SANCAKTEPE
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

SANCAKTEPE ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtlarını unutup evinize giremiyorsanız, kapınızı açıp evinize girmekte yardımcı olacak olan biziz. Her alanın bir uzmanı vardır, bu alanın uzmanı da biziz. Evinize girmiyor musunuz? Sancaktepe Çilingir!

Anahtar kilitte kaldı ve artık olması gerektiği gibi açılıp kapanmıyor. Kilidinizi değiştirmek istiyorsunuz çünkü bu kilit size lazım. Eskimişti zaten ve durum böyle olunca değiştirme vakti geldi. Her türlü kilit değişimi için bizi arayabilirsiniz.

Evinize giremeyip evinizi açmak isterseniz, bu işin eğitimini almış uzman çilingirlerimiz sizin için hızlıca kapınızı açacaktır.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Anahtar kaybettiyseniz ve evinize giremiyorsanız, bu işi yıllardır yapan usta çilingilrerimiz sizi evinize kavuşturmak için tez gelirler. El çabukluğuyla kapınızı açarlar ve böylece sizde bir an önce işinize gücünüze bakabilirsiniz. 

Anahtar kilidin içinde kırıldı ve kilit değişmeli. Anahtar eskiydi veya kalitesizdi, ya da çok zorladınız ve bu yüzden kilidin içinde kırıldı ve şu an kapı açılmıyor. Kilidinizi, kapınıza hasar vermeden açarak değiştiririz. 

Kapı ve kilit açmak konusunda derece almış çilingirlerimiz bu işi hızlı ve etkili bir şekilde yaparlar. Fazla vaktinizi almadan kapınız veya kilidiniz açılmış olacaktır. Özel aletleriyle  bu işi sıkıntısız çözerler.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık anahtarlar ve kilitleriniz için çilingir Sancaktepe

Kilit kırık ve artık açılıp kapanmıyorsa, değişim vakti gelmiştir. Bu işi size incelikle yapabilecek çilingir arıyorsanız, Sancaktepe Çilingir’de doğru yerdesiniz! Deneyimli çilingirlerimiz titizlikle bu işi size ifa edecektir.

Kilit değiştirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Emin olabileceğiniz kalitede kilitler takıyoruz. Bütün kilitlerimiz TSE onaylıdır. Onaylı olmayan kilit kullanmıyoruz. Kendi evimize takmayacağımız kilitleri, sizin evinize de takmayız.

Sancaktepe'nin çilingir uzmanı

“Neden Sancaktepe Çilingir servisinizi aramalıyım?” diye soracak olursanız, size bizi çağırmanın avantajlarını sıraladık. Kimse çilingir servisine abone olmak istemez. Bu yüzden bir kerede gelip işini düzgün yapmasını ve uzun ömürlü, kaliteli ve TSE-onaylı kilit kullanmasını istersiniz. Ayrıca aradığınızda saatlerce kapıda beklemek istemezsiniz ve geldiğinde ise yine saatlerce uğraşmasını da istemezsiniz. İş bittiğinde ise sürpriz bir faturayla da karşı karşıya kalmak istemezsiniz. Diğer çilingir servislerinden farklı olarak ne istediğinizi biliyoruz ve bu isteklerinizi yerine getirdiğimiz için müşteri memnuniyetimiz çok yüksek.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Sancaktepe'de dışarıda? Bizim çilingirimiz sizin için hazırda!

7/24 hizmet veren çilingir servisimiz her ihtimale karşı her daim hazırda beklemektedir. Böylece çok hızlı adrese ulaşabilmektedir. Ayrıca çilingirlerimiz Sancaktepe’nin yerlileri olup, konuma ulaşmakta şaşırtıcı hızda gelmektedirler. 

Sancaktepe Çilingir servisimiz sektöre adını altın harflerle yazdırmıştır. Sadece evlere hizmet vererek bu konuma gelmedik elbette. Ayrıca şirketlere de hizmet veriyoruz ve devlet kurumlarına da yardım ediyoruz. Kapı açtırmak için icra memurları ve polislerimizde bizden yardım istemektedir.

İşimizden memnunuz. Siz de memnun olun! Güven önemli bir husustur ve her zaman her yerde olmalıdır. Bu yüzden, yaptığımız iş ve değişen parçalara 1 yıl garanti veriyoruz. Böylece içiniz her daim rahat olur.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Konumunuzda POS cihazıyla ödeme yapın

Üzerinizde nakit yoksa veya üzerinizdeki nakiti harcayıp ATM’ye kadar gitmek zorunda kalmak istemiyorsanız, size konumunuzda POS cihazı ile ödeme imkanı sunuyoruz. Böylelikle evinizde veya işyerinizde banka veya kredi kartı ile ödeme yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Sabit bir fiyat belirtmek isterdik, fakat buna maalesef imkan yoktur. Her iş farklıdır ve bu yüzden fiyat çok değişkenlik gösterebiliyor.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyat yapılan işe göre değişir fiyatlar. Bunda üzerinde çalışılan kapı ve kilit türü de etki etmektedir. Ayrıca bu işlemlerin yapıldığı vakitte fiyatı etkileyen etkenlerden biridir.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Profesyonel çilingirlerimiz özel aletleriyle kapınızı sadece birkaç dakika içinde açmış olurlar. Tecrübeleri ve özel aletleri sayesinde bu işi rahatlıkla yaparlar. Titizlikle çalışan çilingirlerimiz kapınıza hasar vermeden kapıyı açarlar.

Hasarsız açın.

Hızlı hızlı kapıları acemice açıp kapınıza hasar verip sizi daha çok zarara sokan çilingirleri çağırmayınız. Çilingirlerimizin hepsi sertifikalı ve deneyimlidir, kullandıkları aletler hepsi bu iş için özel olarak tasarlanmış en kaliteli araç gereçlerdir. İkisinin kombinasyonu ve titiz çalışmayla beraber, kapınıza hasar vermeden açıyoruz.

POS cihazı çilingir