ÇEKMEKÖY
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

ÇEKMEKÖY ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtarlarınız unuttunuz, artık eve giremiyorsunuz. Bu vaziyette size yardım edecek olan Çekmeköy Çilingir olacaktır. Tecrübeli çilingirlerimiz anında yerinize gelir ve tekrar içeri girebilmenizi sağlar.

Kapı açılmıyor, çünkü anahtar kilitte kaldı. Galiba anahtar paslandı içerde, şimdi ben ne yapmalıyım? Bu sorunun cevabı fazla zor olmasa gerek. Doğru cevap: Çekmeköy Çilingir’i aramak! kapı ve kilitlerle alakalı herhangi bir sorununuzda bizi arayın. Sertifikalı çilingirlerimiz sizin sorunlarınızı giderecektir.

Kilit kırıldı ve şu an açılmıyor veyahut kapanmıyor. Bazı durumlarda tamir etme şansımız oluyor. Bazen ise değiştirmekten çare yoktur. Kimi zaman ise tamir edilebilir, fakat zamanla tekrar arıza verme ihtimaline karşın tavsiye etmeyiz. İsteğinize göre değiştirir veya tamir ederiz.

Acil değişmek zorunda olan bir kilidiniz varsa Çekmeköy Çilingir’i arayın, acil servis gibi yetişelim! Aradığınızda yola çıkan çilingir servisi.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Evinize giremiyor musunuz? Evinizi hemen açmak için usta çilingirlerimiz aradığınızda yola çıkarlar. Dışarıda kalırsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramaktır.  

Anahtarınızı düşürdünüz veya anahtarlar kayıp mı oldu? Şu an muhtemelen tam da bu yüzden kapınızı açamıyorsunuz ve kapıda kaldınız. İki saat çilingiri beklemek zorunda kalmak istemiyorsanız, bizi arayın ve jet hızıyla adreste olalım.

“Çocuğum kilidi zorladı ve şimdi anahtar kilidin içinde kırıldı. Eve giremiyoruz ve kapıda kaldık.” Belki suç çocukta değildir fakat anahtar zayıflamıştır. Durum her ne ise de, evinize girmekten başka hiçbir şey istemiyorsunuz. O halde bizi arayın ve biz sizi içeri alalım. Değişen kilidin yerine dayanıklı ve kaliteli kilit takalım. 

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kapı / kilidiniz için çilingir Çekmeköy.

Kilit değiştirerek yıllardır ekmeğini kazanan deneyimli çilingirlerimiz bu işi artık tabiri caizse “gözü kapalı” yapmaktadır. Kaliteli kilit takarak kapınızın güvenini ve sizin memnuniyetinizi sağlıyoruz. TSE onaylı kilitlerimiz ulusal ve uluslararası standartlara uygundur. Ustalarımız yeni kiliti incelikle değiştirir, hassasiyetle montalar.

Kapı veya kilit açma konusunda servisimiz kalite ve hızla anılırken, fiyatlarımızın uygunluğu dikkat çekmektedir. Güvenilir çilingirlerimizle sizi kapı dışarıda bırakmayız. Hızlıca adrese gelir sizi içeri alırız.

İstanbul'un çilingir uzmanı

Kilit değiştirme konusunda uzman çilingirlerimiz bu işlemi hızlı bir şekilde gerçekleştirip, siz de bir an önce işlerinize devam edebilirsiniz. İstanbul Çilingir olarak kalitemiz ve hızımız ile öne çıkan hizmetimizden siz de yararlanın. Kilitlerimiz TSE onaylıdır. Kilit veya kapı açma işlerinizde size en iyi hizmeti sunma konusunda garanti vermekteyiz. İstanbul Çilingir olarak yılların tecrübesiyle ve usta çilingirlerimizle bu işlemi hızlı, randımanlı ve tesirli bir şekilde yerine getirmekteyiz. 

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Çekmeköy’de kaldınız mı dışarıda? Bizim çilingirimiz sizin için hazırda!

“ Neden Çekmeköy Çilingir servisinizi aramalıyım?”

diye soracak olursanız, size bizi çağırmanın avantajlarını sıraladık. Kimse çilingir servisine abone olmak istemez. Bu yüzden bir kerede gelip işini düzgün yapmasını ve uzun ömürlü, kaliteli ve TSE-onaylı kilit kullanmasını istersiniz. Ayrıca aradığınızda saatlerce kapıda beklemek istemezsiniz ve geldiğinde ise yine saatlerce uğraşmasını da istemezsiniz. İş bittiğinde ise sürpriz bir faturayla da karşı karşıya kalmak istemezsiniz. Diğer çilingir servislerinden farklı olarak ne istediğinizi biliyoruz ve bu isteklerinizi yerine getirdiğimiz için müşteri memnuniyetimiz çok yüksek. 

Haftanın hangi günü veya günün hangi vakti olursa olsun, her an bize ulaşabilirsiniz ve sizin için hazırdayız. Sabah akşam demeden sizi kapınızdan hızlı bir şekilde içeri alabilmek için hazırda beklemedeyiz. Kapıda mı kaldınız? 7/24 bize ulaşabilirsiniz!

Ustalıklarımızı sadece evinizde sergilemiyoruz. Aynı şekilde şirketinizin kapısı veya kilidi içinde geliyoruz, farkımızı ve uzmanlığımızı şirketinizde de konuşturuyoruz. Şirketlerde ev gibi barınan olmadığı için, geceleri daha hassas konumdadır. Bu yüzden güvenliğine daha fazla önem vermek gerekir, çünkü art niyetli insanların hedefinde olabilir. 

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Konumunuzda POS-cihazıyla ödeyin

Sizin kolaylığınızı düşünerek servisimiz her çilingirimizle beraber POS cihazı da göndermektedir. Bu sayede rahatlıkla banka veya kredi kartınızla evde kapıda ödeme yapabilirsiniz. 

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Çekmeköy Çilingir olarak fiyatlarımızın uygun olduğunu söyleyebiliriz, lakin fiyat hakkında bundan daha net söz etmek maalesef mümkün değildir. Her iş farklıdır, bu  yüzden fiyatlar çok değişiklik gösterebilir.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyatı etkileyen faktörler fazladır ve çok etki göstermektedir. Bu yüzden sabit bir veriyle gelmek mümkün değildir. Fiyatı etkileyen bazı faktörleri size sıraladık: Yapılan iş, kapı çeşidi, kilit çeşidi, işlem saati, lokasyon vs.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Profesyonelce işe koyulan sertifikalı çilingirlerimiz bu işin ustası oluğ, yıllardır bu branşta hizmet vermektedir. Özel aletler çilingirlerimizin tecrübeli ellerinin ahengiyle kapınızı açmakta kolaylık sağlar. Titizlikle işleme başlayan çilinglerimiz size kısa sürede kağınızı minimum hasarla açar.  

Hasarsız açın.

Servisimizin usta çilingirleri kapınıza hasar vermeden açabilirler. Bunu deneyim ve özel aletleri sayesinde yaparlar. Bazı durumlarda sadece kilidin silindirini delmek zorunda kalırlar. Yeni bir kilit takılarak, asgari hasarla bu iş çözülmüş olacaktır.

POS cihazı çilingir