz yumamayız.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Anahtar kaybolup ve yedek anahtarınızın olmaması veya yedek anahtarın da aksine içerde olması… Bizi ararsanız işinin erbabı çilingirlerimiz kapınızı açarak sorunu halleder. Kapı kilitli veya kilidi açık olsun, farketmez. Her türlü evinizin içine girebilmenizi sağlarız. 

Kırık anahtar neticesinde evinize giremediniz. Anahtar eskiydi ve maalesef kilidin içinde kırıldı. Şu an eve giremiyorsunuz ve kapıda kaldınız. Hemen arayın ve kapınızı açıp kilidinizi değiştirmeye gelelim.

Önceki çilingir kalitesi düşük kilit kullanmış ve şu an kilidiniz kırıldı veya bozuldu. Kalitesiz kilitlerde bu çok olası bi durum, çünkü ömrü çok daha kısa oluyor. Çilingirlere onaylı olmayan kalitesiz kilit takılmasına müsaade ederseniz, kendi cüzdanınızın hırsızı olmuş olursunuz. Çilingire her zaman sorun: “Kilit TSE onaylı mıdır?” diye. Değilse başka bir çilingir arayın, yoksa kısa bir süre sonra yine çilingire ihtiyaç duyma olasılığınız yüksek olur. Ayrıca çilingirin uzmanlığını da sorgulayın. Şayet çilingir acemiyse, kaliteli kilit elinde heder olur ve yine ömrü kısa olur.

Çilingir Bakırköy
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Her türlü kapı/kilit hizmeti için çilingir Bakırköy.

Bakırköy Çilingir olarak bireyler ve şirketler haricinde, yine birçok kurum, kuruluş ve dairelerle beraber çalışmaktayız. Örneğin savcılık emriyle polis veya icra için kapı açtığımızı veya mühürlediğimizi düşünebilirsiniz.

Biz yıllardır bu işin içindeyiz ve semtinizin çilingiri olarak TSE onayı olmayan kilitler kullanmamanızı tavsiye ediyoruz. Deneyimlerimizden öğrendiğimiz, bu kilitlerin daha çabuk arıza verdiğini ve yine bir çilingir çağırmak zorunda kalarak, daha çok masraf yapmak zorunda kaldığınız yönündedir. Bu yüzden sadece TSE onaylı kilitler kullanın.

Bakırköy'ün çilingir servisi

Deneyimli uzman çilingirlerden oluşan takımımız kapı, kilit ve anahtar hakkında teorik ve pratik geniş bilgiyle donanımlıdır. Bu tecrübelerimizden ve bilgimizden her müşterimiz faydalanabilir, adresinize gelen çilingirlerimize sorular sorulabilir, önlem ve güvenlik hakkında ücretsiz tavsiyeler alınabilir. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan sevinç duyarız! Bakırköy Çilingir servisi olarak müşteri memnuniyeti hedef listemizde en yüksek konumdadır. 

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Bakırköy’de kapıda mı kaldınız? Bakırköy Çilingir sizin için hazırda!

7/24 hizmet veren Bakırköy Çilingirimiz sayesinde Bakırköy’de kapıda kalmaya son! Şanssız gününüzde yüzünüze gülen şans olmaya devam ediyoruz. Ne zaman ararsanız arayın, 30 dakika içerisinde yerinizde oluruz! 

Sadece bireylerin değil, şirketlerin güvenliğini de sağlıyoruz. Gerek açılması gereken kapı veya kilitlerde, gerek kapılara takılacak olan akıllı kilitlerde. Yine her türlü çilingir hizmetlerimizle yanınızdayız. 

Bakırköy Çilingir, diğer çilingirlerden farklı olarak afetlerde hizmet vermektedir. Ülkemizde deprem, sel, fırtına gibi doğal afetler meydana gelmektedir. Meydana gelen hasarda 7/24 afet hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Kalitesinden emin olan ve gurur duyan bir çilingir servisi olarak verdiğimiz hizmete, yapılan işe ve değişen ürüne 1 yıl garanti veriyoruz!

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazı ile ödeme imkanı

Evde veya şirkette ödeme yaparak ATM’ye gitmek zorunda kalmamak… Bu bir hayal değil, gerçek! Bakırköy Çilingir servisimizin çalışanları yanında POS cihazı taşır. Böylece, yeterince nakitiniz olmasa bile yanınızda veya ATM’ye gitme zahmetinden kurtulmak istiyorsanız, kolayca banka veya kredi kartınız ile ödemeyi gerçekleştirebilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Fiyatı önceden belli olmayan hizmetlerden bir tanesi de çilingir servisidir. Bu hizmette duruma göre fiyatlar arasında büyük farklar olabilir.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyatı belirleyen değişkenlerin etkisinden dolayı sabit bir fiyat sunma imkanımız olmuyor. Size rahatlıkla söyleyebileceğimiz, semtte en uygun fiyatın bizde olduğu gerçeğidir.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Konuma hızla gelen sertifikali çilingirlerimiz, bu iş için özel tasarlanmış araç ve gereçleriyle kapınızın açılmasını sağlar. Bu aletlerle haşır neşir olan ustalarımız kısa sürede kapınızı açar, ayrıca size ücretsiz faydalı tavsiyelerde bulunur.

Hasarsız açın.

Titizlikle işe koyulan usta çilingirlerimiz kapınızı yılların getirdiği deneyim sayesinde hasarsız açmanın yollarını bilirler. İncelikle çalışır ve bu iş için icat edilmiş özel aletler kullanırlar. En kötü durumda sadece kilit değişmek zorunda olur. Bu durumlarda ikinci bir randevuya gerek kalmaması için, çilingirlerimiz çok çeşit kilit ve silindir getirirler yanında. Böylece anında kilidiniz değişmiş olur.

POS cihazı çilingir