BEŞİKTAŞ
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

BEŞİKTAŞ ÇİLİNGİR SERVİSİ

Yoğun bir günün ardından dinlenmek için yatağınıza girdiniz, malum, yarın yine iş başı yapacaksınız. Fakat o kadar yorulmuşsunuz ki zil sesini duymadınız ve uyandığınızda telaşla hazırlanıp çıkarsınız. İşe biraz geçte olsa yetişirsiniz, fakat geri döndüğünüzde anahtarlarınızı almayı unuttuğunuzu fark edersiniz. Bugünde çok yoruldunuz, sabahta geç kalmıştınız ve şu an tek istediğiniz bir an önce evinize girip istirahat etmek. Anahtarını mı unuttun?

Beşiktaş Çilingir bir an önce istirahatınıza bakabilmeniz için seri bir şekilde adresinize varıp sorununuzu çözecektir.

Anahtar kilitte kaldı ve artık ne çıkıyor, ne açılıyor ne de kapanıyor. Anahtar pas tutmuş kilidin içinde. Kimse istemez başına gelmesini fakat geldimi de bi çare bulmak lazım elbette. Çaresi nerde? Tabikide Beşiktaş Çilingir olarak bizde!

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kapıda mı kaldınız? Şu an evinize giremiyor musunuz? Bir an önce yine sıcak yuvanıza girmek mi istiyorsunuz? Hiç tereddüt etmeyin ve bizi arayın! Beşiktaş Çilingir olarak kapı ve kilit bizim işimiz. Bölgeye çok iyi hakim olan çilingirlerimizin hızına İstanbul trafiği bile engel olamaz ve çok çabuk adresinizde olurlar. Yolları iyi bildikleri gibi kilitleri de iyi bilir uzmanlarımız ve yine aynı hızla evinizi size açmış olacaklardır.

Anahtarlarınız düşürdünüz mü? Yolda gelirken anahtarlarınız mı kaybettiniz? Ve cüzdanınızı alırken anahtarlarınızı bir yere bırakıp unuttunuz mu? Hepsi hepimizin başına gelebilir ve geldiğinde ise canınızın sıkılmaması elde değildir. Bu durumda canınız daha fazla sıkılmasın diye adrese jet hızıyla varan tecrübeli çilingirlerimiz, yine aynı hızda kapıyı/kilidi sizin için açacaktır. Anahtar kayıp mı? Beşiktaş Çilingir kapınızı açar!

Anahtar kilidin içinde kırıldı. Bu ziyade rastlanan bir olaydır, nice insanın başına gelmektedir. Sizin başınıza aynısı geldiyse, sizi bu durumdan kurtaracak olan Beşiktaş Çilingir’dir! Anahtarınız sizi dışarıda bırakır, ama biz asla!

Çilingir Beşiktaş
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık anahtarlarınız ve kırık kilit için çilingir Beşiktaş.

Kilit kırıldı. Kilit kapanıp açılmıyor artık. Kilitler hepimizin hayatında vardır ve bizim için önemlidir. Bu kilitlerin ardına maddı ve manevi değerli varlıklarımızı saklıyoruz. Bizim için bu kadar kıymetli olan değerleri koruyan unsurunda sağlam olmasını ve çalışmasını isteriz elbette. Kilidiniz mi kırıldı? Merak etmeyin. Değerleri varlıklarınızı koruyacak kilidi tamir etmeye veya değiştirmeye biz Beşiktaş Çilingir olarak yılların bize kattığı deneyimlerimizle geliyoruz.

Kilidiniz mi bozuldu? Bozuk kilit sizi endişelendirebilir, endişelendirmesın! Herşeyin bir çaresi olduğu gibi, bozuk kilidinde çaresi vardır. Özelinizi ve değerli eşyalarınız koruyan kilidinizi biz Beşiktaş Çilingir olarak tamir eder veya değiştiririz. Sizin memnuniyetiniz bizim amacımız. Bu yüzden kullandığımız ürünler onaylı, kaliteli ve güvenlidir.

Beşiktaş'ın çilingir uzmanı

Kaliteyle anılan adımızı, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini korumak için sadece TSE onaylı kilitlerle çalışıyoruz. Kaliteli ürünün usta işçilik ile birleştiği yerde, ortaya dayanıklı ve güvenilir iş çıkar ve böylelikle müşteri memnuniyeti olan hedefimize de ulaşmış oluruz. Birincil hedefi müşteri memnuniyeti yerine kâr olan çilingirler kalitesiz ürün kullanır veya işçiliği verimli olmaz. Bunun neticelerine de maalesef müşteriler katlanmaktadır. Çilingirin kaliteli ve onaylı ürün kullandığına ve işinin uzmanı olmasına dikkat ediniz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Beşiktaş'ta kaldınız mı kapıda? Usta çilingirilermiz sizin için hali hazırda!

Beşiktaş Çilingir olarak uzun yıllardır bu sektördeyiz. Bu yıllarda kazandığımız deneyimlerle en iyi ve en kaliteli hizmeti nasıl verebileceğimiz konusunda kendimizi geliştirdik ve uzmanlaştık. Bu tecrübelerimizle sizin memnuniyetinizi esas almaktayız. Bu sebeptendir ki hala bu sektörde faaliyet gösterebilmekteyiz. Çilingirlerimiz kalifiye uzmanlardır. Her çilingiri işe almıyoruz. Bir çilingiri şirketimize dahil etmeden önce referanslarına, becerilerine ve güvenilirliğine bakmaktayız. Sizin memnuniyetiniz ve güveniniz, ancak bu şekilde elde edilebileceğine inanıyoruz.

Çilingirlerimiz 7/24 hizmetinize amade. Çilingire haftanın her günü, günün her vakti gerek duyulabilir. Bize ihtiyaç duyduğunuz o anda ise, bizim ihtiyacımız sıcak yatağımız değil, sizin sıcak yuvanıza girebilmenizdir. Siz dışarıda soğuktayken, biz evimizde rahat edemeyiz. Çilingirlerimiz Beşiktaş’ı avuçlarının içi gibi bilmektedirler ve hızlı bir şekilde konuma ulaşabilirler. 

Uzmanlığımız sadece evlerde değil. Hünerlerimizi şirketlerde de göstermekteyiz. Akşam vakit şirketlerin içinde kimse yaşamadığından ve genelde boş olduğundan daha hassas konumdadır. Ayrıca şirketlerde değerli makineler, eşyalar, kasa vesaire bulunmaktadır ve hırsızlar buna göz dikmektedir. Bu yüzden şirketler güvenliğe ve emniyete daha çok gerek duyar. Bir talihsizlik yaşayıp, şirketinize hırsız girmiş olabilir. Şirketinizin girişinde anında onarılamayacak hasar oluşmuş olabilir. Böyle vakalarda, gecenizi dükkanda nöbet tutarak geçirmek zorunda kalmamanız için, hasar onarılana kadar acil kilit yapmaktayız. Beşiktaş Çilingir olarak çaresizlik içinde sizlere çare sunmaktayız.

Tamir ve değişimde kullandığımız TSE onaylı kalite ürünlerimize sonsuz güvenimiz olduğundan ve tecrübeli çilingir ustalarımızın işçiliğinden emin olduğumuzdan yapılan işe ve ürünümüze 1 yıl garanti sunmaktayız.

Biz sizin için varız.

Biz sizin için varız. bu yüzden çilingir işlerinizde bizi arayın. Size yardımcı olmak için hemen geliriz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Banka ve kredi kartı ile ödemek mümkün

Nakit parayla ödemeyi sevmeyen, üzerinde o an nakit bulunmayan, elindeki nakiti verip  ATM’ye kadar gitmek zorunda kalmak istemeyenler veya nakit para ile alışverişi güvenli bulmayan müşterilerimiz için her zaman yanımızda POS cihazı bulunmaktadır. Bu sayede rahatlık ve güvenle banka veya kredi kartınız ile adresinizde ödeme yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yerinize gelen bir çilingir ne kadar ücret alır?

Yapılan işleme göre fiyatlar değişir. Her iş aynı değildir. Bu yüzden somut bir rakam söyleyemeyiz, fakat Beşiktaş için en uygun fiyatların bizde olduğunun garantisini verebiliriz.

Çilingirin kapıyı açması ne kadar tutar?

Bu durumda da somut bir rakam vermek maalesef mümkün değildir. Fiyatları etkileyen öğelere göre değişir. En çok etki eden öğeler ise, yapılan işlem, işlemin yapıldığı vakit, kapıya göre, kilide göre ve yere göre farklılıklar gösterebilir.

Çilingirler kapıyı nasıl açarlar?

Çilingirlerimizin hepsi yılların verdiği deneyimle uzmanlaşmış, işinin ehli olmuş kişilerdir. Çilingirlerimizin hepsi sertifika sahibidir ve hem teorik, hem pratik konularda donanımlıdırlar.

Çilingirlerimizin ustalığına ve konudaki bilgeliğine olan güvenimizden dolayı kapınızı açabileceğimizi garanti ediyoruz. Ayrıca, Beşiktaşı’nda yerlisi olduklarından adresinizede hızlı bir şekilde varacaklardır. Son derece ustalıkla çalıştıkları için, kapınız genelde hasarsız açılır.

Hasar yapmadan açmak.

Eğer kapınız sadece kapalıysa ve kilitli değilse, çilingirlerimiz kapınızı özel aletleriyle hasarsız açabilirler. Fakat kapınız kilitliyse, genelde silindir delinmek zorundadır. Çilingirlerimiz, kapınıza daha fazla hasar vermeden kapıyı açarlar. Kapınızı anında tekrar kilitleyebilmek için, çilingirlerimiz her zaman yanında çok miktarda TSE onaylı silindirler ve kilitler getirmektedir. Kilidinizin hızlıca ve kaliteyle değişeceğini garanti ederiz.

POS cihazı çilingir