BEYOĞLU
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

BEYOĞLU ÇİLİNGİR SERVİSİ

Beyoğlu’nda anahtarınızı mı unuttunuz? Kendinize kızmayın, çünkü sadece sizin başınıza gelmiyor. Günlük anahtarını unutan kaç tane müşterimiz olduğunu bilseniz kendinize bu kadar kızmazsınız. İstanbul’da yaşayan insanın zaten kafası yoğun olur ve bazen dalgınlığına gelebilir.

Yapmanız gereken sadece bizi aramaktır ve biz sizin kapınızı açmaya geliriz.

Anahtarları kilitte takılı kalan vakalarımız biraz daha az olsa da, yine çok rastlanan bir durumdur. Bu vakalarda da usta çilingirlerimiz adrese gelip sorunu çözecektir. Size düşen sadece bizi aramaktır. Gerisini hızlıca adresinize gelerek biz hallediyoruz.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Evine erişimi engellenen insanlarımıza yardım etmek bizim vazifemizdir. Evinizi açmak, tekrar erişiminize sağlamayı kendimize görev edindik. Kapıda kaldığınızda, dışarıda beklemenize asla razı olmayan birilerinin var olduğunu bilerek bizi arayın.

Anahtarınız kayıp ve yedek anahtarınız yok veya yedek anahtarlarınız içerde mi kaldı? Sorun yok. Bizim uzman çilingirlerimiz kapıyı açar. Kapı kilitli değilse, kilidi değiştirmek zorunda kalmadan kapınız açılır. Kapı kilitliyse, kapı ve kilit türüne göre, duruma göre değişebilir.

Anahtar kırıldı, eve giremiyorsunuz. Anahtar emektardı ve kilidin içindeyken miadını doldurdu. Şimdi kapıyı açamıyorum ve kapıda kaldım.” Bu durumlarda kilit değişmek zorundadır. Kilit değiştirme konusunda usta olan çilingirlerimiz bu işlemi size hızlı, hasarsız ve titizlikle açar.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kilit değiştirmek için çilingir Beyoğlu.

Bazen müşterilerimiz “kilit kırıldı” veya “kilit bozuldu” gibi sorunlarıyla bizi arıyorlar. Genelde bu müşterilerimizin kilitleri, kalitesiz ve TSE onaylı olmayan klilitler oluyor. Bu tip kilitlerin ömrü daha kısıtlı oluyor ve dayanıklılığı TSE onaylı kilitlerle kıyasla daha zayıf oluyor.

Kilit değiştirmeye sağlam, kaliteli ve TSE onaylı kilitlerle geliyoruz. Kendi evimizde veya yerimizde kullanmayacağımız kilitleri hizmetinize sunmayız. Olay sadece kaliteli üründe değildir. Ayrıca bu kaliteli ürünü montalayan çilingir de büyük önem taşır. Zira deneyimsiz biri tarafından takılırsa, tekrar arıza verme olasılığı yüksektir ve kilidin ömrü daha kısa olur. Kilit açma konusunda uzman çilingirlerimiz ayrıca kilidi ustaca montalama ve değiştirme konusunda da ustadır.

Beyoğlu'nun sertifikalı çilingirleri

Deneyimli uzman çilingirlerden oluşan takımımız kapı, kilit ve anahtar hakkında teorik ve pratik geniş bilgiyle donanımlıdır. Bu tecrübelerimizden ve bilgimizden her müşterimiz faydalanabilir, adresinize gelen çilingirlerimize sorular sorulabilir, önlem ve güvenlik hakkında ücretsiz tavsiyeler alınabilir. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan sevinç duyarız! Beyoğlu Çilingir servisi olarak müşteri memnuniyeti hedef listemizde en yüksek konumdadır.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

İstanbul’da dışarıda? Bizim çilingirimiz sizin için hazırda!

Gece yarısı kapıda mı kaldınız? Veya hafta sonu, yahut bayramda… Beyoğlu Çilingir servisimiz 7/24 hizmetinizde! Kapıda kalmanın günü ve vakti olmadığı gibi, kapı açma veya kilit değiştirme hizmetimizinde yoktur. Haftanın her günü ve günün her saati sizin hizmetinize hazır bir şekilde beklemedeyiz. Şimdi aradınız, 30 dakika içerisinde mahaldeyiz! Adrese ulaşım hızıyla fark yaratan çilingir servisiniz.

Şirket güvenliği konusunda da hizmet gösteren Beyoğlu Çilingir servisimiz sadece bireylere ve evlere verilen hizmetle sınırlı değildir. Şirketinizin kapısını veya kilidinizi açmaya ve güvenliğini sağlamaya da geliyoruz. 

Coğrafik olarak doğal afetlere hassas olan bir ülkede yaşıyoruz. Deprem, sel, fırtına vs. gibi doğal afetler evinizin veya şirketinizin kapısına veya kilidine hasar vermiş olabilir. Bu acil durumlarda da Beyoğlu Çilingir servisimiz 7/24 afet hizmetimizle imdadınıza yetişir.

Beyoğlu Çilingir servisimiz kalitesinden ve ekibinden emin ve işçiliğine güveniyor. Bu yüzden yaptığımız her işe 1 yıl garanti veriyoruz!

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme imkanı

Evinizde, şirketinizde veya herhangi bir konumda ödeme yapabilmeniz için Beyoğlu Çilingir servisi çalışanlarımız yanında POS cihazı getirmektedir. Böylelikle, üzerinizde yeteri kadar nakit yoksa veya nakit taşımayı, nakitle alışveriş yapmayı sevmiyorsanız, veya tekrar ATM’ye kadar gidip gelmek istemiyorsanız, rahatlıkla banka veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Nasıl arabanız için sanayiye gittiğinizde sabit bir fiyat olmadığı gibi, bizim sektörde de fiyatlar büyük ölçüde değişebilmektedir. Değişmeyen tek şey, en ucuz bizim olduğumuzdur.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Bu dalda fiyatların değişmesinde etkili olan etkenlere bağlı olarak sabit fiyattan söz etmek mümkün değildir. Ancak fiyatın uygunluk açısından söz söyleme hakkına sahibiz ve bu konuda pazarda güçlü bir rolümüz var. 

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Sertifikalı çilingirlerimiz adresinize hızlıca geldikten sonra, özel takımlarıyla kapınızı veya kilidinizi. Çilingirlerimizin hepsi deneyimli ve işin ustası olduğundan bunu kısa sürede yaparlar. Ayrıca evinizi daha güvenli yapabilmeniz için size karşılıksız önerilerde bulunulur.

Hasarsız açın.

Profesyonel çilingirlerimiz işe hassasiyetle koyulur ve yıllar içinde edindikleri tecrübeyle kapınıza hasar vermeden açmayı başarırlar. Bazı durumlarda kilidin anahtar yuvası delinmek zorundadır ve kilit değiştirilir. Böylelikle yine kapınıza hasar vermeden kapınız açılır.

POS cihazı çilingir