BEYOĞLU
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 541 337 28 94

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

BEYOĞLU ÇİLİNGİR SERVİSİ

Beyoğlu’nda anahtarınızı mı unuttunuz? Kendinize kızmayın, çünkü sadece sizin başınıza gelmiyor. Günlük anahtarını unutan kaç tane müşterimiz olduğunu bilseniz kendinize bu kadar kızmazsınız. İstanbul’da yaşayan insanın zaten kafası yoğun olur ve bazen dalgınlığına gelebilir.

Yapmanız gereken sadece bizi aramaktır ve biz sizin kapınızı açmaya geliriz.

Anahtarları kilitte takılı kalan vakalarımız biraz daha az olsa da, yine çok rastlanan bir durumdur. Bu vakalarda da Beyoğlu Çilingir adrese gelip sorunu çözecektir. Size düşen sadece bizi aramaktır. Gerisini hızlıca adresinize gelerek biz hallediyoruz.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Beyoğlu kapı ve kilit açma

Evine erişimi engellenen insanlarımıza yardım etmek bizim vazifemizdir. Evinizi açmak, tekrar erişiminize sağlamayı kendimize görev edindik. Kapıda kaldığınızda, dışarıda beklemenize asla razı olmayan birilerinin var olduğunu bilerek bizi arayın.

Kayıp anahtar

Anahtarınız kayıp ve yedek anahtarınız yok veya yedek anahtarlarınız içerde mi kaldı? Sorun yok. Bizim uzman çilingirlerimiz kapıyı açar. Kapı kilitli değilse, kilidi değiştirmek zorunda kalmadan kapınız açılır. Kapı kilitliyse, kapı ve kilit türüne göre, duruma göre değişebilir.

Kırık anahtar

Anahtar kırıldı, eve giremiyorsunuz. Anahtar emektardı ve kilidin içindeyken miadını doldurdu. Şimdi kapıyı açamıyorum ve kapıda kaldım.” Bu durumlarda kilit değişmek zorundadır. Kilit değiştirme konusunda usta olan çilingirlerimiz bu işlemi size hızlı, hasarsız ve titizlikle açar.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 541 337 28 94‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kilit değiştirmek için çilingir Beyoğlu.

Bazen müşterilerimiz “kilit kırıldı” veya “kilit bozuldu” gibi sorunlarıyla bizi arıyorlar. Genelde bu müşterilerimizin kilitleri, kalitesiz ve TSE onaylı olmayan klilitler oluyor. Bu tip kilitlerin ömrü daha kısıtlı oluyor ve dayanıklılığı TSE onaylı kilitlerle kıyasla daha zayıf oluyor.

Kilit değiştirmeye sağlam, kaliteli ve TSE onaylı kilitlerle geliyoruz. Kendi evimizde veya yerimizde kullanmayacağımız kilitleri hizmetinize sunmayız. Olay sadece kaliteli üründe değildir. Ayrıca bu kaliteli ürünü montalayan çilingir de büyük önem taşır. Zira deneyimsiz biri tarafından takılırsa, tekrar arıza verme olasılığı yüksektir ve kilidin ömrü daha kısa olur. Kilit açma konusunda uzman çilingirlerimiz ayrıca kilidi ustaca montalama ve değiştirme konusunda da ustadır.

Beyoğlu'nun sertifikalı çilingirleri

Deneyimli uzman çilingirlerden oluşan takımımız kapı, kilit ve anahtar hakkında teorik ve pratik geniş bilgiyle donanımlıdır. Bu tecrübelerimizden ve bilgimizden her müşterimiz faydalanabilir, adresinize gelen çilingirlerimize sorular sorulabilir, önlem ve güvenlik hakkında ücretsiz tavsiyeler alınabilir. Bilgilerimizi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşmaktan sevinç duyarız! Beyoğlu Çilingir servisi olarak müşteri memnuniyeti hedef listemizde en yüksek konumdadır.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Beyoğlu'nda dışarıda? Bizim çilingirimiz sizin için hazırda!

Gece yarısı kapıda mı kaldınız? Veya hafta sonu, yahut bayramda… Beyoğlu Çilingir servisimiz 7/24 hizmetinizde! Kapıda kalmanın günü ve vakti olmadığı gibi, kapı açma veya kilit değiştirme hizmetimizinde yoktur. Haftanın her günü ve günün her saati sizin hizmetinize hazır bir şekilde beklemedeyiz. Şimdi aradınız, 30 dakika içerisinde mahaldeyiz! Adrese ulaşım hızıyla fark yaratan çilingir servisiniz.

Şirket güvenliği konusunda da hizmet gösteren Beyoğlu Çilingir servisimiz sadece bireylere ve evlere verilen hizmetle sınırlı değildir. Şirketinizin kapısını veya kilidinizi açmaya ve güvenliğini sağlamaya da geliyoruz. 

Coğrafik olarak doğal afetlere hassas olan bir ülkede yaşıyoruz. Deprem, sel, fırtına vs. gibi doğal afetler evinizin veya şirketinizin kapısına veya kilidine hasar vermiş olabilir. Bu acil durumlarda da Beyoğlu acil çilingir servisimiz 7/24 hizmetimizle imdadınıza yetişir.

Beyoğlu’nda İstanbul Çilingir servisimiz kalitesinden ve ekibinden emin ve işçiliğine güveniyor. Bu yüzden yaptığımız her işe 1 yıl garanti veriyoruz!

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme imkanı

Evinizde, şirketinizde veya herhangi bir konumda ödeme yapabilmeniz için Beyoğlu Çilingir servisi çalışanlarımız yanında POS cihazı getirmektedir. Böylelikle, üzerinizde yeteri kadar nakit yoksa veya nakit taşımayı, nakitle alışveriş yapmayı sevmiyorsanız, veya tekrar ATM’ye kadar gidip gelmek istemiyorsanız, rahatlıkla banka veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Nasıl arabanız için sanayiye gittiğinizde sabit bir fiyat olmadığı gibi, bizim sektörde de fiyatlar büyük ölçüde değişebilmektedir. Değişmeyen tek şey, en ucuz bizim olduğumuzdur.

5/5 - (293 votes)

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Bu dalda fiyatların değişmesinde etkili olan etkenlere bağlı olarak sabit fiyattan söz etmek mümkün değildir. Ancak fiyatın uygunluk açısından söz söyleme hakkına sahibiz ve bu konuda pazarda güçlü bir rolümüz var. 

5/5 - (293 votes)

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Sertifikalı çilingirlerimiz adresinize hızlıca geldikten sonra, özel takımlarıyla kapınızı veya kilidinizi. Çilingirlerimizin hepsi deneyimli ve işin ustası olduğundan bunu kısa sürede yaparlar. Ayrıca evinizi daha güvenli yapabilmeniz için size karşılıksız önerilerde bulunulur.

5/5 - (293 votes)

Hasarsız açın.

Profesyonel çilingirlerimiz işe hassasiyetle koyulur ve yıllar içinde edindikleri tecrübeyle kapınıza hasar vermeden açmayı başarırlar. Bazı durumlarda kilidin anahtar yuvası delinmek zorundadır ve kilit değiştirilir. Böylelikle yine kapınıza hasar vermeden kapınız açılır.

5/5 - (293 votes)
POS cihazı çilingir

Kilit uzmanı çilingir Beyoğlu

Kilitler bir evin en önemli güvenlik özelliklerinden biridir ve bunların iyi durumda olması önemlidir. Profesyonel Beyoğlu çilingir, kilitlerinizin düzgün çalışmasını sağlayabilir ve mümkün olan en kısa sürede kapınızda olabilir. Çeşitli kilit sorunları için acil servisler mevcuttur ve acil olmayan servisler de mevcuttur. Bu hizmetler, Beyoğlu çilingir tarafından sunulmaktadır. Profesyonel bir çilingir kullanmak her zaman iyi bir fikirdir, özellikle de evinizin güvenliğinden endişe ediyorsanız.

Taşınırken kilit değiştirin

Ev değişikliğinde evinize uzman bir çilingir gelmesi de önemlidir. Eski oturanlar iyi şartlarda ayrılsa bile geri gelip eşyalarınızı çalabilir. Kendinizi bu olasılığa açık bırakmak istemezsiniz. Profesyonel bir çilingir arayarak, kaliteli bir hizmet alacağınızdan ve güvende olacağınızdan emin olabilirsiniz. Mülkünüzün güvenliği konusunda endişeleriniz varsa, evinize yeni kilitler takmak veya değiştirmek için bir Beyoğlu Çilingi’i hemen arayın. 

Evinizin güvenliğini sağlayın

Evinizi güvence altına almanın birçok yolu olsa da, kendi başınıza yapabileceğiniz bazı şeyler var. Normal PVC kapılar yırtılabilir veya parçalanabilir, bu nedenle onlar için 1. sınıf bir kilide ihtiyacınız yoktur. Kaliteli bir çilingir, kırık kapıyı onarabilir ve evinize ek bir koruma katmanı sağlayabilir. Beyoğlu’da güvenilir bir çilingir kullanmak, evinizin güvenli ve emniyetli olmasını sağlamanın en iyi yoludur. Acil durumlar için bir Beyoğlu çilingiriyle iletişime geçin ve size yardım etmemize izin verin.

kilit degistirme beyoglu
acil cilingir beyoglu

Beyoğlu’nda profesyonel çilingir

Mülkünüzü güvence altına almanın en iyi yolu profesyonel bir çilingir aramaktır. Bir çilingir yeni kilitler takabilirken, güvenlik sistemleri kurmalarını sağlamak da önemlidir. Uzman bir çilingir, kamera gibi bir güvenlik sistemi kurabilir ve hırsızların içeri girmesini engelleyebilir. Onarım veya kuruluma ihtiyacınız varsa, Beyoğlu Çilingir size ucuz fiyata kaliteli hizmet sunar. Herhangi bir kilit kurulumuna ihtiyacınız varsa, bunları onarabilir veya değiştirebilirler. En iyi seçenek, bir profesyonelle iletişime geçmek ve bir fiyat teklifi istemektir.

Acil çilingir servisimiz Beyoğlu’nda 7/24 hizmetinizde!

İhtiyacınız olan kilidin türüne bağlı olarak, bir çilingir kapıyı açmak zorunda kalacak, kilit kilitliyse ve kilit hasar görmemişse değiştirecektir. Kapının kilidinin açılması çok zor olmadığı sürece, Beyoğlu’da 24 saat hizmet veren bir çilingir bir saatten daha kısa sürede sizinle olabilir. 

Beyoğlu çilingir fiyatı

Beyoğlu Çilingir her türlü kilit sorununu çözebilir. Günün her saatinde mevcutturlar ve gerektiğinde hizmet sağlayabilirler. Bu hizmetlerin fiyatları işin boyutuna ve karmaşıklığına göre değişmektedir. Hasarlı bir kilidiniz varsa, Beyoğlu çilingir bunu verimli bir şekilde çözebilir. Ayrıca yeni kilitler ve kamera sistemi de takıyoruz.

Alarm sistemi

Bir konut çilingir, acil durum hizmetleri sağlayabilir ve insanların evlerine yeniden girmelerine yardımcı olabilir. Bir apartmanda kilitleri değiştirebilir. Bir eve tekrar girmenin yanı sıra, bir Beyoğlu Çilingir ayrıca bir alarm sistemi de kurabilir. Bir konut çilingir de alarmları kurabilir ve onarabilir. Konut kilitleri ve konut güvenliği konusunda uzmanız.

Kapı kilit tamiri

Beyoğlu’da bir hırsızlıkla karşılaşırsanız, kilidi kendiniz tamir etmeye çalışmayın. Sadece işleri daha da kötüleştirecektir. Şehirdeki iyi bir çilingir, sorunu hızlı ve uygun fiyata çözebilir. Ayrıca eşyalarınızı ve evinizi korumak için de çalışacaktır. Profesyonel olmanın yanı sıra, Beyoğlu’da bir çilingir eviniz için paha biçilmez bir şeydir. Ve kimse evini korumasız bırakmak istemez. Bu nedenle, kırık bir kilidi onarmak için bir uzmanı aramayı ertelemeyin.

Sertifikalı çilingir

Lisanslı bir çilingir, eviniz veya ofisiniz için paha biçilmez bir varlık olabilir. Bu profesyonellerin kanıtlanmış bir sicili vardır ve kendilerini mümkün olan en iyi hizmeti sunmaya adamışlardır. 24 saat acil servis hizmeti sunarlar ve kilit sorunlarınızı çözmenin her adımında yanınızda olurlar. Beyoğlu’da bir acil çilingire ihtiyacınız olduğunda, bölgenizdeki en iyi hizmetle iletişime geçmekten çekinmeyin. Eviniz ve işiniz için sertifikalı bir çilingir seçmeniz önemlidir. Konuttan ticari güvenliğe kadar her türlü çilingir projesini üstlenebilirler.

kapı kilit tamiri
Kapi acma beyoglu

Çilingir Beyoğlu gelsin kapınıza

Çilingir Beyoğlu olarak 7/24 çilingir hizmeti vermekteyiz. Kendinizi dışarıda kilitledi iseniz veya anahtarınızı başka bir yerde unuttuysanız, telefon numaramızdan istediğiniz zaman bize ulaşabilirsiniz. Beyoğlu’nda yaşıyorsanız ve kilitleriniz zamanla yıprandı ya da çalışmayı bıraktıysa WhatsApp üzerinden bize ulaşarak durumunuzu anlatabilirsiniz. O halde yardım istemek için bizi arayın.

Beyoğlu çilingir şirketimiz kilitli ya da kapalı kapılarınızın %100 açılmasını garanti ederek profesyonel destek sunmaktadır. Teknolojiyi yakından takip ediyor ve size güvenli bir çözüm sunmak için var gücümüzle çalışıyoruz. Beyoğlu’nda Çilingir talebinde bulunmak için telefon numaramızı günün her saatinde kullanabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Hızlı geliriz, kapınızı çabuk açarız

Beyoğlu Çilingir ustalarımız, Beyoğlu’nun her yerine 20 dakika içerisinde sorunlarınızı çözmek için varır ve hızlı bir şekilde çalışmaktadır. Adresinizi veya konumunuzu WhatsApp üzerinden bize ilettikten sonra yaklaşık 20 dakikada yerinize ulaşarak tüm sorunlarınızı çözüyoruz.

Her türlü çilingir hizmetleri

Kilit değişimi, kapı açma, anahtar kopyalama, oda kapıları açma ve kilit takma gibi her türlü hizmet için bizi arayabilirsiniz. Beykoz Çilingir olarak hizmetlerimizin arasında bir çok seçenek bulunmaktadır.

 • Hotel master kilit sistemleri,
 • Ev-oto-kasa anahtarı yapımı,
 • Hidrolik kapı yayı montajı
 • Kale dijital kasa
 • Oto kapısı açma, immobilizer oto anahtar kodu,
 • Kale dijital kasa
 • Çelik kasa açma,
 • Çilingir hizmeti
 • Mul-T-Lock
 • Kale çelik kasa
 • Çelik kapı açma,
 • Elektronik kilit sistemleri

Tüm hizmetlerimizi 24 saat kesintisiz olarak sağlamaktayız.

Cilingir beyoglu
5/5 - (293 votes)