PENDİK
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

PENDİK ÇİLİNGİR SERVİSİ

Dün biraz eğlenceli geçti ve çok geç girdiniz yatağınıza. Sabah uyanamadınız ve önemli bir toplantıya geç kalmak üzeresiniz. Yetişebilmek için aceleyle çıktınız ve çıkarken anahtarınızı evde unuttunuz. Geri döndüğünüzde eve giremediniz haliyle. Zaten güne de kötü başladınız ve şu an her şeyi üst üste geliyor. Artık bir an önce evinize girmek istiyorsunuz.

Bazı durumlarda anahtar kilitte kalabiliyor. İçinde pas tutmuş olabilir. Anahtar kilitten çıkmıyor ve kilit açılıp kapanmıyor veya kullanılamıyor. Anahtar kilidin içinde takılı kaldıysa, biz Pendik Çilingir olarak size çare olarak geliriz.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

“Kapıda kaldım, eve giremiyorum.” diyorsanız endişe etmeyin. Uzmanlık alanımıza giren bu sıkıntızı hızlıca çözeriz. Jet hızıyla adrese gelen usta çilingirlerimiz bu durumu size acilen çözmüş olacaktır.

Anahtarlar kayıp, eve giremiyorsunuz. Maalesef anahtarların kaybolması kötü neticeler doğurabilir. Bunlardan evinize girememeniz en hafifi. Evde yedek anahtarınız varsa bile, biz kilit değiştirmeyi öneririz her zaman. Tabi bu sizin isteğinize bağlı bi durum ama tecrübelerimize dayanarak bunun en güvenlisi olduğunu biliyoruz. Bazen kaybettiğinizi düşünürsünüz, fakat durumun iç yüzü farklıdır. 

Anahtar kilidin içinde kırıldı ve şu an kapım açılmıyor. Anahtarın ömrü doldu ve anahtarların ömrü dolunca yüzde 99 zaten kilidin içinde kırılır, çünkü tek baskı gördükleri yer orasıdır. Anahtarınız sizi yolda bıraksa bile, biz sizi o yolda geride bırakmaz, sizi içeri alırız. 

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık kilit ve kırık anahtar için çilingir Pendik.

Kilit kırıldı ve içeri giremiyor veya kapıyı kilitleyemiyorsanız bizi arayın. Bazı durumlarda tamir edilir. Çoğu zaman değişmek zorundadır veya tamir edilse bile değiştirmesi daha mantıklı olur. Her iki durumda da önce sizinle danışılır, sonra işleme başlanır.

Kilit bozuldu ve bu size endişe etmenize sebep oluyor, neticede o kilit değerlilerinizi koruyor. Hal böyle olunca tabiki tamir edilmesini veya değişmesini istersiniz. Pendik Çilingir ‘i arayın ve endişeniz sona ersin!

Pendik'in sertifikalı çilingiri

Bu branşta yıllardır hizmet vermiş bir servis olarak, size güven ve gururla söyleyebiliriz ki: Kalite ve memnuniyetiniz güvencemiz altındadır ve size temin ederiz!  Bu istekleriniz bizim temel ikelerimizdir. Sertifikalı çilingir ustalarımızla bu amacıma ulaşıyoruz. Referansı sağlam olmayan çilingir işe almıyoruz ki, önce biz ve sonra siz güvenin!

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Pendik'te dışarıda mı kaldınız? Biz sizi içeri alırız!

7/24 hizmet veren çilingir servisimiz her daim hazırda bekler. Mesleğimizin günü, saati, bayramı vs. yoktur. Olmasın, biz bu mesleği severek icra ediyoruz. Yardım ettiğimiz müşterilerimizin tebessümü ve memnuniyeti yetiyor devam etmeye. Ne zaman olursa olsun, tereddüt etmeden bizi arayın!

Ev haricinde şirketlere ve devlet kurumları vs. hizmet veren çilingir servisimiz, her yerde güvenliğiniz için emek sarf etmektedir. Malınızda gözü olan hırsızlar başarısız olsun veya cesaret edemesin diye elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. 

Emeğimize ve ürünümüze güveniyor ve öneriyoruz. Sizde bize güvenin ve önerin diye yaptığımız iş ve değişen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Banka ve kredi kartı ile ödeme imkanı:

Kimisi nakit para taşımayı sevmez veya o anda üzerinde olmaz. Her ne sebeple olursa olsun, biz sizin rahatlığınızı ve isteklerinizi düşünüyoruz. Bu yüzden adrese gelen her çilingir ustamız yanında POS cihazı getirerek size bu kolaylığı sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yerinize gelen bir çilingir ne kadar ücret alır?

Yerinize gelen çilingirin aldığı ücret değişmektedir. Bunu size en başında söylemekte fayda vardır. Zira her iş bir değildir ve sürpriz fatura bizim emeğimizin karşılığı değildir. Her iş bir olmadığından size net rakam söylemek mümkün değildir.

Çilingirin kapıyı açması ne kadar tutar?

Ne kadar istesek de, size somut bir fiyat sunamıyoruz. Hizmetimizi etkileyen faktörler buna engel olmaktadır. Sadece size garantisini verebileceğimiz bir husus, piyasada en uygun fiyata en kaliteli hizmeti verdiğimiz olacaktır.

Çilingirler kapıyı nasıl açar?

Deneyimli ustalarımızı iş başında gördüğünüzde, artık soru işaretlerine gerek olmayacağından emin olabilirsiniz. Hızlıca adrese gelip, aynı zamanda hızlıca kapınızı açacak olan ustalarımız bu iş ile karınlarını doyuruyorlar. Haliyle artık itiyat edinmiş durumdalar.

Hasar yapmadan açmak.

Kapınızı hasarsız açabilmek için özel eğitimden geçmiş usta çilingirlerimiz, yıllardır bizimle çalışmaktadır. Bu tecrübemize dayanarak, kapınızın en sağlam şekilde kalacağını temenni ederiz. En kötü durumda sadece kilidinizi değiştirerek sizi evinize kavuşturacağız.

POS cihazı çilingir