KARTAL
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 541 337 28 94

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

KARTAL ÇİLİNGİR SERVİSİ

Biz Kartal Çilingir olarak imadınıza koşuyoruz. İşinde uzman, sertifikalı çilingirlerle çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ve biz sizlere her türlü hizmeti sunmak için gayret ediyoruz. Profesyonel çilingirlerimiz sizlere kilit değiştirme, bozuk kilit onarımı, kırık kilit tamiri, kapı açmak ve pek çok hizmeti sizlere sunmakta.

Biz Kartal Çilingir olarak müşteri memnuniyetini ilke edindik. 

Kendi ihtiyacımızda nasıl titizlikle çalışırsak sizler için de aynı özeni gösteriyoruz.Sizlerin memnuniyeti için çilingirlerimiz en etkili ve verimli şekilde çalışmaktalar. Sizler toplantınıza geç kalmayın, bir an önce yatağınıza kavuşun diye bizler adresinize en hızlı şekilde ulaşım sağlayarak 7/24 sizlere hizmet vermekteyiz ve kapınıza hasar vermeden kapınızı açmaktayız.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kayıp anahtar

Bütün yıl koşuşturdunuz. İş, güç derken tatil zamanı geldi. Uzun bir tatili hakettiniz. Tatilde bütün yılın yorgunluğunu atıp huzurlu bir şekilde eve döndünüz. Sıcak bir duş ve yatağınızın hayaliyle yanıp tutuşuyorsunuz. Ceplerinize baktınız ama anahtarı bulamadınız. Çantanızda ya da bavulunuzda da bulamadınız. Saksı veya paspas altına da koymamışsınız. Yoksa anahtarınızı mı unuttunuz? Belki anahtarlar kayıp oldu.

Kırık anahtar

Bütün gece projenizi yetiştirmekle uğraştınız, hiç uyumadınız. Sabah sunumunuz var. Dosyanızı hazırladınız ve sunuma hazırsınız. Sabah oldu keyifli bir şekilde kahvaltınızı yaptınız ve hazırlanıp işe gitmek için yola koyuldunuz. Bir eksik var. Dosyayı uykusuzluktan dolayı evde unuttunuz ve sunuma az bir zaman kaldı. Dosya olmadan sunumu yapamayacağınız için eve geri döndünüz ve hay aksi anahtar kırıldı, kapıyı açamadınız. Sizin için kötü bir gün sanırım. 

Bozuk kilit

Maalesef ki sadece anahtarlar kayıp veya kırık olunca bir çilingire ihtiyaç duyulmuyor. Bazen de kilit bozulabiliyor ve anahtarınız olsa da kapıyı veya kilidi açamıyorsunuz. Böyle durumlarda da sizlere yardımcı oluyoruz.

Kilit değiştirme

Sabah yatağın sol tarafından uyandınız ve kötü bir gün olacağını hissettiniz. İşe gitmeniz gerekiyor. İşteyken patronunuz sürekli emirler verdi ve sinirinizi bozdu. Akşam arkadaşlarınızla kafa dağıtıp eğlenmek için buluştunuz ama anlaşılan onların da tadı yok, hala modunuzu yükseltemediniz. Biraz atıştırmalık alıp film izleyip eğlenmek istediniz ve eve gittiniz. Anahtarı kilide soktunuz ama çeviremiyorsunuz. Sanırım kilidiniz bozuldu ve kilit değiştirmeniz gerekiyor.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 541 337 28 94‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kapı, kilit ve anahtar işleriniz için çilingir Kartal.

Bazı firmalar kar elde edebilmek için sizlere kalitesiz hizmet sunuyor ve kapıda veya kilitte hasar bırakıyor. Kartal’da İstanbul Çilingir olarak biz en kaliteli malzemelerle kilit değiştirme işlemi yapıyoruz. Kullandığımız malzemelere 1 yıl garanti imkanı tanıyoruz. Hizmetimizde en ufak sorun olursa garanti süresi boyunca aynı işlemi ücretsiz olarak gerçekleştiriyoruz.

TSE-onaylı kilit

Kaliteli çilingir hizmeti denilince akla Kartal Çilingir gelir. Bizler sizi memnun edebilmek için sizlere en kaliteli hizmeti sunmaktayız. Böylece sizlerin güvenini kazanıyoruz. Bizim gayemiz sizlerin mutluluğu. Bunun için sadece TSE onaylı kilitlerle çalışıyoruz. Diğer pek çok firma gibi kalitesiz ürünlerle yüksek kâr hedeflemiyoruz. Kendimize yapılmasını istemediğimiz şeyi sizlere de yapmıyoruz. Bizler evimizde nasıl her şeyin en güzeli olmasını istersek, sizler için de aynısını istiyoruz.

Kartal'ın çilingir uzmanı

Kartalda kapıda mı kaldınız? Kartal Çilingir size bir telefon kadar yakın. Her gün, dünyanın pek çok yerinde pek çok insan kapıda kalmakta. Bu kişiler içinde siz de olabilirsiniz. Dalgın bir ruh halindesinizdir ve anahtarınızı unutabilirsiniz. Anahtar cebinizdedir ama eve geldiğinizde bulamıyorsunuzdur. Panikle kapıyı açmaya çalışırken anahtarınızı kırmış olabilirsiniz ama panik yapmanıza gerek yok. Uzman çilingirlerimiz istediğiniz an Kartal’ın istediğiniz yerinde olabilir. Biz Kartal Çilingir, personelimizin çilingirlik becerisi haricinde konum bilgisine de özen göstererek tercihimizi yaptık. Şehrini tanıyan ve güvenilir insanlarla çalışmaktayız. Çilingirlerimiz Kartal’a hakim insanlar oldukları için anında bulunduğunuz konuma gelebiliyorlar. Ayrıca size her an ulaşabilmek için personel sayımızı arttırdık ve böylece sizlere 7/24 çilingir hizmeti sunabiliyoruz. İstediğiniz an istediğiniz yerde oluyoruz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Kartal'da dışarıda? Usta çilingirimiz hızlıca orada!

Kartal Çilingir olarak her zaman kendimizi geliştirmekteyiz. Kendimizi geliştirmeye servis hizmetlerimizden başladık. Pek çok insan bir çilingirin sadece kapı açtığını zanneder. Ancak biz ve bizim tecrübeli çilingirlerimiz sadece kapı açmakla yetinmedik ve sizlere pek çok farklı hizmet sunduk. İşte hizmetlerimiz;

Kırık kilit

Pek güvenilir olmayan bir yerde oturuyorsunuz veya çalışıyorsunuz. Evinize veya şirketinize hırsız girdi. Sabah bakıyorsunuz kilit kırık. Bize gelen bir telefonunuzla konumunuza ulaşıyoruz ve hırsızlıktan meydana gelen hasar onarımını yapıyoruz.

Çok acil bir yere yetişmeniz gerekiyor ve apar topar hazırlanıp evden çıktınız. Aceleyle kapıyı kilitlemeye çalışırken anahtar kırıldı. Biz tamir edebiliriz.

Kartal kapı açma

Haftasonu geldi ve tatil oldu. Kafa dağıtmak için dışarı çıktınız ve bütün gün eğlendiniz, gezdiniz. Eve geri döndünüz ama eve giremediniz. Anahtar kayıp! Uzman çilingirimiz sizle konuştuktan hemen sonra adresinize gelerek kapı açma işlemini gerçekleştiriyor. Eğer anahtarınızın başkasının eline geçtiğinden endişe ediyorsanız o an kilit değiştirme de yapıyor.

Servis hizmetlerimizden sonra hizmet ettiğimiz çevreyi de genişlettik.

Kartal Çilingir sadece bireylere hizmet etmiyor. Bizler uzman kadromuzla pek çok iş yerlerine, şirketlere de hizmet vermekteyiz. Emlak ve konut sektöründeki şirketlerle işbirliği yapıyoruz. Konut şirketlerinin güvenlik hizmetlerini sağlıyoruz. Kapı, kilit, anahtar gibi. Bir emlakçının en çok ihtiyaç duyduğu şey anahtardır. Ellerindeki anahtarları çoğaltmalarına yardım ediyoruz ve diğer hizmetlerimizi de ihtiyaçları dahilinde sunuyoruz.

Güvenilir bir firma olmamız sebebiyle polis ve icra memurları tarafından da tercih edilmekteyiz. Memurlar pek çok işlerinde bir çilingire ihtiyaç duymakta ve ilk olarak bizi tercih etmekteler. Bir polis eve gireceği zaman ilk olarak kaba kuvvete başvurmaz ve bir çilingir arar, kaba kuvvet çözüm olmadıysa da bir çilingir arar. İcra memurları gün içerisinde farklı karakterde sorunlu pek çok insanla uğraşmaktalar. Haberlerde tanık olduğumuz kapısını kilitleyip memurlara zorluk çıkaran kişiler olduğu zaman biz devreye giriyoruz ve evi açmak bize kalıyor. 

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme imkanı

Çilingire ne zaman ihtiyaç duyulacağı belli olmaz. İhtiyaç anında yanınızda nakit bulunmayabilir. Belki ay sonudur ve maaş gününüzü bekliyorsunuzdur, ekstra masraf için bütçeniz yetersizdir. Pandemi sebebiyle nakit kullanımını kesmiş olabilirsiniz. Pek çok şirket gibi biz de bu durumlarda sizlere kolaylık sağladık ve her çilingirimize pos cihazı temin ettik. Evinizde ya da şirketinizde dilerseniz temassız ödeme ile, banka veya kredi kartıyla, dilerseniz de nakit şekilde ödeme imkanınız mevcut.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Çilingirin ne kadar ücret alacağı, kapıyı ne kadara açacağı yapılan işleme göre değişiklik gösterir. Her sektörde olduğu gibi işçilik ücreti ve kullanılan malzeme fiyatı belirler. Bizler en kaliteli ürünleri kullanıyoruz ve işçilik ücretini minimumda tutuyoruz. Hizmetimize az bir kâr ekleyerek fiyat sunuyoruz. Böylece de sizlere tüm Kartal bölgesinin en uygun fiyatını garanti ediyoruz.

5/5 - (312 votes)

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Kapı açma işlemleri duruma göre farklılık gösterir. Mesela anahtarınız kırılmış olabilir, kilidiniz bozulmuş olabilir, anahtar kayıp olabilir, kapı kilitli olabilir ve benzeri pek çok durum olabilir. Aynı zamanda saat kaçta müşteriye gidildiği, kapının çeşidi, kilidin çeşidi de fiyatı değiştiren unsurlardandır. Bunların hepsinin fiyatı farklıdır ama uygulanan işlem yine de kapı açmadır. Bu yüzden net bir rakam veremeyiz.

5/5 - (312 votes)

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Anahtarınızı kaybettiniz veya unuttunuz, kapınızı açamıyorsunuz. Günümüz teknolojisiyle kapı ve kilit sistemleri de gelişmekte. Eskiden kredi kartı ile kolaylıkla kapı açabilmek mümkündü ancak artık pek kolay değil. Bizler de teknolojiyi takip ederek kendimizi geliştirmekteyiz. Kapınızı açamadığınızda bize ulaşabilirsiniz. Uzman çilingirlerimiz en hızlı şekilde konumunuza ulaşıyor. En kısa sürede modern aletlerle kapınıza hasar vermeden kilidi açıyor. Kartal bölgesinin en hızlı ve güvenilir çilingir servisine 7/24 ulaşabilirsiniz.

5/5 - (312 votes)

Hasarsız açın.

Kilit sistemleri artık teknoloji ilerledikçe kendini geliştirdi ve akıllı sistemlere geçildi. Kapılar da aynı şekilde teknolojiyle paralel gelişmekte. Biz de işimiz sebebiyle bu gelişmeye ayak uydurmak zorundayız ve modern aletlerle işlerimizi yapmaktayız. Kapılarınıza çoğu zaman açarken hasar vermiyoruz. Ancak bazı durumlarda kilidin kırılması gerekebiliyor. Mesela kapının arkasında anahtar unuttuysanız veya kapınız kilitliyse. Önce zarar vermeden, kilidi kırmadan açmayı deniyoruz son çare olarak silindiri deliyoruz. Böylelikle kapınıza zarar vermemiş oluyoruz. Sizlere, kapınızı açarken minimum hasar vereceğimizi temenni ederiz.

5/5 - (312 votes)
POS cihazı çilingir

Çilingir Kartal

Biz Kartal Çilingir olarak imadınıza koşuyoruz. İşinde uzman, sertifikalı çilingirlerle çalışıyoruz. Ekip arkadaşlarımız ve biz sizlere her türlü hizmeti sunmak için gayret ediyoruz.

Kartal’da güvenilir bir çilingir nasıl kaliteli iş çıkarır?

Anahtar, kilit gibi işler ile uğraşan ustalara çilingir adı verilir. Günümüzün hızlı tempolu dünyasında, insanlar genellikle bir çilingir hizmetlerine ihtiyaç duyarlar. Ancak bu işler için güvenilir bir çilingir seçmek öngörülemeyen sorunlarla karşılaşmamak için çok önemlidir. Kartal Çilingir tüm çalışmalarını güvenilir ve profesyonel bir şekilde yürütmektedir. Bu yüzden her türlü kilit işlerinizde bizi tercih edebilirsiniz.

Kilit sistemleri evlerde, ofislerde ve diğer yaşam alanlarında güvenliğin sağlanması için kullanılmaktadır. Ancak günlük hayatın koşuşturmacasında anahtarlarınızı kaybedebilir veya içeride unutabilirsiniz. Böyle bir durumda güvenilir bir çilingir yardımına ihtiyacınız vardır.

Çilingir çağırmadan önce güvenilir olduğundan emin olmak çok önemlidir. Kartal Çilingir olarak tüm işlerimizi güvenilir ve profesyonel bir şekilde gerçekleştiriyoruz. Uzman ekiplerimiz hızlı bir şekilde bulunduğunuz yere ulaşacak ve kapınızı sizin için açacaktır. Size sadece bir telefon kadar yakınız ve size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Kartal çilingir
Kırık anahtar

Anahtarı unuttunuz ve Kartal’da kapıda kaldınız

Bu herkesin başına gelebilir: anahtarınızı unutursunuz ve kendinizi kilitli bir kapının önünde bulursunuz. Böyle bir durumda çilingir çağırmadan kapıyı açmak neredeyse imkansızdır. Bu yüzden insanlar genellikle çilingirlerin bu işi nasıl yaptığını merak ederler.

Firmamız her türlü kapıyı hızlı ve hasarsız açabilecek profesyonel donanıma ve uzman ekiplere sahiptir. İster çelik ister ahşap kapı olsun, ister anahtar içerde olsun, ister kapı kilitli olsun, onu açabilecek kapasiteye sahibiz.

Kapı açma işleminde öncelikle kapının kilidi açılır. Kilit kapatıldığında kapı açılamaz. Bu nedenle ekibimizin ilk işi kilidi açmak olacaktır.

Kilidi açmadan önce ekiplerimiz kapı hakkında detaylı bilgi talep edebilir. Bu bilgilere dayanarak kapıyı güvenli ve profesyonel bir şekilde açabiliriz. Kilitli olduğunuz için bizi aradığınızda, size yardımcı olmak için hızlı ve verimli bir şekilde çalışacağız.

Kapı tipi

Yanımızda doğru ekipmana sahip olduğumuzdan emin olmak için kapınızı açmadan önce bazı temel sorular soruyoruz. Kapı tipi, sorduğumuz en önemli sorulardan biridir. Bu bilgilere dayanarak profesyonel ekiplerimiz hızlı ve verimli bir şekilde çalışarak kapınızı zarar vermeden açabilir.

Kilit tipi

Kapı tipine ek olarak, kapıya ne tür bir kilit takıldığını bilmek de önemlidir. Standart bir silindir kilit mi yoksa daha gelişmiş bir elektronik kilit mi? Bu bilgiler, doğru araçları getirmemize ve işi verimli bir şekilde yapmamıza yardımcı olacaktır.

Kilidin markası ve işlevi

Kilidin türünün yanı sıra hangi marka kilide sahip olduğunuzu ve işlevinin ne olduğunu da bilmekte fayda var. Bu şekilde daha da spesifik olabiliriz ve tam olarak ne bekleyeceğimizi biliriz.

Acil çilingir mi lazım? Bazı ipuçları!

Kapınızı açması için bir çilingir çağırdığınızda, çilingirin güvenilir ve deneyimli olduğundan emin olmanız önemlidir. Kartal Çilingir olarak sektördeki yılların tecrübesine sahibiz ve kilitli kapıları zarar vermeden açıyoruz. Profesyonel ekiplerimiz her zaman size hızlı ve verimli bir şekilde yardımcı olmaya hazırdır.

Araba kilidinizde bir sorun mu var? Kartal Oto Çilingir hizmeti yanınızda!

Otomobillerde zaman zaman kilit sistemi sorunları veya anahtar kayıpları yaşanabilir. Biz, Kartal Çilingir olarak bu sorunlarınızı hızlı bir şekilde çözüyoruz. Çilingir hizmetleri artık sadece ev ve iş yerleri için değil, otomobiller için de verilmektedir ve tüm kilit işlemlerini aracın marka ve modeline bakılmaksızın hızlı bir şekilde yapmaktayız.

7/24 Kartal araba çilingir hizmetleri

İşinizin aksamadan devam etmesi için, 7/24 otomobil çilingir hizmetleri sunuyoruz. Bu sayede araçlarınızın kilit problemlerini kısa sürede çözebilirsiniz. Otomobil kilitlerinde yaşadığınız sorunları güvenle çözmek için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Günün her saati ve haftanın her günü hizmetinizdeyiz.

Kartal’da otomobil çilingir hizmetlerimiz

Otomobil çilingir hizmetlerimiz arasında anahtar kaybolmaları, anahtarın aracın içinde unutulması, anahtar kırılmaları gibi durumlar yer almaktadır. Özel kodlama cihazlarımız sayesinde, aracınız için yeni bir anahtar da yapabiliriz. Hem uygun fiyatlı hem de Immobilizer teknolojisi ile araç hırsızlıklarına karşı önlem alarak güvenli bir hizmet sunmaktayız.

  • Araç kumandası pillerinin değiştirilmesi
  • Sustalı bölümünde kırık olan anahtarların tamiri
  • Araç kumanda kartlarının onarımı
  • Anahtarın tamiri
  • Kilit değiştirme işlemleri
  • Immobilizer güvenlik sistemindeki sorunların giderilmesi

Araç oto çilingiri işlemi, aracınızın kilit sistemiyle ilgili sorun yaşadığınızda çağırabileceğiniz bir çilingir hizmetidir. Eğitimli ve tecrübeli ekibimiz, aracınızın yanına gelerek sorununuzu en kısa sürede çözmektedir. Ancak, güvenlik açısından araç ruhsatınızın yanınızda olması gerekmektedir.

Kartal oto çilingir
Kartal kasa çilingir

Kartal kasa açma çilingiri

Kasa açma hizmeti alırken, ekibin teknik sorular sorması gerekir. Bu şekilde, kasayı tanıyarak işleminizi kısa sürede gerçekleştirirler ve kasaya zarar vermezler. Kasa açma işleminde, ekiplerin kullandığı ekipmanların doğru ve işlevsel olması da oldukça önemlidir. Kartal’da kaliteli kasa çilingiri hizmetleri için firmamızla iletişime geçerek faydalanabilirsiniz.

Kartal’da çilingir kasa açmak için ne kadar fiyat ister?

Kartal’da kasa çilingir fiyatları hakkında daha fazla bilgi edinmek için firmamız yetkilileriyle görüşebilirsiniz. Kasanın anahtarını kaybettiğiniz veya şifresini unuttuğunuz durumlarda, profesyonel bir çilingirle çalışmanız gerekir. Firmamız, uygun fiyatlı ve kaliteli hizmetler sunmaktadır.

Firmamızdan kasa açma hizmeti aldığınızda, kasayı açmak için yetkilendirildiğinize dair bir belge göstermeniz gerekir. Bu belge, güvenlik açısından son derece önemlidir. Kimlik fotokopisi, vergi levhası, karakol yazısı gibi yasal belgelerle kasanızın kilidini açabilirsiniz.

Anahtar çoğaltma 

Günümüzde, evlerimizde, ofislerimizde ve araçlarımızda farklı anahtarlar kullanıyoruz. Bu anahtarları kopyalamak isteyebileceğimiz durumlar olabilir. Bu tür işlemler için firmamız, siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.

Anahtar çoğaltma işlemi, ellerinizdeki anahtarların bir kopyasını yaptırmak işlemidir. Herhangi bir anahtarınızı çoğaltmak için firmamıza başvurursanız, işlem kısa sürede tamamlanacaktır. Profesyonel ekipmanlarımızla anahtar çoğaltma işlemini gerçekleştirdiğimiz için, eski anahtar ile kopya anahtar arasında hiçbir fark olmayacaktır.

Firmamız getirdiğiniz anahtarları istediğiniz sayıda ve kısa sürede kopyalayabilir. Bu nedenle, anahtar çoğaltma işlemleri için firmamızı tercih edebilirsiniz. Anahtar çoğaltma işlemleri yalnızca bir anahtar örneğiniz olduğunda gerçekleştirilebilir.

Akıllı kilit için Kartal’da bir çilingir fiyatı

Akıllı kilit çilingir hizmetleri fiyatları, akıllı kilit sistemlerinin marka ve modeline göre değişkenlik göstermektedir. Fiyatlandırma hakkında ayrıntılı bilgi almak isterseniz, firmamızla iletişime geçebilirsiniz. Ancak, en doğru fiyatlandırma, personelimizin akıllı kilit sistemlerinizi görüp incelemesi sonucu yapılacaktır.

Akıllı kilit
Göstergeç sistemi

Göstergeç sistemi

Göstergeç sistemi, apartman ve sitelerin giriş kısmında sıklıkla kullanılan bir sistemdir. Bu sistemde, elektronik kapılardan anahtar kullanmadan geçiş yapılmaktadır. Göstergeç kilit sistemleri, klasik anahtarların kullanılmadığı yeni nesil kilit sistemleri olarak ortaya çıkmıştır.

Göster geç sistemlerinde manyetik anahtar bulunmaktadır. Bu anahtar, kapıya yaklaştırıldığında kapı otomatik olarak açılır. Ancak, anahtarlara önceden manyetik programlama yapılması gerekir. Aksi takdirde, kapı açılmaz. Göstergeç sistemleri, düzenli bakımla uzun süreli sorunsuz kullanım imkanı sunar.

Göstergeç kilit sistemleriyle ilgili yaşayabileceğiniz herhangi bir sorunda, firmamızdan göstergeç çilingir hizmeti alabilirsiniz. Firmamız, tüm göstergeç çilingir sistemleri için hizmet vermektedir.

Göstergeç kilit sistemleri ile çalışırken, çok sayıda anahtar taşımanıza gerek yoktur. Manyetik programlama sayesinde, kilitleri kolayca açabilirsiniz. Firmamızın sunduğu göstergeç çilingir hizmetleri şunlardır:

  • Göstergeç kilit sisteminin pilinin bitmesi durumunda, pil değişimi gerçekleştirilir.
  • Göstergeç kilit sistemlerinin kullanıcı tanımlaması yapılır.
  • Göstergeç sistemi ile entegre kapılarınızda bir sorun yaşarsanız, ekibimizi çağırarak kısa sürede çözebilirsiniz.
  • Göster geç sistemlerinin bakımı, siz değerli müşterilerimize sunulmaktadır.

Göstergeç kilit sistemleri, yüksek teknolojili kilit sistemleridir. Anahtarı olan kişiler, kolayca kapıdan geçebilirler. Bu nedenle, güvenilir bir firmayla çalışmanız, yaşayacağınız sorunları çözmeniz açısından oldukça önemlidir. Firmamız, profesyonel ekiplerle çalışmakta ve tüm marka ve modellerdeki göster geç kilidi problemlerini kısa sürede çözmektedir.

5/5 - (312 votes)