KADIKÖY
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

KADIKÖY ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtarlarınızı mı unuttunuz? Bu maalesef hemen hemen herkesin başına, bir defa da olsa, gelen birşey. Kapıyı açacak başka anahtar veya kimse yoksa ve kapıda kaldıysanız, Kadıköy Çilingir olarak biz yardımınıza koşarız. 

Anahtarınız kilitte kaldı ve kilitdiniz artık kullanılmaz halde mi? Kilidiniz elbette sizin için önemli ve olması gerektiği gibi çalışmasını arzu edersiniz. Bu gibi durumlarda hiç beklemeden bizi arayın, Kadıköy Çilingir olarak biz size yardım ederiz.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Evinize giremiyorsunuz çünkü kapıda kaldınız ve bir an önce içeri girmek istiyorsunuz. Kadıköy Çilingir olarak bu dileğinizi yerine getirmek bizim uzmanlık alanımız. Jet servisi ile ünlü olan çilingir firmamız, jet hızıyla adrese gelir ve aynı hızda kapınızı açmış olacaktır.

Anahtar kayboldu, anahtarı kayıp ettim, şimdi ne yapmalıyım? 

Kadıköy Çilingir olarak bünyemizde barındırdığımız deneyimli çilingirlerimizin ustalıkları ile kapınızı veya kilidinizi tahmininizden daha hızlı açarız ve sizi bu derdinizden kurtarırız. 

Böyle bir şanssızlık yaşarsanız, Kadıköy Çilingir olarak biz size bu durumdan en iyi şekilde kurtulmanızda yardımcı oluruz. Sizi fazla bekletmeden çilingirimiz adrese ulaşır ve yine aynı hızda kilidi sizin için açmış olacaktır.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kilit ve anahtar kırıklarınızda çilingir Kadıköy.

Hayatımızda önemli bir yere sahip olan kilitler maalesef kırılabiliyor. Hayatımızın önemli anılarını, paramızı, takılarımızı, özelimizi vs. koruyan bu önemli aletin bir an önce tamir edilmesini veya değişmesini istersiniz tabiki. Hızlı servis, Kadıköy Çilingir olarak bizim işimiz.

Kilidiniz mi bozuldu? Eğer adresiniz Kadıköy de ise, endişe etmenize gerek yok. Sizi ve eşyalarınızı koruyan kilitlerin uzmanlarını Kadıköy Çilingir olarak bünyemizde topladık ve kapınız ve kilidiniz için ne yapılması gerekiyorsa, size sadece bir telefon kadar uzağınızdayız.

Kadıköy'ün yerli çilingiri

Kilit değiştirme,  Kadıköy Çilingir olarak uzmanlık alanımız. Profesyonel çilingirlerimiz bu işlemi ışık hızıyla sizin için yapacaktırlar. TSE-onaylı kilitlermizin uzman eller tarafından takılmasını istiyorsanız, daha fazla beklemeyin ve bizi arayın!

Kadıköy Çilingir olarak temel hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu hedefimize ulaşabilmek için sadece kaliteli TSE-onaylı kilitler kullanıyoruz. Bu kaliteli ürün deneyimli eller tarafından montalandığı zaman, ömrü bariz bir şekilde daha uzun olur.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Kadıköy’da kapıda mı kaldınız? Çilingirimiz sizin için hazırda bekliyor!

Yıllardır bu branşta faaliyet gösteren köklü bir şirket olarak, müşterilerimizin memnuniyetine nasıl hitap etmemiz gerektiğini çok iyi biliyoruz. Emekle kazandığımız bu deneyimlerimizle size en iyi hizmeti sunmak adına, sadece kaliteli ve TSE-onaylı ürünler kullanmaktayız. Ayrıca bünyemizde her çilingiri çalıştırmıyoruz. İşe kabul koşullarımızdan bazıları: Tecrübe, referans, el becerisi, güvenilirlik ve sorunlarla müdahale etme kapasitesi. Böylelikle, müşterilerimize kaliteli hizmet ve sağlam iş sunduğumuzdan emin olabiliyoruz. Yerine getirdiğimiz hizmetten önce kendimiz memnun olmalıyız ki, müşterilerimiz de memnun kalsın. Müşterilerimiz memnun kaldıkça da biz bu branşta Kadıköy Çilingir olarak yıllardan beri yaptığımız gibi varlığımızı sürdürmeye devam edeceğiz.

Kapı veya kilit açılacak olursa, bu işi emin ellere teslim ediniz. Kapınızı veya kilidinizi, yani güvenliğinizi acemilere veya daha fazla kâr gütmek için kalitesiz malzeme kullanan çilingirlere teslim etmeyin. Kullanılan malzeme ve kilitlerin kaliteli ve onaylı olduğuna ve çilingirin tecrübeli bir usta olmasına önem gösterin!

Dışarıda kalmanın vakti yok. Haftanın her gününde ve günün her saatinde insanın kapıda kalıp, bir çilingire ihtiyaç duyulabilir. Bu gibi durumlarda kadıköy Çilingir olarak bizim yerimiz evimiz değil. Yerimiz, sizin yeriniz ve misyonumuz kapıyı açıp evinize geçitinizi sağlamaktır. 7/24 hizmetinize açığız ve adrese direkt gelebiliriz.

TSE onaylı kilitlerimize ve bu kilitleri ustalıkla montalayan tecrübeli çilingirlerimize sonsuz güvendiğimizden dolayı, tamir ve değişim işlerimize 1 yıl garanti sunmaktayız.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazı ile ödeme imkanı sunmaktayız

Bu devir teknolojik devir ve biz de zamanla beraber be teknolojik değişimlere uyum sağlıyoruz. Evinde veya şirketinde banka veya kredi kartı ile ödeme yapmak isteyenler için çilingirlerimiz yanında POS cihazı taşımaktadır, çünkü biz Kadıköy Çilingiriz ve sizin memnuniyetiniz ve istekleriniz bizim hedefimiz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Her iş farklıdır, bu yüzden bu soruya net cevap vermek mümkün değil. Kesin konuşabileceğimiz bir konu varsa, o da Kadıköy Çilingir olarak en uygun fiyatın bizde olduğudur.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyatları belirleyen bazı unsurlar vardır. Bu unsurlardan fiyatı en çok etkileyenler ise yapılan işlem, işlemin yapıldığı vakit, kapı çeşidi ve kilit çeşididir. Bu yüzden somut bir rakam sunamayız. 

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Yılların deneyimini taşıyan sertifikalı çilingirlerimiz, kapıyı ve kilidi açmak konusunda  çok başarılılar. Hızlarıyla ve yaptıkları işin kalitesiyle biz Kadıköy Çilingir olarak çilingirlerimizle iftihar ederiz.

Hasarsız açın.

Şayet kapınız kilitli değil ise,  çilingirlerimiz özel aletlerle kapınıza zarar vermeden açabilir. Kapınız kilitli ise, çoğu zaman silindir delinmelidir. Daha fazla zarar verilmeden kapınız açılır. Bir kerede işimizi tamamlayabilmek için, çilingirlerimiz her zaman yanında bol miktarda silindir ve kilit getirmektedir. Bu ürünlerin hepsi kalitelidir ve TSE-onaylıdır.

POS cihazı çilingir