BEYKOZ
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 541 337 28 94

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

BEYKOZ ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtarınızı mı unuttunuz? Yoksa anahtarlar kayıp mı oldu? Belki kilit kırıldı ya da kilit bozuldu, o zaman kilit değiştirme işlemine ne dersiniz? Anahtar kilitte kalmış hatta kırılmış olabilir. Endişe etmeyin, Beykoz Çilingir olarak bir telefon uzağınızdayız.

Alanında profesyonel ve sertifikalı çilingirlerimiz 7/24 sizlere hizmet vermekte. Adresinize en hızlı ulaşımı sağlayarak, kapınıza hasar vermeden, en etkili ve verimli şekilde çalışıyoruz. Kapıya hasar vermeden kapı açıyoruz ve eski haline getiriyoruz. Sizlere evinizi açıyoruz. Yanımda nakit yok diye düşünmenize de gerek yok dilediğiniz zaman kredi veya banka kartıyla ödeme imkanınız mevcut.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Beykoz’da yerli çilingir

Beykoz Çilingir olarak alanında uzman servis ekibimizle sizlere en hızlı hizmeti sunuyoruz. Vardiyalı çalışan ekip arkadaşlarımız sayesinde 7/24 hizmetinizdeyiz. Yerli personelimiz sayesinde telefon geldikten en geç 30 dakika içerisinde geliyoruz konumunuza

Tecrübeli çilingir

Yılların tecrübesini kazanmış bir şirketiz ve tercih edilmemizdeki en büyük etkenin şirket güvenilirliği olduğunu biliyoruz. Pek çok habere konu olan çilingir vakalarını duymuşsunuzdur, siz de bir kurban olmak istemiyorsanız güvenilir kişiler tercih etmelisiniz. Biz kendimize güveniyoruz, siz de bize güvenebilirsiniz.

Bozuk kilit

Peki ya kilit değiştirdiniz ama bozuldu o zaman ne yapacaksınız? Bir kez daha para ödemeniz gerekecek değil mi? Sorun değil biz Beykoz kilit tamir servisi olarak yanınızdayız. Piyasadaki gibi kalitesiz malzeme ucuz iş vaat etmiyoruz. En kaliteli malzemeleri kullanıyoruz ve işimize güveniyoruz bu sebeple de sizlere Beykoz’da İstanbul Çilingir olarak 1 yıl garanti veriyoruz.

Çilingir beykoz
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 541 337 28 94‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık kilit ve anahtar için çilingir Beykoz.

Beykozde kapıda mı kaldınız? Beykoz Çilingir sizin için burada. Panik olmayın ve bizi arayın. Ekip arkadaşlarımız yeterli sayıda oldukları ve vardiya sistemi uygulandığı için her saat her dakika bizler Beykoz’un her yerine hizmet vermekteyiz. İstediğiniz an istediğiniz konuma geliyoruz. Bir telefon uzağınızdayız. Bu saatte açık çilingir mi olur demeyin; çünkü biz varız!

Beykoz'un çilingir ustası.

Beykoz Çilingir ailesi olarak sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için bütün gayreti gösteriyoruz ve çeşitli hizmetlerimiz mevcut sadece kapı açmakla kalmıyoruz.

Evinizde veya şirketinizde hırsızlıktan meydana gelen hasar onarımı yapıyoruz. Anahtarınız kaybolduysa eğer kilidinize uygun anahtar temin ediyoruz. Anahtarınız kırılmışsa veya bozuksa anahtar temin ediyoruz. Bir zorlama oldu veya kilidiniz artık miadını doldurduysa kırılabilir, bozulabilir. Kırık kilit, bozuk kilit onarımı yapıyoruz. Evinize yeni taşındınız veya başka bir sebepten kilit değiştirmek istiyorsunuz, kilit değişikliği yapıyoruz. Kasanızın, bavulunuzun ya da dolabınızın kilidini açamıyorsanız dert etmeyin biz açarız.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Beykoz'da kapıda? Hızlı çilingirimiz sizin için hazırda!

Biz Beykoz Çilingir ailesi olarak sizlere pek çok hizmet sunduğumuz gibi farklı departmanlarla da çalışıyoruz. Sadece bireylerle değil aynı zamanda konut, emlak şirketleri gibi farklı şirketlerle de iş birliği içindeyiz. Şirketimizin güvenilirliği sebebiyle polis ve icra memurları da bizimle beraber çalışmaktalar. Profesyonel takım arkadaşlarımız acil durum anlarında onlara en kaliteli ve hızlı hizmeti sunmaktalar.

Beykoz Çilingir olarak kalitemize güveniyoruz ve ürünlerimize 1 yıl garanti veriyoruz. Piyasada pek çok firma ucuz malzeme kullanarak fiyat arttırmakta ve hizmetlerine garanti vermemekte. Biz Beykoz Çilingir sadece TSE onaylı kilitler kullanıyoruz ve size en kaliteli ürünlerle en uygun fiyat garantisi sunuyoruz.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme yapmak

Yanımda yeterince nakit yok, cebimdeki parayı çilingire verirsem bana ne kalacak? Ödemelerim var, ATM’ye gidecek zamanım yok, nakit kullanmayı sevmiyorum demeyin. Her ekip arkadaşımızın yanında pos cihazı bulunuyor ve size ödemede kolaylık sağlanıyor. Kredi kartı ve banka kartıyla ödeme imkanı mevcut.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Servislerimizde uygulanan hizmete göre fiyat değişkendir. Ancak sizlere kaliteli hizmet ve uygun fiyat garantisi veriyoruz. Tüm Beykoz bölgesinin en hızlı ve güvenilir servisini sağlıyoruz. Kaliteye uygun fiyat garantisi veriyoruz.

5/5 - (260 votes)

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Uygulanan hizmete göre fiyat değişiklik gösterir. Ayrıca saat kaçta siz müşterilerimize gittiğimiz de fiyatta etkili oluyor. Kapının çeşidi, kilidin çeşidi, yapılan işlemler gibi durumlar fiyata etki ediyor. Ancak sizlere her zaman en kaliteli hizmet ve en uygun fiyatı garanti ediyoruz.

5/5 - (260 votes)

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Beykoz Çilingir olarak çilingirlerimiz işlerinde uzman, sertifikalı kişilerdir. Sizlere en kaliteli hizmeti sunmak için tüm gayreti gösteriyoruz. Kapınıza, kilidinize mümkün olduğunca zarar vermemek gayretimiz. Bazı durumlarda silindir delinmeli ve böylece kapı hasar görmeden açılır.. Biz titiz hizmetimizle en az hasarla size hizmet sunmaktan zevk duyuyoruz.

5/5 - (260 votes)

Hasarsız açın.

Anahtarlarınızı kapınızda unutmanız veya kapıyı kilitlediniz ama anahtarınızı kaybettiniz veya benzeri durumlarda kapınızı en az hasarla açıp eski haline getiriyoruz. Kapılar kilitli olduğu zaman bazen silindirin delinmesi gerekir. Uzman çilingirlerimiz serfifikalı kilitlerle ve silindirlerle sizlere titiz bir hizmet sunmakta. En hızlı şekilde kilidinizi değiştirmektedir.

5/5 - (260 votes)
POS cihazı çilingir

Çilingir Beykoz 

koz’da çilingir bulmak bazen kolay olmuyor. Özellikle lazım olduğunda hızlıca gelebilen ve kaliteli hizmet veren bir çilingir söz konusuysa. Beykoz Çilingir’in tüm çalışanları sicil kaydı temiz, deneyimli ve güler yüzlü insanlardır. Beykoz Çilingir tarafından sunulan çok çeşitli farklı hizmetler bulabilirsiniz.

cilingir beykoz
oto cilingir beykoz

Beykoz oto çilingir

Arabanızın anahtarını kaybederseniz veya yanlışlıkla arabada kilitlerseniz Beykoz Oto Çilingir‘i arayın. Arabanızın anahtarını kaybettiyseniz veya yedek anahtarınız yoksa, biz her zaman hizmetinizdeyiz ve nerede olursanız olun bize bir telefonla ulaşabilirsiniz. Sevdiğiniz arabanıza zarar vermeden araba kapısını açmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Beykoz kasa çilingir

Paranızı ayakkabı kutularında saklamazsanız, bir gün kasanızın anahtarını veya kodunu kaybedebilirsiniz. Beykoz Kasa Çilingir‘i arayın, zor kazandığınız parayı geri almanıza yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

kasa cilingir beykoz
celik kapı cilingir

Beykoz çelik kapı çilingir

Zor açılan çelik kapılar ve diğer zorlu kapılar için, hayatınızın tüm koşulları için kaliteli işçiliğimiz sürekli olarak sürmektedir. Sadece açılmayan kapıları değil, güvenliğe açılan tertemiz bir kapıyı da aralamış olacaksınız. Beykoz’daki çelik kapı çilingir şirketimiz büyük desteklerden biri haline geldi ve tüm imkanlarından, çelik kapılarınız ve diğer ev donanımlarınız için hizmet veriyoruz. Bu dijital çelik kasalarda bile, kasanızı kısa sürede açıyoruz ve birikimlerinize veya belgelerinize erişiminizi sağlıyoruz.

Çelik kapı onarım

Firmamız çelik kapı alanında gerekli uzmanlık ve tecrübeye sahip olup tüm görevleri büyük bir titizlikle yerine getirmektedir. Kapınızın markası ve modeli ne olursa olsun, profesyonel çelik kapı onarım hizmetleri sağlamak için bize güvenebilirsiniz. Sorunsuz çalışıp çalışmadıklarını belirlemek için çelik kapınızın menteşelerini kontrol ederek başlıyoruz.

Gerekli incelemelerin ardından merkezi ve monoblok kilitlerin çalışıp çalışmadığını kontrol ediyoruz. Hırsızlık izine rastlanırsa, sorunun nedenini belirlemek için kapınızın kasasından yerinde sökeceğiz. Gerekli alanlarda gerekli değişim ve bakımları yaparak kapınızın ilk günkü gibi çalışmasını sağlıyoruz. Sizlerin güvenle ve konforlu bir şekilde yaşamanız için kapınızdaki sorunları hızlıca çözüyoruz. Çelik kapınızın tamiri için Beykoz Çilingir ile her zaman iletişime geçebilirsiniz.

Beykoz kapı açma

Anahtarlarınızı kaybederseniz veya evde unutursanız ve arkanızdan kapıyı kapatırsanız, evinize komşunuzun balkonundan veya penceresinden girip hayatınızı tehlikeye atmayın! Beykoz Çilingir’i arayın servis elemanlarımız yarım saat içinde yanınızda olsun. Kapılarınızı zarar vermeden açıyor, kilitlerinizi değiştirip sorunlarınızı çözüyoruz.

Sabah uyanıp, İstanbul’un diğer yakasında işe giderken anahtarlarınızın kayıp olduğunu mu fark ediyorsunuz? Panik yapma! Beykoz Çilingir’i arayın, kısa sürede çok sevdiğiniz ofisinize geri dönmenizi sağlayalım. Beykoz Çilingir yıllardır Beykoz bölgesindeki tüm kapı ve kilit sorunlarınıza profesyonel çözümler sunmaktadır.

Kilit değiştirme

Bir hırsız kapınızı zorlayıp kilidinize zarar mı verdi? Mevcut kilidinizle artık kendinizi güvende hissetmiyor musunuz? Beykoz Çilingir günün her saatinde arayın, siz rahat uyuyun diye kapınızı kale gibi güvenli yapalım.

Ayrıca güvensiz bir kilit sistemine veya anahtarınızın kopyalanmış olmasına da sahip olabilirsiniz. Eğer önceden birisi evde yaşamışsa, anahtarınızın bir kopyası da önceki sahiplerde olabilir. Bu gibi durumlarla karşılaşabileceğiniz için, bu konuda hassas olmanız gerekiyor. Beykoz Çilingir olarak, güvenliğiniz için her marka kilit sistemini değiştirebilir veya çoğaltabiliriz. Ayrıca, çelik kapı tamiri hizmetleri de sunuyoruz.

Yeni evinize ya da ofisinize taşınmadan önce, öncelikle kilit sistemlerini değiştirmeniz gerekmektedir. Çünkü yeni binaların kilitleri, diğer kapılarınkiyle aynı olabilir ve hırsızlık riskiyle karşı karşıya kalabilirsiniz.

kilit değistirme beykoz
Beykoz cilingir

Beykoz Acil Çilingir 7/24 hizmetinizde

Acil durum anında size yardım etmeye hazırız. Bir çilingir için belirli bir saat olmadığını akılda tutmak önemlidir. Bizler 7/24, senede 365 gün hizmetinizdeyiz. Beykoz’un her yerine sadece 30 dakikada içinde geliyoruz.

Artan güvenlik önlemlerine rağmen hırsızlar alışkanlıklarından kesinlikle vazgeçmiyor. Kapıları kırarak ve yahut da kapı kilit sistemini kırarak evlere rahatlıkla ulaşabilmektedir. İşyerinize veya evinize hırsız mı girdi ve acil bir çilingire ihtiyacınız mı var? Anında sorununuzu çözeriz ve elbette bir an önce yanınızda oluruz.

Çok çeşitli konularda çekinmeden ve günün her saatinde Beykoz Çilingir ihtiyacınız olduğunda hemen bizi arayabilirsiniz. Nitelikli personelimizle birlikte, gece geç saatlerde bile telefonlarınızı bekliyoruz. Herhangi bir saatte bizi arayabilir ve araba kapısı, kapı, çelik kapı açma işlemlerinizde yardım alabilirsiniz.

Her türlü çilingir ihtiyacınız için!

Çilingir Beykoz olarak, her alanda hizmet sunuyoruz ve güvenilir personelimizle ihtiyacınız olduğunda günün her saatinde yanınızdayız. Müşteriler asla bekletmiyoruz ve yerinde tespitler yaparak ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Kırık anahtar, anahtar kopyalama, kapı açma, kilit değiştirme gibi her türlü çilingir hizmetiyle yardıma hazırız. Hemen arayın, sertifikalı bir çilingir kapınıza gelsin. Bir uzman tarafından eğitilmiş ve güvenlikle ilgili alanda gelişmiş. Bir çilingir olarak evinizin güvenliğini ve güvenliğini artırabilirsiniz. Alanında başarılı ve profesyoneliz!

Son yıllarda geliştirilen güvenlik önlemlerine karşı en kolayı olan hırsızlık yöntemi olarak kapıyı kırmayı tercih etmektedirler. Beykoz Çilingir olarak hırsızlık dolayısıyla kırılan kapı ve kilit sistemi uygun fiyatlara bakım ve onarım işlerini gerçekleştirmekteyiz. Bunun dışında çelik kapınıza güvenlik maksadıyla tuzaklı hırsız kilitleri, güvenlik kilitleri ve güvenlik ekipmanlarının montajını da yapmaktayız. Hırsızlık vakaları ile karşılaşmamak için bizi aramanız yeterlidir. Can ve mal güvenliğinizi en üst seviyede tutabilecek güvenlik ekipmanlarımız ile evinizi gönül rahatlığı ile terk edebilirsiniz.

Güvenirlikten ödün vermeyin!

Bir çilingir ihtiyacınız varsa, saygın bir firmayı aramayı düşünün. Hepsi saygın değil, ancak yine de iyi bir seçim olan bazıları var. Beykoz Çilingir size yalnızca güvenlik konusunda yardımcı olmakla kalmaz, aynı zamanda ana anahtarları, kasaları ve güvenlik sistemlerini de kurar. İyi bir çilingir, ihtiyaçlarınız için size en iyi çözümleri sağlayabilir. Bu nedenle, kendinizi kilitlediyseniz, kapıda kaldıysanız, bir profesyonel çilingir aramalısınız.

Beykoz çilingir fiyatı

Her iş faklıdır. Bu yüzden fiyatı önden belirtmemiz mümkün olmuyor. Fakat bizi arayıp, yapılacak işlemi, kapınızın ve kilidinizin çeşidini söylerseniz, çoğu zaman fiyatı önden size belirtebiliriz. Bu yüzden beklemeyin ve hemen arayın. Bölgede ki kaliteli hizmet veren en ucuz çilingir Beykoz Çilingir!

cilingir fiyat
5/5 - (260 votes)