EYÜP
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

EYÜP ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtar unutmak çok can sıkar. Bu sıkıntının üstüne birde çilingir geç geldi mi ve siz saatlerce kapıda beklediğinizde veya yüksek fiyat istediğinde derdinize dert katlanır. Böyle durumlara karşı karşıya kalmak istemiyorsanız Eyüp Çilingir’i arayın.

Başın düşerse dara, Eyüp Çilingir servisini ara!

Kilit pas tuttu ve anahtarınız içinde kaldı veya içinde paslandı. Eyüp Çilingir olarak çilingirlerimiz jet hızıyla adrese geliriz ve sizi bu derdinle de yalnız bırakmayız.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Anahtarınız kilitte kırıldığında ne yapacağınızı merak ediyorsanız, daha fazla kafanızı yormayın ve bizi arayın. Sizi evinize almaya tecrübeli çilingirlerimiz hızlıca gelecektir ve yine aynı hızla işe koyulacaktır.

Anahtarınızı kaybettiğinizde kapınızı açmaya ilk Eyüp Çilingir gelir. Diğer çilingir servisleri daha yola çıkmadani biz adresinizde oluruz.

Sadece TSE onaylı kilitlerle çalışıyoruz.

Dünyaca kabul görmüş kriterlere uyumu denetleyen Türk Standartları Enstitüsü (TSE) onaylı kilitler kullanarak, size kaliteli hizmete paralel olarak kaliteli kilit sunuyoruz. Böylece sizin memnuniyetinize ve güvende olma hissinize hitap ederek, cilingir pazarında lider konumumuzu koruyoruz. Yıllarını bu sektöre vermiş ve kendini bu işe adamış başarılı bir çilingir servisi olarak, sizin neye ihtiyacınız olduğunu çok iyi anlıyor ve biliyoruz. Kendi evimize ve şirketimize istemeyeceğimiz ürünü ve hizmeti, sizlere sunmayız!

Çilingir Etüp
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık kilit ve anahtar vakalarında çilingir Şişli.

Kırık kilidiniz varsa, Eyüp Çilingir olarak bu bizim uzmanlık alanımız. Kilidinizi uygun fiyata kaliteli bir kilit ile değiştiririz. Bazen kilidi tamir etme imkanımız olur ve bu sizin için daha uygun olacaksa çilingirimiz sizinle danıştıktan sonra bu opsiyonu uygular. Fakat bazı durumlarda tamir etmek daha pahalı olur veya yeni bir kilit almak sizi, tekrar arıza verme ihtimaline karşın, kara geçirecektir. Çilingirlerimiz isteğinize göre kilidinizi değiştirir veya tamir eder. .

Bozuk kilidi değiştirmek isterseniz bizi arayın ve bizim deneyimli çilingirlerimiz sizin bozuk kilidinizi değiştirsin. Kilidinizi uzman ellere bırakın ki, ilerde aynı sıkıntıyı yaşamayın.

Şişli'nin profesyonel çilingiri

Kilit değiştirmekle yıllarını geçirmiş olan çilingirlerimizle kapınız ve kilitleriniz emin ellerde. Kullandığımız kilitlerin hepsi TSE-onaylıdır ve Avrupa standartlarına göre tasarlanmış kalite ürünlerdir. Eyüp Çilingir için en önemlisi müşteri memnuniyetidir ve bunu kalitemiz ve hizmetimiz ile elde edeceğimize inanıyoruz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Eyüp’de kapıda mı kaldınız? Çilingirlerimiz hazır beklemektedir.

Farkımızı bu branşta uygun fiyat ile kalitemiz ve hızımızla göstermekteyiz. Kullandığımız kilitlerin hepsi TSE onaylıdır ve profesyonel çilingirler tarafından monte edilmektedir. Kilidiniz kaliteli olsada, bir uzman tarafından monte edilmezse ömrü kısa olur ve arıza verme olasılığı daha yüksek olur. Adrese gelen çilingirlerimiz hassas bir şekilde çalışırlar. Ayrıca çilingirlerimiz size öneride bulunur ve kilit veya konumuz hakkında herhangi bir sorunuz olursa rahatlıkla sorabilirsiniz.

Dışarıda kalmanın, kapınızda veya kilidinizde bir sorun olmasının saati yoktur. Bu yüzden Eyüp Çilingir’i haftanın her günü, günün her vakti 7/24 arayabilirsiniz. Gece yarısıda olsa, adrese ulaşırız ve sizi yarı yolda muhtaç bırakmayız.

Eyüp Çilingir olarak sadece bireylere ve evlere değil, ayrıca şirketlere de hizmet vermekteyiz. Uzmanlığımızdan ve hizmetlerimizden yararlananlar memnuniyetini, her işlerinde bizi çağırarak ve bizi ihtiyaç sahiplerine tavsiye ederek göstermektedir. Eğer şirketinizde kilit değişecek veya kapı açılacaksa, sizde bizim servisimizin sunduğu hizmetlerden faydalanın ve hemen arayın.

Yapılan değişikliğe ve verilen hizmete 1 yıl garanti veriyoruz, çünkü biz yaptığımız işin arkasındayız!

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Evinizden POS-cihazıyla ödeme olanağı

Her müşterimiz bizim için değerli. Bu yüzden her müşterimize kolaylık sağlayabilmek için kapıda banka veya kredi kartı ile ödeme imkanı sağlıyoruz. Çilingirlerimiz gittikleri her adrese yanında POS cihazı getirerek bu imkanı sizlere sağlamaktadır. Böylelikle, üzerinizde yetersiz nakit olursa veya elinizdeki nakiti verip ATM’ye gitmek zorunda kalırsanız, POS-cihazı ile rahatlıkla adresinizde ödeme yapabileceksiniz. Sadece işimizi değil, ayrıca sizin rahatınızı ve kolaylığınızı da düşünüyoruz. Bu konuda da farkımızı ortaya koyarak kalitemizi ve hizmet konusundaki üstünlüğümüzü koruyoruz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Yapılan işe göre fiyatlar değişir. Her iş farklıdır ve bu yüzden fiyatlarda da değişiklikler olur. Bu yüzden rakam belirtme mümkünatımız yoktur. Fiyat konusunda emin olabileceğiniz tek konu: en uygun fiyatın bizde olduğudur.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyatlar değişken olup, bu sorunuzu net yanıt veremiyoruz. Fiyatın değişmesindeki önemli etkenler: kapının nevi, kilidin nevi, değişen parçanın değeri, işlemin yapıldığı saati ve yeri.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Sertifikalı çilingirlerimiz mesleklerini yıllardır icra etmekte. Yılların verdiği bu deneyimle kapınızı kısa sürede açarlar. Bunu özel aletleriyle hızlıca yaparlar. Mesleklerinin profesyonelleri olan çilingirlerimiz, siz bir an önce işinize gücünüze bakabilmeniz için hemen işe koyulurlar. 

Ustalarımıza, ustalarımızın el becerileri ve işçiliğine, değişen ürünlerin kalitesine olan itimadımızdan ötürü 1 yıl garanti temin ederiz.


Hasarsız kapı açmak

Kapınızı açma konusunda uzman çilingirlerimiz, siz daha fazla masrafa girmemeniz için kapınızı hasarsız olarak açarlar. Kapı kilitli değilse, çilingirlerimiz özel aletleriyle kapınızı hasarsız açarlar. Velev ki kapı kilitliyse, silindir delinerek en küçük masrafla eve geçitiniz sağlanır.

POS cihazı çilingir