SARIYER
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

SARIYER ÇİLİNGİR SERVİSİ

Günlerden hafta içi ve yine bir iş günü. Uyandınız, her gün olduğu gibi el yüz yıkama ve yarım yamalak kahvaltı yapmak denilen rutini gerçekleştirdiniz. İstanbul’un trafiği ile mücadele için evden çıktınız, kapıyı kapattığınız anda bir boşluk hissi, O da ne ? Anahtarınızı mı unuttunuz ? 

Kayıp anahtar

Hemen hemen her insanın bir kere yaşadığı bir olaydır evden çıkarken veya bir yerden ayrılırken eksiklik hissetmek. İşe gitmek için evden çıktınız. Kapınızı kilitlediniz ve yola koyuldunuz. İşten çıkarken o eksiklik hissini yaşadınız ama ne olduğunu anlamadan eve doğru yola koyuldunuz. Eve geldiğinizde anladınız ki eksik var. Anahtarlar kayıp

Sarıyer Çilingir olarak size yardım edebiliriz ve bu durumdan sizi en iyi şekilde çıkacağınızı temin ederiz.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kapı açma

Başka bir gün aynı şekilde sonu evham olmasa sıradan bir vakit. Eve geliyorsunuz, hem de büyük bir kavuşma hasretiyle, evi açmak için anahtarınızı usulca uzatıyorsunuz ve bir bakıyorsunuz ki anahtarlar kilitte takılı kaldı. Kötü gününüzdesiniz. Rastgele tercih ettiğiniz bir çilingir sizden yüksek meblağlar alıp kilit bozuldu diye kilidi değiştireceğini söyleyebilir. Profesyonellikten oldukça uzak bu adamlar kapıyı açmak uğruna kilidi kırdı ve anahtarlar kırılıp kilidin içinde kaldı.

7/24 Sarıyer Çilingir

Dolandırıcı diye tabir edilebilecek bu insanlara evinizi teslim etmeyin. Sarıyer Çilingir olarak önceliğimiz kaliteli hizmettir. Rastgele bir tercihtense bizi tercih edin, size sadece bir telefon kadar uzaktayız. Uzman çilingirlerimiz modern aletlerle etkili ve verimli şekilde çalışmaktadır. Her insan çilingire ihtiyaç duyduğu zamanlarda evine hemen girmek ister. Bu isteğinizi yerine getirmek için adresinize en hızlı şekilde ulaşım sağlıyoruz. Bize ne zaman ihtiyacınız olacağı belli olmadığı için 7/24 servis hizmetimiz mevcut. Siz yeter ki “alo” deyin.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık anahtar, bozuk kilit için çilingir Sarıyer.

Evden çıktınız ve kapıyı kilitlediniz ama gün içerisinde talihsizlik yaşadınız ve anahtar kayıp oldu. Ya da evinize veya şirketinize hırsız girdi artık hasarlı bir kapı ve kırık bir kilide sahipsiniz. Peki anahtarınız yanınızda olabilir ama kapıyı açamadınız mı? Bunun pek çok farklı sebebi olabilir.

Genel olarak insanların böyle bir durumla karşılaşınca evi açamamalarının sebebi kullanılan eski veya kalitesiz kilidin bozuk olmasıdır. Eğer kilit bozuk değilse diğer sebep anahtarınızın artık eski işlevini yerine getirmiyor olmasıdır. Anahtarlar sürekli sürtünmeye maruz kaldıkları için zamanla aşınırlar ve bozulurlar.

Bozuk anahtar kapıyı açamaz ve siz daha dün anahtarınız çalıştığı için sorunun kaynağını tespit edemeyebilirsiniz. Bu durumların bazılarında kilit değiştirmek gereklidir. Biz sizlere yukarıda bahsedilen durumlarda ve benzeri çeşitli durumlarda ihtiyaçlarınızı karşılamaktayız.

Sarıyer'in çilingir uzmanı

Hırsızlık olaylarının artmasıyla kilit üreticileri daha kaliteli ve güvenilir kilit sistemleri üretmeye başladı. Aynı zamanda kapı ve kilit sistemleri teknolojinin gelişmesiyle beraber gelişmekte. 

TSE-onaylı kilitler

Anahtarınızı kaybettiniz, çantanızı bir kapkaççıya kaptırdınız ve evinize hırsızlar ulaşabilir. Eğer kilidiniz kalitesizse hırsızlar sanki kendi evine girermiş gibi rahatça evinize girebilir. Böyle bir durumla karşılaşmamanız için kullandığınız kilidin TSE sertifikalı olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Biz Sarıyer Çilingir olarak kalitemize yakışanı yaparak sadece TSE sertifikalı kilitler kullanıyoruz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Sarıyer'de dışarıda kalırsanız, çilingiri servisimizi arayınız!

Kapıda mı kaldınız? Çilingir mi lazım? Anında yanınızdayız. İnsanlara yardım üzerine kurulu düzenimiz ile; hırsızlıktan meydana gelen hasar onarımı dahil pek çok hizmeti sizlere sunuyoruz ve sizlere elimizden geldiğince kaliteli ve hızlı hizmet etmeye çalışıyoruz. 

Acil çilingir

Çilingir denince ilk akla gelen firmalardan olan Sarıyer Çilingir olarak uzman çilingir kadromuzla 7/24 hizmet ve afet hizmeti vermekteyiz. Her zaman, her yerde, bulunduğunuz mahalde, 30 dakika içerisinde işlem tamamlanır ve şirket güvenliğinin verdiği özgüven ile yapılan işlemlere bir yıl garanti sağlanır.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Kredi veya banka kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz

Genellikle insanlar kapıda kaldıklarında ve bir çilingire ihtiyaç duyduklarında cüzdanları yanında bulunmaz. Cüzdan yanınızda olsa bile kimse bütün maaşını yanında taşımıyor. Bazen öyle anlarda kapıda kalınabiliyor ki ben çilingire verecek parayı nereden bulacağım keşke kartla ödeme imkanım olsa diyor insan. Ki çoğu çilingir de yanında pos cihazıyla gezmez. İşte bizler siz böyle zor bir durumdayken daha da zorda kalmayasınız diye sizlere kredi veya banka kartı ile ödeme imkanı sunuyoruz. Bütün çilingir arkadaşlarımız yanlarında Pos cihazı bulunduruyor. Dilerseniz nakit ile ödeyebilirsiniz. Dilerseniz kredi veya banka kartıyla ister kartı okutarak ister temassız olarak ödemenizi yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Her işin maliyet ölçülerinden dolayı farklılıklar olsa da Sarıyerinizin en uygun fiyatını sizlere garanti ediyoruz. Profesyonel ve firmatik kuruluşumuzla en uygun fiyat üzerinden hizmet sunuyoruz. Her iş, diğer sektörlerde olduğu gibi farklı fiyatlandırmalara tabidir. Belirlenen fiyatın temelini kullanılan malzemeler oluşturur. Hizmet ve montaj bedeli eklenerek net bir rakam verilir. Bu yüzden net bir rakam söylemek mümkün değildir.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyatımız saatin kaç olduğu, kapı çeşidi ve kilidine göre değişmekle beraber en uygun fiyata en profesyonel hizmeti garanti ediyoruz. Her zaman ve her yerde olduğu gibi kullanılan malzemenin tutarı ve yapılan hizmet fiyatı oluşturur. Hizmet bedeli ise saat, kapı veya kilit çeşidi ve yapılan işlemin iş yüküne göre değişiklik gösterir.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

En çok merak edilen sorulardan birisi de çilingirin kapıyı nasıl açtığıdır. Elimizden geldiği kadar bu sorunuzu cevaplamaya çalışacağız. Kapıda kaldınız ve bizi aradınız. Size soracağımız bazı sorular olur. Kapınız çelik kapı mı, kapıyı kilitlemiş miydiniz, kapınızın arkasında anahtar unutuldu mu? Kapınızı açabilmemiz için bunları öğrenmemiz gerekir. Eğer kapınız kilitli değilse çelik kapı olsun ya da olmasın açmak kolaydır. Ancak kapınızı kilitlemişseniz burada kilidinizin ne kadar kaliteli olduğu önemli rol oynar. Kalitesiz bir kilitse yine açmak kilitli olmayan bir kapıya nazaran yine kolay olacaktır. Eğer çelik kapıya sahipseniz ve kapınız kilitliyse açmak pek kolay olmaz. Ancak bizim usta çilingirlerimiz bu işler için yıllarca eğitim almış kişiler. Modern teknolojiyle gelişen kilit sistemlerine paralel olarak çilingirlerimiz de kendilerini geliştirmekte ve yapılacak işe göre yanlarında aletlerini bulundurmakta. O yüzden hiç endişeniz olmasın Sarıyer Çilingir her durumda kapınızı açar

Hasarsız açın.

Yüksek meblağlar ödeyerek aldığınız lüks kapılarınızın hasarını göze almayın. Kapınızı bize bırakın ve aksi istisnai olmakla beraber en az hasarla ya da hasarsız açalım. Evden çıkarken kapınızın arkasında anahtarınızı unuttuysanız veya kapınızı kilitlediyseniz bu gibi istisna hadiselerde kapınızın kilidini delerek minimum hasarla kapınızı açmaktayız.

POS cihazı çilingir

Çilingirlik alanında kariyer yapmak için yüksek düzeyde eğitim almış olmanız gerekir. Çoğu işveren lise diplomasına sahip kişileri işe almayı tercih eder. Marangozluk, elektronik ve elektronikte deneyim bir zenginlik olsa da, çıraklık eğitimi alarak başarılı bir çilingir olabilirsiniz. Çilingir çırağı olmak için her yıl en az 1.560 saat iş başında eğitim ve 8 haftalık teknik eğitim tamamlamanız gerekir. Bazı iller, çıraklık eğitiminiz ve lise diplomanız için kredi sunar.

Güvenlik Hizmetleri Kayıt Şirketi, onaylanmış başvuru sahiplerine güvenlik lisansları verir. Profesyonel bir çilingir seçmeden önce gereksinimleri anlamak önemlidir.

Sarıyer’da sertifikalı bir çilingir olmak için bir çıraklık programını tamamlamanız gerekir. İyi bir eğitim kursu size anahtarları nasıl tanımlayacağınızı ve çoğaltacağınızı öğretecektir. Eğitim programı, anahtar çoğaltma makinelerinin nasıl kullanılacağına ilişkin talimatları içermelidir. Birçok kurum bir çıraklık programı sunmaktadır. Çilingir olmakla ilgileniyorsanız, önce kayıtlı bir profesyonel kuruluşta çıraklığı tamamlamanız gerekir.

Program, Kamu Güvenliği Bakanlığı ve Sanayi Eğitim Kurumu tarafından akredite edilmiştir. Size kilitleme ve kilit açma ilkelerini öğretir ve son teknoloji ürünler hakkında uygulamalı bilgi sağlar. Biraz arka plan araştırması yaparak size en yakın çilingir bulabilirsiniz. Ayrıca lisanslı ve saygın bir çilingir seçmeniz önerilir. Gerektiğinden daha fazla ödemek zorunda kalmak istemediğinizi akılda tutmak önemlidir.

Arabanızda kilitli kaldığınızda, bölgenizdeki bir Çilingir ile iletişime geçebilirsiniz. Manuel kilitleri otomatik olanlara çevirmenize yardımcı olabilirler. Bu, aracınızın güvenliğini sağlamanın harika bir yoludur. Otomatik kilit kullanmak hırsızların arabanıza girmesini önleyebilir. Kendinizi arabanıza kilitlediyseniz, yapabileceğiniz en iyi şey bölgenizdeki yerel bir çilingir çağırmaktır. Bu, kilidin düzgün çalışmasını ve aracınızın emniyetli ve emniyetli olmasını sağlayacaktır.

Bir çilingir olarak, çeşitli teknikler konusunda eğitim almış olmanız gerekir. Ticaretin yanı sıra, bir dizi başka beceride de yetkin olmanız gerekir. İyi bir anahtar oluşturma bilgisine sahip olmanın yanı sıra, elektronik güvenliğin temellerini de bilmeniz gerekir. Konut, ticari ve otomotiv çilingirliği de dahil olmak üzere çeşitli ortamlarda deneyim sahibi olmanız gerekir. Bu temele sahip olduğunuzda, çilingir alanında bir iş bulmaya hazır olacaksınız.

Ülkede birçok çilingir çeşidi bulunmaktadır. Bazıları mobil, bazıları ise ofis tabanlı. Bir çilingir gece veya hafta sonu çalışabilir. Bazı durumlarda, çilingir günün her saati nöbetçi olmak zorunda kalacaktır. Bir mobil çilingir, gerekirse acil bir yere de gidebilir. Kendiniz bile çilingir olabilirsiniz! 24 saat hizmet, mülkünüzün güvenliği için gereklidir. Lokavttan kurtulmanıza yardımcı olması için bir çilingir arayabilirsiniz.

Sarıyer’de bir çilingir işi için sertifikalı olmanız gerekir. Nitelikli bir profesyonel, yeni kilitlerin takılmasından yeni anahtarların programlanmasına kadar çilingirliğin tüm yönlerinde eğitilecektir. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, acil durum hizmetleri de sağlayabilirler. Örneğin, arabanızın hava yastığı açılırsa, hava yastığını nasıl çalıştıracağını bilen bir teknisyene ihtiyacınız olacaktır. Benzer şekilde, bir kapıyı tamir etmeniz gerekiyorsa, deneyimli ve güvenilir bir çilingir araca binmenize yardımcı olabilir.

Çevrimiçi programlar birçok avantaj sunar. Örneğin, öğrencilerin kendi öğrenme programlarını seçmelerine izin verir. Bu, kurslarını tamamlarken çıraklıklarında çalışmaya devam etmelerini sağlar. Ders kitapları gibi tüm çalışma materyallerine erişebilecekler ve hatta sınavlarına çevrimiçi olarak girebilecekler. Bu hem öğrenciler hem de çilingirler için büyük bir avantajdır. Çalışmalarını kendi hızlarında kolayca tamamlayabilirler ve günün her saati ulaşılabilirler. Ve saygın bir enstitüdeki profesyonellerin yardımıyla becerilerini uygulayabilecekler.