MALTEPE
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

MALTEPE ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtarları unutup evine giremeyenlere yıllardır çare oluyoruz. Herkesin başına geldiği için en çok hizmet verdiğimiz konu olmakla birlikte, uzmanlık alanımızdır. Hızlıca kapınızı açar ve tekrar evinize girebilmenizi sağlarız.

Bazen anahtar kilidin içinde paslanmış olur ve kilidiniz açıp kapanmaz. Kilidiniz size lazım olduğu için bu durumda yardımımıza ihtiyacınız olacak. “Bu sıkıntımı giderebilir misiniz?” diye merak ediyorsanız eğer, bu da mesleki alanımız altına girmektedir.

Kilidiniz açılıp kapanmıyor çünkü kilit kırık. Kırık kilidin tamir edilmesi veya değişmesi lazımsa, Maltepe Çilingir olarak sertifikalı çilingirlerimizle bu iş için en uygun biziz. Müşteri memnuniyeti garanti!

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Evinize girmekte sıkıntı yaşıyorsanız, evinizi açmak için bizi arayıp Maltepe Çilingir servisimizden yararlanabilirsiniz. Sorunu çözmek bizim işimizdir.

İnsanlık halidir anahtar kaybetmek. Evinize giremezseniz yardımımıza ihtiyacınız olacak. Size yardım edebilmek için halihazırda bekliyoruz. Usta çilingirlerimiz jet hızıyla yerinizde olacaktır.

Eski veya deforme anahtarların kilidin içinde kırılma gibi huyları olabiliyor bazen. Başınıza geldiğinde çilingiri aramaktan başka çareniz yoktur. Bir çilingir çağırırken, kapınıza hasar vermeden kaliteli hizmet veren bir servis aradığınızdan emin olun. Kalite ve hızlı servis için Maltepe Çilingir!

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırılan kilit ve anahtarlarda çilingir Maltepe.

Kilit değiştirme işlemleriniz için bizi arayın, profesyonel çilingirlerimiz adresinize gelsin. Acil servisimiz ile her an kapıda! Sadece yapmanız bizi arayıp konumunuzu belirtmektir. Bir telefon uzağınızdayız! Arayın ve eski kilidiniz TSE onaylı kaliteli kilitlerimizle değiştirelim.

Kapı ve kilit açma hizmetini en üst seviyeye taşıyoruz. Tecrübeli uzman çilingirlerimizle verdiğimiz kaliteli hizmetin karşılığını müşteri memnuniyetiyle alıyoruz.

Maltepe'nin uzman çilingiri

Sizin güvenliğiniz ve memnuniyetiniz bizim birincil hedefimiz. Bu hedefimize ulaşabilmek için kaliteli ve dayanıklı olan TSE onaylı kilitler kullanıyoruz. Maltepe Çilingir servisinin bu kadar fark yaratmasının sırrı sadece kaliteli kilit kullanmamızın altında yatmıyor. Çilingirlerimizin her biri sertifikalı ve deneyimli ustalardır ve becerileri ile öne çıkmaktadırlar. Kapınız ve kilidiniz Maltepe Çilingir servisinde emin ellerde.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Maltepe'de kaldınız mı kapıda? Bizim çilingirimiz servisimiz halihazırda!

Maltepe Çilingir servisimiz 7/24 hizmet vermektedir. Böylece hangi gün ve saat kapıda kalsanızda, sizi içeri almak için biz orada olacağız. Ne yaz kış, ne bayram seyran, ne de gece gündüz biliriz. Yılın her günü, günün her saati hizmetinizdeyiz.

Biz sadece evlere hizmet sunmuyoruz. Maltepe Çilingir olarak sektörün her yerine uzanıyoruz. Aynı zamanda şirketlere ve devlet kurumlarına da yardım ediyoruz. Kimi zaman icra memurları, aylardır kirasını ödemek istemeyen bir hanenin kapısını açmak için hizmetimizden faydalanırken, kimi zamanda polis komşunun ihbarı üzerine evde kilitli kalan bir çocuk için servisimize başvurmaktadır. 

Bazen hırsızlar sadece kilidi kırıp içeri girmiyor, fakat büyük hasar açarak değerli eşyalarınızla sırra kadem basıyorlar. Bu tür hasarlar genelde bir kerede onarılmıyor ve çoğu zaman gece oluyor. Hırsızların gecesi gündüzü olmadığı gib, bizimde gecemiz gündümüz yok. Hasar bir kerede onarılacak durumda değilse bile, geceyi evinizde geçirebilmeniz için acil kilit yapmaktayız. Bu kilit hasar onarılana kadar dükkanınızı emniyette tutacaktır.  Maltepe Çilingir olarak hasar onarılır onarılmaz yerine güvenilir, kaliteli ve TSE-onaylı kilit takarız.

Biz kalitemizden ve hizmetimizden eminiz. Bu yüzden, verdiğimiz hizmet ve yaptığımız işleme 1 yıl garanti veriyoruz!

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Konumunuzda POS-cihazıyla ödeme rahatlığı

Size hizmet ederken, sadece kapınızı kilidinizi düşünmüyoruz. Sizi ATM’ye kadar gidip para çekme zahmetine karşın yanımızda POS cihazıyla gelerek, rahatça ödeyebilmenizi de düşünüyoruz. Böylece bulunduğunuz konumda banka veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Çilingir hizmetlerinin sabit fiyatı olmaz. Yapılan her iş bir olmuyor ve arada büyük farklar olabiliyor. Sadece kalite ve uygun fiyatı aynı anda sunduğumuzu söylemek doğru olur.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyat artışına etki eden öğeler çoktur ve büyük fark yaratmaya sebep olurlar. Bu sebepten dolayı somut bir rakam sunma imkanımız yok. Fiyatı etkileyen bu unsurlardan bazıları: Kapının çeşidi, kilit tipi, işlemin olduğu vakit ve konum.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Çilingir ustalarımız bu iş için özel aletlerle kuşanmış, tecrübe ve bilgiyle donanmış, işinin ehli insanlardır. Titizlikle işe koyulup hızlıca geldikleri adresinizde, kapınızı yine aynı hızda açarlar.

Hasarsız açın.

Özel aletleriyle işe koyulan uzman çilingirlerimiz, yılların birikimiyle kazandıkları tecrübe sayesinde kapınızı hasarsız açarlar. Sizi bu badireden en az zararla çıkmanıza yardımcı olurlar.

POS cihazı çilingir