BEŞİKTAŞ
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

BEŞİKTAŞ ÇİLİNGİR SERVİSİ

Yoğun bir günün ardından dinlenmek için yatağınıza girdiniz, malum, yarın yine iş başı yapacaksınız. Fakat o kadar yorulmuşsunuz ki zil sesini duymadınız ve uyandığınızda telaşla hazırlanıp çıkarsınız. İşe biraz geçte olsa yetişirsiniz, fakat geri döndüğünüzde anahtarlarınızı almayı unuttuğunuzu fark edersiniz. Bugünde çok yoruldunuz, sabahta geç kalmıştınız ve şu an tek istediğiniz bir an önce evinize girip istirahat etmek. Anahtarını mı unuttun?

Beşiktaş Çilingir bir an önce istirahatınıza bakabilmeniz için seri bir şekilde adresinize varıp sorununuzu çözecektir.

Anahtar kilitte kaldı ve artık ne çıkıyor, ne açılıyor ne de kapanıyor. Anahtar pas tutmuş kilidin içinde. Kimse istemez başına gelmesini fakat geldimi de bi çare bulmak lazım elbette. Çaresi nerde? Tabikide Beşiktaş Çilingir olarak bizde!

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Uzman Çilingir

Kapıda mı kaldınız? Şu an evinize giremiyor musunuz? Bir an önce yine sıcak yuvanıza girmek mi istiyorsunuz? Hiç tereddüt etmeyin ve bizi arayın! Beşiktaş Çilingir olarak kapı ve kilit bizim işimiz. Bölgeye çok iyi hakim olan çilingirlerimizin hızına İstanbul trafiği bile engel olamaz ve çok çabuk adresinizde olurlar. Yolları iyi bildikleri gibi kilitleri de iyi bilir uzmanlarımız ve yine aynı hızla evinizi size açmış olacaklardır.

Anahtarlarınız düşürdünüz mü? Yolda gelirken anahtarlarınız mı kaybettiniz? Ve cüzdanınızı alırken anahtarlarınızı bir yere bırakıp unuttunuz mu? Hepsi hepimizin başına gelebilir ve geldiğinde ise canınızın sıkılmaması elde değildir. Bu durumda canınız daha fazla sıkılmasın diye adrese jet hızıyla varan tecrübeli çilingirlerimiz, yine aynı hızda kapıyı/kilidi sizin için açacaktır. Anahtar kayıp mı? Beşiktaş Çilingir kapınızı açar!

Anahtar kilidin içinde kırıldı. Bu ziyade rastlanan bir olaydır, nice insanın başına gelmektedir. Sizin başınıza aynısı geldiyse, sizi bu durumdan kurtaracak olan Beşiktaş Çilingir’dir! Anahtarınız sizi dışarıda bırakır, ama biz asla!

Çilingir Beşiktaş
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık anahtarlarınız ve kırık kilit için çilingir Beşiktaş.

Kilit kırıldı. Kilit kapanıp açılmıyor artık. Kilitler hepimizin hayatında vardır ve bizim için önemlidir. Bu kilitlerin ardına maddı ve manevi değerli varlıklarımızı saklıyoruz. Bizim için bu kadar kıymetli olan değerleri koruyan unsurunda sağlam olmasını ve çalışmasını isteriz elbette. Kilidiniz mi kırıldı? Merak etmeyin. Değerleri varlıklarınızı koruyacak kilidi tamir etmeye veya değiştirmeye biz Beşiktaş Çilingir olarak yılların bize kattığı deneyimlerimizle geliyoruz.

Kilidiniz mi bozuldu? Bozuk kilit sizi endişelendirebilir, endişelendirmesın! Herşeyin bir çaresi olduğu gibi, bozuk kilidinde çaresi vardır. Özelinizi ve değerli eşyalarınız koruyan kilidinizi biz Beşiktaş Çilingir olarak tamir eder veya değiştiririz. Sizin memnuniyetiniz bizim amacımız. Bu yüzden kullandığımız ürünler onaylı, kaliteli ve güvenlidir.

Beşiktaş'ın çilingir uzmanı

Kaliteyle anılan adımızı, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini korumak için sadece TSE onaylı kilitlerle çalışıyoruz. Kaliteli ürünün usta işçilik ile birleştiği yerde, ortaya dayanıklı ve güvenilir iş çıkar ve böylelikle müşteri memnuniyeti olan hedefimize de ulaşmış oluruz. Birincil hedefi müşteri memnuniyeti yerine kâr olan çilingirler kalitesiz ürün kullanır veya işçiliği verimli olmaz. Bunun neticelerine de maalesef müşteriler katlanmaktadır. Çilingirin kaliteli ve onaylı ürün kullandığına ve işinin uzmanı olmasına dikkat ediniz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Beşiktaş'ta kaldınız mı kapıda? Usta çilingirilermiz sizin için hali hazırda!

Beşiktaş Çilingir olarak uzun yıllardır bu sektördeyiz. Bu yıllarda kazandığımız deneyimlerle en iyi ve en kaliteli hizmeti nasıl verebileceğimiz konusunda kendimizi geliştirdik ve uzmanlaştık. Bu tecrübelerimizle sizin memnuniyetinizi esas almaktayız. Bu sebeptendir ki hala bu sektörde faaliyet gösterebilmekteyiz. Çilingirlerimiz kalifiye uzmanlardır. Her çilingiri işe almıyoruz. Bir çilingiri şirketimize dahil etmeden önce referanslarına, becerilerine ve güvenilirliğine bakmaktayız. Sizin memnuniyetiniz ve güveniniz, ancak bu şekilde elde edilebileceğine inanıyoruz.

Çilingirlerimiz 7/24 hizmetinize amade. Çilingire haftanın her günü, günün her vakti gerek duyulabilir. Bize ihtiyaç duyduğunuz o anda ise, bizim ihtiyacımız sıcak yatağımız değil, sizin sıcak yuvanıza girebilmenizdir. Siz dışarıda soğuktayken, biz evimizde rahat edemeyiz. Çilingirlerimiz Beşiktaş’ı avuçlarının içi gibi bilmektedirler ve hızlı bir şekilde konuma ulaşabilirler. 

Uzmanlığımız sadece evlerde değil. Hünerlerimizi şirketlerde de göstermekteyiz. Akşam vakit şirketlerin içinde kimse yaşamadığından ve genelde boş olduğundan daha hassas konumdadır. Ayrıca şirketlerde değerli makineler, eşyalar, kasa vesaire bulunmaktadır ve hırsızlar buna göz dikmektedir. Bu yüzden şirketler güvenliğe ve emniyete daha çok gerek duyar. Bir talihsizlik yaşayıp, şirketinize hırsız girmiş olabilir. Şirketinizin girişinde anında onarılamayacak hasar oluşmuş olabilir. Böyle vakalarda, gecenizi dükkanda nöbet tutarak geçirmek zorunda kalmamanız için, hasar onarılana kadar acil kilit yapmaktayız. Beşiktaş Çilingir olarak çaresizlik içinde sizlere çare sunmaktayız.

Tamir ve değişimde kullandığımız TSE onaylı kalite ürünlerimize sonsuz güvenimiz olduğundan ve tecrübeli çilingir ustalarımızın işçiliğinden emin olduğumuzdan yapılan işe ve ürünümüze 1 yıl garanti sunmaktayız.

Her türlü çilingir hizmetleri

Biz sizin için varız. bu yüzden çilingir işlerinizde bizi arayın. Size yardımcı olmak için hemen geliriz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Banka ve kredi kartı ile ödemek mümkün

Nakit parayla ödemeyi sevmeyen, üzerinde o an nakit bulunmayan, elindeki nakiti verip  ATM’ye kadar gitmek zorunda kalmak istemeyenler veya nakit para ile alışverişi güvenli bulmayan müşterilerimiz için her zaman yanımızda POS cihazı bulunmaktadır. Bu sayede rahatlık ve güvenle banka veya kredi kartınız ile adresinizde ödeme yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Yerinize gelen bir çilingir ne kadar ücret alır?

Yapılan işleme göre fiyatlar değişir. Her iş aynı değildir. Bu yüzden somut bir rakam söyleyemeyiz, fakat Beşiktaş için en uygun fiyatların bizde olduğunun garantisini verebiliriz.

Çilingirin kapıyı açması ne kadar tutar?

Bu durumda da somut bir rakam vermek maalesef mümkün değildir. Fiyatları etkileyen öğelere göre değişir. En çok etki eden öğeler ise, yapılan işlem, işlemin yapıldığı vakit, kapıya göre, kilide göre ve yere göre farklılıklar gösterebilir.

Çilingirler kapıyı nasıl açarlar?

Çilingirlerimizin hepsi yılların verdiği deneyimle uzmanlaşmış, işinin ehli olmuş kişilerdir. Çilingirlerimizin hepsi sertifika sahibidir ve hem teorik, hem pratik konularda donanımlıdırlar.

Çilingirlerimizin ustalığına ve konudaki bilgeliğine olan güvenimizden dolayı kapınızı açabileceğimizi garanti ediyoruz. Ayrıca, Beşiktaşı’nda yerlisi olduklarından adresinizede hızlı bir şekilde varacaklardır. Son derece ustalıkla çalıştıkları için, kapınız genelde hasarsız açılır.

Hasar yapmadan açmak.

Eğer kapınız sadece kapalıysa ve kilitli değilse, çilingirlerimiz kapınızı özel aletleriyle hasarsız açabilirler. Fakat kapınız kilitliyse, genelde silindir delinmek zorundadır. Çilingirlerimiz, kapınıza daha fazla hasar vermeden kapıyı açarlar. Kapınızı anında tekrar kilitleyebilmek için, çilingirlerimiz her zaman yanında çok miktarda TSE onaylı silindirler ve kilitler getirmektedir. Kilidinizin hızlıca ve kaliteyle değişeceğini garanti ederiz.

POS cihazı çilingir

Uzman Çilingir

Beşiktaş çilingir bir sorunla karşılaştığınızda ne yapmanız gerektiği konusunda sizin çözümünüz olacaktır. Ancak, günlük olarak bu tür sorunlarla uğraşmak zorunda kalan birçok insandan biriyseniz, bunun son derece sinir bozucu olabileceğini bilirsiniz. Yerel bir çilingir çağırmadan önce bir eylem planınızın olması en iyisidir. Her türlü acil durum kilit sorununu hızlı ve profesyonel bir şekilde çözebilecek birinin parmaklarınızın ucunda olduğunu bilmenin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

 

Acil çilingir

Herhangi bir acil durumla uğraşırken atmanız gereken doğru adımları bildiğinizden emin olmak harika bir fikirdir. Biri evinize veya arabanıza zorla girdiğinde, olmasını isteyeceğiniz en son şey, onların kapıyı düzgün bir şekilde açmadan açabilmesidir. Bu, fiziksel ve hatta finansal kayıplar dahil olmak üzere anlatılmayacak miktarda hasara neden olabilir. Bir profesyonel çilingire hızlı bir çağrı, mülkünüze daha fazla zarar gelmesini önleyebilir. Beşiktaş Çilingir’in atacağı ilk adım, mülkünüze verilen hasarı değerlendirmektir. Hasarın boyutunu belirledikten sonra, sorumluluğunuzun ne olduğunu size bildireceklerdir. 

Hızlıca yerinize gelmekteyiz. Yol ücreti hesaplamıyoruz. 7/24 ulaşabilirsiniz çilingir hizmetlerimiz için. Beşiktaş Çilingir, Beşiktaş’ın tamamındaki müşterilere hizmet veren eksiksiz bir çilingirdir. 

 

7/24 hizmetinizde

Temel ve kullanımı kolay anahtarlardan yüksek teknoloji güvenlik cihazlarına kadar ürün yelpazesi neredeyse sınırsızdır. Saygın ve deneyimli olan Beşiktaş Çilingir, hemşehrilerinin güvenini kazanmış bir uzmandır. 

Acil bir durum ortaya çıkarsa ve acil bir durumda profesyonel yardıma ihtiyacınız varsa, Beşiktaş Çilingir’den daha iyisi yoktur. Dakikalar içinde kalifiye ve deneyimli bir profesyonel çilingir kapınıza gelmektedir. Bizi diğer çilingirlerden ayıran şey, Beşiktaş çapında yirmi dört saat acil servis hizmet vermemizdir. Acil aramalara yanıt veren sadece çilingir uzmanları değildir; ayrıca 24 saat acil yardım için hazır olan uzman danışmanları vardır. Bu danışmanlarla, mesai saatleri içinde Beşiktaş çilingirlerinin görev yaptığı özel olarak tasarlanmış yardım hatları aracılığıyla iletişime geçilebilir. Ayrıca günün herhangi bir saatinde hizmet veren çok sayıda yetenekli teknisyene sahipiz.

 

Kilit takma

Profesyonel çilingirlerin çoğu, lokavt söz konusu olduğunda aralarından seçim yapabileceğiniz çeşitli seçeneklere sahip olacaktır. En yaygın olanlardan bazıları şunlardır; harici tuşlu harici tuş kilidi kullanımı, tüm dış kapılarda sürgü kullanımı ve yeni harici kasaların takılması. Her seçeneğin kendi avantajları ve dezavantajları vardır. Örneğin, yeni bir kasa kurmak iyi bir fikir gibi görünebilir, ancak bunu yapmadan önce seçeneklerinizi ciddi şekilde düşünmeniz gerekebilir.

 

Ev ve eşyalarınızın güvenliği

Dış kasalar, yüksek riskli bölgelerde yaşayan insanlar arasında son derece popülerdir. Profesyonel bir çilingir evinize, işyerinize veya ofisinize gelebilir ve tüm iç kapılarınızı yeniden anahtarlayabilir veya acil bir durumda yanınızda taşınabilecek taşınabilir bir dış kasa açabilir. Bu, bir hırsızlık veya haneye tecavüz durumunda en değerli eşyalarınızı korumanın harika bir yoludur. Hırsızlık veya ev istilası durumunda, anahtarsız giriş sisteminiz polise mülkünüze girip değerli eşyalarınızı geri almak için kolay bir yol sağlayacaktır.

 

Sürgülü kilit

Sürgü kilitleri iki şekilde gelir; manuel ve elektronik. Manuel kilitler, konutlar ve işletmeler için daha yaygındır. Erişim sağlamak için kullanıcının kapıyı manuel olarak açmasını gerektirirler, bu da onları acil bir durum için daha az uygun hale getirir. Ancak, manuel anahtarsız giriş sisteminin gerekli olduğu bazı durumlar vardır. Bu durumda, evinize veya ofisinize erişim sağlamak için bir Beşiktaş çilingirinin dış kapılarınızı yeni bir kombinasyonla yeniden anahtarlamasını istersiniz.

 

Her türlü çilingir hizmetleri

Beşiktaş Çilingir ile iletişime geçmenizin nedeni ne olursa olsun, ister acil ister rutin bakım için olsun, güvendiğiniz bir şirketi araştırmak için gereken ekstra zamanı ayırmanız önemlidir. Evinizde kilitli kaldığınızda ancak size yardım edecek birini bulamadığınızda sinir bozucu olabilir. Bir çilingir kullanmak zorunda kalabileceğiniz bir durumdaysanız, mümkün olan en iyi hizmeti alacağınızdan emin olmak istersiniz. Bizi arayabilirsiniz ve size mümkün olan her şekilde yardımcı olacağız. Kapıda mı kaldınız? Hemen arayın!

 

Beşiktaş çilingir fiyatlı

Bir çilingir hizmeti için önden fiyatları söylemek bazen mümkün olmuyor. Bazı durumlarda fiyatlarda değişiklikler olabiliyor. Bu yüzden bizi aramanızı ve durumu, işlemi, kapı ve kilit çeşidini belirtebilirsiniz. Bu sayede size önden fiyat hakkında bilgi vermemiz mümkün olur.