PENDİK
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

PENDİK ÇİLİNGİR SERVİSİ

Dün biraz eğlenceli geçti ve çok geç girdiniz yatağınıza. Sabah uyanamadınız ve önemli bir toplantıya geç kalmak üzeresiniz. Yetişebilmek için aceleyle çıktınız ve çıkarken anahtarınızı evde unuttunuz. Geri döndüğünüzde eve giremediniz haliyle. Zaten güne de kötü başladınız ve şu an her şeyi üst üste geliyor. Artık bir an önce evinize girmek istiyorsunuz.

Bazı durumlarda anahtar kilitte kalabiliyor. İçinde pas tutmuş olabilir. Anahtar kilitten çıkmıyor ve kilit açılıp kapanmıyor veya kullanılamıyor. Anahtar kilidin içinde takılı kaldıysa, biz Pendik Çilingir olarak size çare olarak geliriz.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kapı açma

“Kapıda kaldım, eve giremiyorum.” diyorsanız endişe etmeyin. Uzmanlık alanımıza giren bu sıkıntızı hızlıca çözeriz. Jet hızıyla adrese gelen usta çilingirlerimiz bu durumu size acilen çözmüş olacaktır.

Kayıp anahtar

Anahtarlar kayıp, eve giremiyorsunuz. Maalesef anahtarların kaybolması kötü neticeler doğurabilir. Bunlardan evinize girememeniz en hafifi. Evde yedek anahtarınız varsa bile, biz kilit değiştirmeyi öneririz her zaman. Tabi bu sizin isteğinize bağlı bi durum ama tecrübelerimize dayanarak bunun en güvenlisi olduğunu biliyoruz. Bazen kaybettiğinizi düşünürsünüz, fakat durumun iç yüzü farklıdır. 

Kırık anahtar

Anahtar kilidin içinde kırıldı ve şu an kapım açılmıyor. Anahtarın ömrü doldu ve anahtarların ömrü dolunca yüzde 99 zaten kilidin içinde kırılır, çünkü tek baskı gördükleri yer orasıdır. Anahtarınız sizi yolda bıraksa bile, biz sizi o yolda geride bırakmaz, sizi içeri alırız. 

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık kilit ve kırık anahtar için çilingir Pendik.

Kilit kırıldı ve içeri giremiyor veya kapıyı kilitleyemiyorsanız bizi arayın. Bazı durumlarda tamir edilir. Çoğu zaman değişmek zorundadır veya tamir edilse bile değiştirmesi daha mantıklı olur. Her iki durumda da önce sizinle danışılır, sonra işleme başlanır.

Kilit bozuldu ve bu size endişe etmenize sebep oluyor, neticede o kilit değerlilerinizi koruyor. Hal böyle olunca tabiki tamir edilmesini veya değişmesini istersiniz. Pendik Çilingir ‘i arayın ve endişeniz sona ersin!

Pendik'in sertifikalı çilingiri

Bu branşta yıllardır hizmet vermiş bir servis olarak, size güven ve gururla söyleyebiliriz ki: Kalite ve memnuniyetiniz güvencemiz altındadır ve size temin ederiz!  Bu istekleriniz bizim temel ikelerimizdir. Sertifikalı çilingir ustalarımızla bu amacıma ulaşıyoruz. Referansı sağlam olmayan çilingir işe almıyoruz ki, önce biz ve sonra siz güvenin!

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Pendik'te dışarıda mı kaldınız? Biz sizi içeri alırız!

7/24 hizmet veren çilingir servisimiz her daim hazırda bekler. Mesleğimizin günü, saati, bayramı vs. yoktur. Olmasın, biz bu mesleği severek icra ediyoruz. Yardım ettiğimiz müşterilerimizin tebessümü ve memnuniyeti yetiyor devam etmeye. Ne zaman olursa olsun, tereddüt etmeden bizi arayın!

Ev haricinde şirketlere ve devlet kurumları vs. hizmet veren çilingir servisimiz, her yerde güvenliğiniz için emek sarf etmektedir. Malınızda gözü olan hırsızlar başarısız olsun veya cesaret edemesin diye elimizden gelen herşeyi yapıyoruz. 

Emeğimize ve ürünümüze güveniyor ve öneriyoruz. Sizde bize güvenin ve önerin diye yaptığımız iş ve değişen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Banka ve kredi kartı ile ödeme imkanı:

Kimisi nakit para taşımayı sevmez veya o anda üzerinde olmaz. Her ne sebeple olursa olsun, biz sizin rahatlığınızı ve isteklerinizi düşünüyoruz. Bu yüzden adrese gelen her çilingir ustamız yanında POS cihazı getirerek size bu kolaylığı sağlamaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yerinize gelen bir çilingir ne kadar ücret alır?

Yerinize gelen çilingirin aldığı ücret değişmektedir. Bunu size en başında söylemekte fayda vardır. Zira her iş bir değildir ve sürpriz fatura bizim emeğimizin karşılığı değildir. Her iş bir olmadığından size net rakam söylemek mümkün değildir.

Çilingirin kapıyı açması ne kadar tutar?

Ne kadar istesek de, size somut bir fiyat sunamıyoruz. Hizmetimizi etkileyen faktörler buna engel olmaktadır. Sadece size garantisini verebileceğimiz bir husus, piyasada en uygun fiyata en kaliteli hizmeti verdiğimiz olacaktır.

Çilingirler kapıyı nasıl açar?

Deneyimli ustalarımızı iş başında gördüğünüzde, artık soru işaretlerine gerek olmayacağından emin olabilirsiniz. Hızlıca adrese gelip, aynı zamanda hızlıca kapınızı açacak olan ustalarımız bu iş ile karınlarını doyuruyorlar. Haliyle artık itiyat edinmiş durumdalar.

Hasar yapmadan açmak.

Kapınızı hasarsız açabilmek için özel eğitimden geçmiş usta çilingirlerimiz, yıllardır bizimle çalışmaktadır. Bu tecrübemize dayanarak, kapınızın en sağlam şekilde kalacağını temenni ederiz. En kötü durumda sadece kilidinizi değiştirerek sizi evinize kavuşturacağız.

POS cihazı çilingir

Çilingir Pendik, kurulumdan tasarıma, bakıma ve daha fazlasına kadar çeşitli hizmetler sunar. İster bir kapı kilidinin değiştirilmesine, ister yenisinin takılmasına ihtiyacınız olsun, bunu sizin için en üst düzeyde güvenlikle yapacaklardır. Size kolaylık sağlamak için mobil çilingir hizmetleri de sunuyoruz. Hizmetleri ve Pendik’de nasıl çilingir olunacağı hakkında daha fazla bilgi edinin. İşte lisanslı bir profesyonel olmanın faydalarından bazıları. Daha fazlasını öğrenmek için okumaya devam edin.

Deneyimli Çilingirler: Acil servisler genellikle çilingir yardımını gerektiren en acil durumlardır. Çoğu zaman, insanlar evlerinde veya arabalarında kilitli kaldıklarını ve kapıları açamadıklarını fark ettikten sonra bir şirket kiralarlar. Bu uzmanlar, her türlü kilitle çalışma konusunda deneyimlidir ve zanaatlarında son derece eğitimlidir. İşi hızlı ve verimli bir şekilde yapmak için en son teknolojileri ve araçları kullanırlar. Rekabetçi fiyatları ve mükemmel hizmeti karşısında şaşıracaksınız.

Eğitim ve öğretim: Çilingir olmak için ortaokulu ve iki veya dört yıllık bir çıraklık programını tamamlamanız gerekir. Çilingirlikle ilgili diğer meslekler, eğlence aracı teknisyeni, testere tesisatçısı ve oto elektrikçisidir. Kolej kursları, bu alandaki yılların deneyimini tamamlayabilir. Bazı iller çilingirler için ticaret sertifikası sunar, ancak bu gerekli değildir. Pendik’de çilingir olarak çalışmak için sertifika almanıza gerek yoktur.

Deneyimli Çilingirler: Çilingir olmak yüksek düzeyde hassasiyet ve el becerisi gerektirir. Pendik’de çilingir olmakla ilgileniyorsanız, bir çilingir eğitim kursunu tamamlamanız gerekir. Alanında sertifika ve eğitim sunan çevrimiçi ve çevrimdışı programlar vardır. Pendik’da lisanslı çilingirlere lisans veren birkaç kurum da vardır. Bazı illerde, lisanslı bir profesyonel olmak için bir çilingir çıraklığından geçmeniz gerekecek.

Bir çilingir olarak işinizin güvenli ve emniyetli olacağından emin olabilirsiniz. Kapıların kilidini açabilmeniz ve evinizi güvence altına alabilmeniz gerekecek. Deneyimin işe yaradığı yer burasıdır. Ayrıca, ortaya çıkabilecek herhangi bir acil durumla başa çıkmak için hazırlıklı olmanız gerekir. Çilingirlik konusunda deneyim sahibi olmak, kariyerinizde daha başarılı olmanıza yardımcı olacaktır. Profesyonel değilseniz, Pendik’de nasıl nitelikli bir çilingir olunacağını öğrenmeniz gerekir.

Bir kurumdan farklı olarak, zanaatınızı Pendik’in herhangi bir yerinden uygulayabilirsiniz. Pendik’daki birçok Çilingir, alanın her alanında uzmandır. Kayıp ev anahtarlarından araba kilitlerine kadar her türlü kilit probleminde size yardımcı olacaklardır. Pendik Çilingir’den çilingir eğitimi bile alabilirsiniz. Ardından, kilit alma setleri ve daha fazlasını satın alabilirsiniz. Kısa sürede profesyonel bir çilingir olarak para kazanmaya başlamaya hazır olacaksınız!

Pendik’da çilingir olmanın birkaç yolu vardır. Başlamak için bir lise diplomasına ihtiyacınız olacak, ancak iyi bir başlangıç ​​yapmanın en iyi yolu bir çıraklık eğitimine kaydolmaktır. Çoğu çıraklık eğitimi iki ila üç yıl sürer. Bir çırağın daha önce deneyim sahibi olması gerekmese de, rekabette öne çıkmanıza yardımcı olacaktır. Pendik çilingir derneğinin üyesi olan yerel bir şirkette çalışabileceksiniz.

Kazanabileceğiniz çeşitli sertifikalar vardır. Bulunduğunuz yere bağlı olarak, birçok farklı çilingir lisansı türü vardır. Bazı çilingirlerin sektörde çalışabilmeleri için çilingir sertifikasına sahip olmaları gerekmektedir. Ancak diğer illerde çıraklık programı alarak sertifikalı çilingir olabilirsiniz. Çıraklığınız boyunca, nasıl lisanslı bir çilingir olunacağını öğreneceksiniz. Program size Pendik’de nasıl lisans başvurusunda bulunacağınızı öğretecektir.

Bir çilingir, çok çeşitli hizmetleri yerine getirecektir. Yeni kilitler takacaklar ve bozuk olanları onaracaklar. Ayrıca alarmlar gibi güvenlik sistemleri de kurabilirler. Bu profesyoneller, bir evde veya işyerinde her türlü kilidi onarabilir ve kurabilir. Ayrıca size yerinde bir teklif verecekler. İhtiyacınız olan hizmet ne olursa olsun, bölgenizdeki kalifiye bir çilingirden randevu alabileceksiniz. Bu, yerel bir topluluk ve küçük işletme sahibi için büyük bir avantajdır.