BEYKOZ
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

BEYKOZ ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtarınızı mı unuttunuz? Yoksa anahtarlarınız kayıp mı oldu? Belki kilit kırıldı ya da kilit bozuldu, o zaman kilit değiştirmeye ne dersin? Anahtarınız kilitte kalmış olabilir hatta kırılmış olabilir. Endişe etmeyin Beykoz Çilingir olarak bir telefon uzağınızdayız.

Alanında profesyonel ve sertifikalı çilingirlerimiz 7/24 sizlere hizmet vermekte. Adresinize en hızlı ulaşımı sağlayarak, kapınıza hasar vermeden, en etkili ve verimli şekilde çalışıyoruz. Kapıya hasar vermeden kapı açıyoruz ve eski haline getiriyoruz. Sizlere evinizi açıyoruz. Yanımda nakit yok diye düşünmenize de gerek yok dilediğiniz zaman kredi veya banka kartıyla ödeme imkanınız mevcut.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Yerli çilingir

Beykoz Çilingir olarak alanında uzman servis ekibimizle sizlere en hızlı hizmeti sunuyoruz. Vardiyalı çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde gün boyu 7/24 hizmetinizdeyiz. Yerli personelimiz sayesinde telefon geldikten en geç 30 dakika içerisinde konumunuza ulaşıyoruz. 

Tecrübeli çilingir

Yılların tecrübesini kazanmış bir şirketiz ve tercih edilmemizdeki en büyük etkenin şirket güvenilirliği olduğunu biliyoruz. Pek çok habere konu olan çilingir vakalarını duymuşsunuzdur, siz de bir kurban olmak istemiyorsanız güvenilir kişiler tercih etmelisiniz. Biz kendimize güveniyoruz, siz de bize güvenebilirsiniz.

Bozuk kilit

Peki ya kilit değiştirdiniz ama bozuldu o zaman ne yapacaksınız? Bir kez daha para ödemeniz gerekecek değil mi? Sorun değil biz Beykoz Kilit tamir servisi olarak yanınızdayız. Piyasadaki gibi kalitesiz malzeme ucuz iş vaat etmiyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanıyoruz ve işimize güveniyoruz bu sebeple de sizlere 1 yıl garanti veriyoruz.

Çilingir beykoz
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık kilit ve anahtar için çilingir Beykoz.

Beykozde kapıda mı kaldınız? Beykoz Çilingir sizin için burada. Panik olmayın ve bizi arayın. Ekip arkadaşlarımız yeterli sayıda oldukları ve vardiya sistemi uygulandığı için her saat her dakika bizler Beykozimizin her destinasyonuna hizmet vermekteyiz. İstediğiniz an istediğiniz konuma geliyoruz. Bir telefon uzağınızdayız. Bu saatte açık çilingir mi olur demeyin, biz varız..

Beykoz'un çilingir ustası.

Beykoz Çilingir ailesi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için bütün gayreti gösteriyoruz ve çeşitli hizmetlerimiz mevcut sadece kapı açmakla kalmıyoruz.

Evinizde veya şirketinizde hırsızlıktan meydana gelen hasar onarımı yapıyoruz. Anahtarınız kaybolduysa eğer kilidinize uygun anahtar temin ediyoruz. Anahtarınız kırılmışsa veya bozuksa anahtar temin ediyoruz. Bir zorlama oldu veya kilidiniz artık miadını doldurduysa kırılabilir, bozulabilir. Kırık kilit, bozuk kilit onarımı yapıyoruz. Evinize yeni taşındınız veya başka bir sebepten kilit değiştirmek istiyorsunuz, kilit değişikliği yapıyoruz. Kasanızın, bavulunuzun ya da dolabınızın kilidini açamıyorsanız dert etmeyin biz açarız.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Beykoz'da kapıda? Usta çilingirimiz sizin için hazırda!

Biz Beykoz Çilingir ailesi olarak sizlere pek çok hizmet sunduğumuz gibi farklı departmanlarla da çalışıyoruz. Sadece bireylerle değil aynı zamanda konut, emlak şirketleri gibi farklı şirketlerle de iş birliği içindeyiz. Şirketimizin güvenilirliği sebebiyle polis ve icra memurları da bizimle beraber çalışmaktalar. Profesyonel takım arkadaşlarımız acil durum anlarında onlara en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktalar.

Beykoz Çilingir olarak kalitemize güveniyoruz ve ürünlerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Piyasada pek çok firma ucuz malzeme kullanarak fiyat arttırmakta ve hizmetlerine garanti vermemekte. Biz Beykoz Çilingir sadece TSE onaylı kilitleri kullanıyoruz ve size en kaliteli ürünlerle en uygun fiyat garantisini sunuyoruz.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme yapmak

Yanımda yeterince nakit yok, cebimdeki parayı çilingire verirsem bana ne kalacak? Ödemelerim var, ATM’ye gidecek zamanım yok, nakit kullanmayı sevmiyorum demeyin. Her ekip arkadaşımızın yanında pos cihazı bulunuyor ve size ödemede kolaylık sağlanıyor. Kredi kartı ve banka kartıyla ödeme imkanınız mevcut.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Servislerimizde uygulanan hizmete göre fiyat değişkendir. Ancak sizlere kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi veriyoruz. Tüm Beykoz bölgesinin en hızlı ve güvenilir servisini sağlıyoruz. Kaliteye uygun fiyat garantisi veriyoruz.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Uygulanan hizmete göre fiyat değişiklik gösterir. Ayrıca saat kaçta siz müşterilerimize gittiğimiz de fiyatta etkili oluyor. Kapının çeşidi, kilidin çeşidi, yapılan işlemler gibi durumlar fiyata etki ediyor. Ancak sizlere her zaman en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Beykoz Çilingir olarak çilingirlerimiz işlerinde uzman, sertifikalı kişilerdir. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için tüm gayreti gösteriyoruz. Kapınıza, kilidinize mümkün olduğunca zarar vermemek gayretimiz. Bazı durumlarda silindir delinmeli ve böylece kapı hasar görmeden açılır.. Biz titiz hizmetimizle en az hasarla size hizmet sunmaktan zevk duyuyoruz.

Hasarsız açın.

Anahtarlarınızı kapınızda unutmanız veya kapıyı kilitlediniz ama anahtarınızı kaybettiniz veya benzeri durumlarda kapınızı en az hasarla açıp eski haline getiriyoruz. Kapılar kilitli olduğu zaman bazen silindirin delinmesi gerekir. Uzman çilingirlerimiz serfifikalı kilitlerle ve silindirlerle sizlere titiz bir hizmet sunmakta. En hızlı şekilde kilidinizi değiştirmektedir.

POS cihazı çilingir

Kaliteli hizmet

Beykoz’da çilingir bulmak bazen kolay olmuyor. Özellikle lazım olduğunda hızlıca gelebilen ve kaliteli hizmet veren bir çilingir söz konusuysa. Beykoz Çilingir’in tüm çalışanları sicil kaydı temiz, deneyimli ve güler yüzlü insanlardır. Beykoz Çilingir tarafından sunulan çok çeşitli farklı hizmetler bulabilirsiniz. Bu hizmetleri sunan birçok firma bulunmaktadır.

 

Profesyonel çilingir

Bir çilingir ihtiyacınız varsa, saygın bir firmayı aramayı düşünün. Hepsi saygın değil, ancak yine de iyi bir seçim olan bazıları var. Beykoz Çilingir size yalnızca güvenlik konusunda yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ana anahtarları, kasaları ve güvenlik sistemlerini de kurar. İyi bir çilingir, ihtiyaçlarınız için size en iyi çözümleri sağlayabilir. Bu nedenle, kendinizi kilitlediyseniz, kapıda kaldıysanız, bir profesyonel çilingir aramalısınız.

 

7/24 hizmetinizde

Beykoz’da yaşıyorsanız ve güvenlik hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Beykoz Çilingir size yardımcı olur. Ayrıca incelemeler ve öneriler için arama yaparak saygın bir şirketle iletişime geçebilirsiniz. Acil durum anında size yardım etmeye hazırız. Bir çilingir için belirli bir saat olmadığını akılda tutmak önemlidir. Bizler 7/24, senede 365 gün hizmetinizdeyiz.

 

Acil çilingir servisi

Her türlü çilingir hizmeti sunarız. Beykoz’un her yerine gelmekteyiz. En fazla 30 dakika içerisinde belirttiğiniz adreste oluruz. Genelde 10-15 dakika içinde kapınızdayız. Her zaman yanımızda yedek parçalar bulunur ve bir kerede bütün işlemi tamamlamış oluruz.

 

Her türlü çilingir hizmetleri

Kırık anahtar, anahtar kopyalama, kapı açma, kilit değiştirme, her türlü çilingir hizmetiyle yardıma hazırız. Hemen arayın, sertifikalı bir çilingir kapınıza gelsin. Bir uzman tarafından eğitilmiş ve güvenlikle ilgili alanda gelişmiş. Bir çilingir olarak evinizin güvenliğini ve güvenliğini artırabilirsiniz. Alanında başarılı ve profesyonel Beykoz Çilingir. 

 

Beykoz çilingir fiyatı

Her iş faklıdır. Bu yüzden fiyatı önden belirtmemiz mümkün olmuyor. Fakat bizi arayıp, yapılacak işlemi, kapınızın ve kilidinizin çeşidini söylerseniz, çoğu zaman fiyatı önden size belirtebiliriz. Bu yüzden beklemeyin ve hemen arayın. Bölgede ki kaliteli hizmet veren en ucuz çilingir Beykoz Çilingir!