KARTAL
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

KARTAL ÇİLİNGİR SERVİSİ

Biz Kartal Çilingir olarak imadınıza koşuyoruz. İşinde uzman, sertifikalı çilingirlerle çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ve biz sizlere her türlü hizmeti sunmak için gayret ediyoruz. Profesyonel çilingirlerimiz sizlere kilit değiştirme, bozuk kilit onarımı, kırık kilit tamiri, kapı açmak ve pek çok hizmeti sizlere sunmakta.

Biz Kartal Çilingir olarak müşteri memnuniyetini ilke edindik.

Kendi ihtiyacımızda nasıl titizlikle çalışırsak sizler için de aynı özeni gösteriyoruz.Sizlerin memnuniyeti için çilingirlerimiz en etkili ve verimli şekilde çalışmaktalar. Sizler toplantınıza geç kalmayın, bir an önce yatağınıza kavuşun diye bizler adresinize en hızlı şekilde ulaşım sağlayarak 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz ve kapınıza hasar vermeden kapınızı açmaktayız.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kayıp anahtar

Bütün yıl koşuşturdunuz. İş, güç derken tatil zamanı geldi. Uzun bir tatili hakettiniz. Tatilde bütün yılın yorgunluğunu atıp huzurlu bir şekilde eve döndünüz. Sıcak bir duş ve yatağınızın hayaliyle yanıp tutuşuyorsunuz. Ceplerinize baktınız ama anahtarı bulamadınız. Çantanızda ya da bavulunuzda da bulamadınız. Saksı veya paspas altına da koymamışsınız. Yoksa anahtarınızı mı unuttunuz? Belki anahtarlar kayıp oldu.

Kırık anahtar

Bütün gece projenizi yetiştirmekle uğraştınız, hiç uyumadınız. Sabah sunumunuz var. Dosyanızı hazırladınız ve sunuma hazırsınız. Sabah oldu keyifli bir şekilde kahvaltınızı yaptınız ve hazırlanıp işe gitmek için yola koyuldunuz. Bir eksik var. Dosyayı uykusuzluktan dolayı evde unuttunuz ve sunuma az bir zaman kaldı. Dosya olmadan sunumu yapamayacağınız için eve geri döndünüz ve hay aksi anahtar kırıldı, kapıyı açamadınız. Sizin için kötü bir gün sanırım. 

Bozuk kilit

Kilit değiştirme

Sabah yatağın sol tarafından uyandınız ve kötü bir gün olacağını hissettiniz. İşe gitmeniz gerekiyor. İşteyken patronunuz sürekli emirler verdi ve sinirinizi bozdu. Akşam arkadaşlarınızla kafa dağıtıp eğlenmek için buluştunuz ama anlaşılan onların da tadı yok, hala modunuzu yükseltemediniz. Biraz atıştırmalık alıp film izleyip eğlenmek istediniz ve eve gittiniz. Anahtarı kilide soktunuz ama çeviremiyorsunuz. Sanırım kilidiniz bozuldu ve kilit değiştirmeniz gerekiyor.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kapı, kilit ve anahtar işleriniz için çilingir Kartal.

Bazı firmalar kar elde edebilmek için sizlere kalitesiz hizmet sunuyor ve kapıda veya kilitte hasar bırakıyor. Kartal Çilingir olarak biz en kaliteli malzemelerle kilit değiştirme işlemi yapıyoruz. Kullandığımız malzemelere 1 yıl garanti imkanı tanıyoruz. Hizmetimizde en ufak sorun olursa garanti süresi boyunca aynı işlemi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

TSE-onaylı kilit

Kaliteli çilingir hizmeti denilince akla Kartal Çilingir gelir. Bizler sizi memnun edebilmek için sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Böylece sizlerin güvenini kazanıyoruz. Bizim gayemiz sizlerin mutluluğu. Bunun için sadece TSE onaylı kilitlerle çalışıyoruz. Diğer pek çok firma gibi kalitesiz ürünlerle yüksek kâr hedeflemiyoruz. Kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyi sizlere de yapmıyoruz. Bizler evimizde nasıl her şeyin en güzeli olmasını istersek, sizler için de aynısını istiyoruz.

Kartal'ın çilingir uzmanı

Kartalda kapıda mı kaldınız? Kartal Çilingir size bir telefon kadar yakın. Her gün, dünyanın pek çok yerinde pek çok insan kapıda kalmakta. Bu kişiler içinde siz de olabilirsiniz. Dalgın bir ruh halindesinizdir ve anahtarınızı unutabilirsiniz. Anahtar cebinizdedir ama eve geldiğinizde bulamıyorsunuzdur. Panikle kapıyı açmaya çalışırken anahtarınızı kırmış olabilirsiniz ama panik yapmanıza gerek yok. Uzman çilingirlerimiz istediğiniz an Kartal’ın istediğiniz yerinde olabilir. Biz Kartal Çilingir, personelimizin çilingirlik becerisi haricinde konum bilgisine de özen göstererek tercihimizi yaptık. Şehrini tanıyan ve güvenilir insanlarla çalışmaktayız. Çilingirlerimiz Kartal’a hakim insanlar oldukları için anında bulunduğunuz konuma gelebiliyorlar. Ayrıca size her an ulaşabilmek için personel sayımızı arttırdık ve böylece sizlere 7/24 servis hizmeti sunabiliyoruz. İstediğiniz an istediğiniz yerde oluyoruz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Kartal'da dışarıda? Usta çilingirimiz hızlıca orada!

Kartal Çilingir olarak her zaman kendimizi geliştirmekteyiz. Kendimizi geliştirmeye servis hizmetlerimizden başladık. Pek çok insan bir çilingirin sadece kapı açtığını zanneder. Ancak biz ve bizim tecrübeli çilingirlerimiz sadece kapı açmakla yetinmedik ve sizlere pek çok farklı hizmet sunduk. İşte hizmetlerimiz;

Kırık kilit

Pek güvenilir olmayan bir yerde oturuyorsunuz veya çalışıyorsunuz. Evinize veya şirketinize hırsız girdi. Sabah bakıyorsunuz kilit kırık. Bize gelen bir telefonunuzla konumunuza ulaşıyoruz ve hırsızlıktan meydana gelen hasar onarımını yapıyoruz.

Çok acil bir yere yetişmeniz gerekiyor ve apar topar hazırlanıp evden çıktınız. Aceleyle kapıyı kilitlemeye çalışırken anahtar kırıldı. Biz tamir edebiliriz.

Kapı açma

Haftasonu geldi ve tatil oldu. Kafa dağıtmak için dışarı çıktınız ve bütün gün eğlendiniz, gezdiniz. Eve geri döndünüz ama eve giremediniz. Anahtar kayıp! Uzman çilingirimiz sizle konuştuktan hemen sonra adresinize gelerek kapı açma işlemini gerçekleştiriyor. Eğer anahtarınızın başkasının eline geçtiğinden endişe ediyorsanız o an kilit değiştirme de yapıyor.

Servis hizmetlerimizden sonra hizmet ettiğimiz çevreyi de genişlettik.

Kartal Çilingir sadece bireylere hizmet etmiyor. Bizler uzman kadromuzla pek çok iş yerlerine, şirketlere de hizmet vermekteyiz. Emlak ve konut sektöründeki şirketlerle işbirliği yapıyoruz. Konut şirketlerinin güvenlik hizmetlerini sağlıyoruz. Kapı, kilit, anahtar gibi. Bir emlakçının en çok ihtiyaç duyduğu şey anahtardır. Ellerindeki anahtarları çoğaltmalarına yardım ediyoruz ve diğer hizmetlerimizi de ihtiyaçları dahilinde sunuyoruz.

Güvenilir bir firma olmamız sebebiyle polis ve icra memurları tarafından da tercih edilmekteyiz. Memurlar pek çok işlerinde bir çilingire ihtiyaç duymakta ve ilk olarak bizi tercih etmekteler. Bir polis eve gireceği zaman ilk olarak kaba kuvvete başvurmaz ve bir çilingir arar, kaba kuvvet çözüm olmadıysa da bir çilingir arar. İcra memurları gün içerisinde farklı karakterde sorunlu pek çok insanla uğraşmaktalar. Haberlerde tanık olduğumuz kapısını kilitleyip memurlara zorluk çıkaran kişiler olduğu zaman biz devreye giriyoruz ve evi açmak bize kalıyor. 

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme imkanı

Çilingire ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmaz. İhtiyaç anında yanınızda nakit bulunmayabilir. Belki ay sonudur ve maaş gününüzü bekliyorsunuzdur, ekstra masraf için bütçeniz yetersizdir. Pandemi sebebiyle nakit kullanımını kesmiş olabilirsiniz. Pek çok şirket gibi biz de bu durumlarda sizlere kolaylık sağladık ve her çilingirimize pos cihazı temin ettik. Evinizde ya da şirketinizde dilerseniz temassız ödeme ile, banka veya kredi kartıyla, dilerseniz de nakit şekilde ödeme imkanınız mevcut.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Çilingirin ne kadar ücret alacağı, kapıyı ne kadara açacağı yapılan işleme göre değişiklik gösterir. Her sektörde olduğu gibi işçilik ücreti ve kullanılan malzeme fiyatı belirler. Bizler en kaliteli ürünleri kullanıyoruz ve işçilik ücretini minimumda tutuyoruz. Hizmetimize az bir kâr ekleyerek fiyat sunuyoruz. Böylece de sizlere tüm Kartal bölgesinin en uygun fiyatını garanti ediyoruz.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Kapı açma işlemleri duruma göre farklılık gösterir. Mesela anahtarınız kırılmış olabilir, kilidiniz bozulmuş olabilir, anahtar kayıp olabilir, kapı kilitli olabilir ve benzeri pek çok durum olabilir. Aynı zamanda saat kaçta müşteriye gidildiği, kapının çeşidi, kilidin çeşidi de fiyatı değiştiren unsurlardandır. Bunların hepsinin fiyatı farklıdır ama uygulanan işlem yine de kapı açmadır. Bu yüzden net bir rakam veremeyiz.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Anahtarınızı kaybettiniz veya unuttunuz, kapınızı açamıyorsunuz. Günümüz teknolojisiyle kapı ve kilit sistemleri de gelişmekte. Eskiden kredi kartı ile kolaylıkla kapı açabilmek mümkündü ancak artık pek kolay değil. Bizler de teknolojiyi takip ederek kendimizi geliştirmekteyiz. Kapınızı açamadığınızda bize ulaşabilirsiniz. Uzman çilingirlerimiz en hızlı şekilde konumunuza ulaşıyor. En kısa sürede modern aletlerle kapınıza hasar vermeden kilidi açıyor. Kartal bölgesinin en hızlı ve güvenilir çilingir servisine 7/24 ulaşabilirsiniz.

Hasarsız açın.

Kilit sistemleri artık teknoloji ilerledikçe kendini geliştirdi ve akıllı sistemlere geçildi. Kapılar da aynı şekilde teknolojiyle paralel gelişmekte. Biz de işimiz sebebiyle bu gelişmeye ayak uydurmak zorundayız ve modern aletlerle işlerimizi yapmaktayız. Kapılarınıza çoğu zaman açarken hasar vermiyoruz. Ancak bazı durumlarda kilidin kırılması gerekebiliyor. Mesela kapının arkasında anahtar unuttuysanız veya kapınız kilitliyse. Önce zarar vermeden, kilidi kırmadan açmayı deniyoruz son çare olarak silindiri deliyoruz. Böylelikle kapınıza zarar vermemiş oluyoruz. Sizlere, kapınızı açarken minimum hasar vereceğimizi temenni ederiz.

POS cihazı çilingir

Eğitimli çilingir

Kartaş Çilingir’de, çilingir olmak için gerekli eğitim ve öğretim şartları tamamlanmış çilingirler çalışmaktadır. Acil bir durumda, birçok kişi bir çilingir arar, bu nedenle şirketi kapsamlı bir şekilde araştırmak için zamanları olmaz. Genellikle tavsiye isterler ve bir öneri için çevrimiçi ararlar. Kartal’da mahsur kaldıysanız, Kartal Çilingir harika bir seçenektir. Sizi en kısa sürede tekrar yola evinize veya şirketinize girişinizi sağlayacağımıza güvenebilirsiniz. Kapıda kilitli kaldıysanız endişelenmeyin. Güvenilir, lisanslı çilingirlerimiz evinize tekrar girebilmenize yardımcı olacak ve kapınızı açtığında istirahatınıza bakabileceksiniz.

Sertifikalı çilingir

Kartal’da çilingirler için çeşitli sertifika seviyeleri vardır. Bu programların çoğu, yüksek düzeyde bir deneyime yöneliktir. Bu, bu alanda başarılı olmak için ihtiyacınız olan eğitimi aldığınızdan emin olmanın harika bir yoludur. Örneğin, sertifikalı bir çilingir, çok çeşitli kilitleri kullanabilmeli ve en iyi hizmeti sunabilmelidir. Yeni başlıyorsanız, bu meslekte profesyonel olarak kariyerinize başlamak için ihtiyacınız olan eğitim ve öğretimi size sağlayabilecek bir okul bulmak için bize başvuruda bulunabilirsiniz.

7/214 Çilingir hizmeti

Kartal’de 7/24 hizmet veriyoruz. Kartal’ın her yerine geliyoruz. Başınız düşerse dara, Kartal Çilingir’i ara! Her kapı ve kilidi açmakta uzmanız. Uzun yıllardır bu çilingir mesleği içerisinde faaliyet göstermekteyiz. 

Kaliteli çilingir

Kaliteli bir çilingir illa pahalı olması gerekmiyor. En kaliteli markaları kullanıyoruz. Sadece marka önemli değil. Ayrıca ustalık ta çok önemli. Yoksa kaliteli bir ürünü, acemice takarsanız, yine de verim alamazsınız kaliteden ve sıkıntılar yaşıyabilirsiniz. Ucuz çilingir arıyorsanız, fakat haliyle kalite beklentiniz de varsa, bizi hemen arayın!

Çilingir olarak çalışmak

Çilingirlik alanında bir kariyer düşünüyorsanız, sizin için birçok seçenek olduğunu bilmekten memnun olacaksınız. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, sertifikanızı kazanmak için çevrimiçi kurslar da alabilirsiniz. Kurslar genellikle bir yıldan kısadır ve güvenlik kodları, silindir bilgisi, kilit açma ve çok daha fazlasını içerir. Bu programların çoğu ayrıca bir test bileşeni sunar. Sınavı geçmek için eğitiminizi aldığınız okulda bir sınavı geçmeniz gerekir. Sınava ek olarak, bir vesikalık fotoğraf ve sabıka kaydı beyanı sunmanız gerekecektir.

Kartal Çilingir, ağ oluşturma ve öğrenme için mükemmel bir kaynaktır. Linsanların bu alanda profesyonel olmak için gerekli becerileri öğrenmelerini sağlayan bir çıraklık programı da sunmaktayız. Alanda birçok fırsat varken, başarılı olan doğru eğitimi içerecektir.

Çilingir olmanın birçok faydası vardır. Günün 24 saati eğitimli profesyonellere erişebileceksiniz. Sertifikalı bir teknisyenden en yüksek kalitede işçilik alacaksınız. Bu nedenle Kartal Çilingir çalışmak için harika bir yerdir. 

Kartal’da sertifikalı bir çilingir olmak için gerekli standartları karşılamanız gerekir. Yeterlilik, çilingirliğe odaklanan bir eğitim programını tamamlayarak elde edilmelidir.

Çilingir olmayı düşünüyorsanız, bulunduğunuz ilde ehliyet sahibi olmanız gerekir. Eğitim aldıktan sonra, sahada bir kariyere başlayabilirsiniz.

Kurumsal çilingirler genellikle haftada beş gün çalışırlar. Ayrıca geceleri ve hafta sonları nöbetçi olabilirler. Ancak, genellikle küçük, kalabalık yerlerde çalışırlar ve her türlü hava koşulunda çeşitli işleri halledebilmelidirler. İş zorlu, ancak seçtiğiniz kariyerde mutlu olmanız çok önemli. Tecrübeli, deneyimli bir çilingir iseniz, bu fırsat için minnettar olacaksınız.