ŞİŞLİ
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

ŞİŞLİ ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtarlarınızı mı unuttunuz? Çilingirimizin acil servisi sayesinde endişelenmenize gerek yok. Siz daha alo derken, çilingirlerimiz aracın motorunu çalıştırıyor. Hızımız ve kalitemizle fark yaratıyoruz.

Şişli Çilingir servisimiz hızlıca yanınızda!

Anahtarınız kıilitte kaldı, kilidin içi pas tuttu ve şimdi kapı açılmıyor mu? Panik yok, çünkü Şişli Çilingir var! Sertifikalı çilingilerimiz sorununuzu hızlıca halleder.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Usta çilingirlerimiz evinizi açmak için hızla yerinize gelir. Kilit onarımı ve sökme-takmada yıllarını vermiş çilingirlerimiz jet hızıyla size evinizi açar. Kapıda kaldıysanız, Şişli Çilingir’i arayın!

“Anahtarlarımı kaybetmişim ve bunu kapımı açmak için ceplerimde anahtarımı bulamadığımda ancak fark edebildim.” Bu sizin de başınıza geldimi? Yalnız değilsiniz. Bir günde ne kadar insanın başına geldiğini bilseniz şaşırırsınız. Bu durumda sizin kendinizi nasıl hissettiğinizi ve bir an önce çilingirin gelip kapıyı hızlıca açmasını ne kadar çok istediğinizi biliyoruz. Şişli Çilingir yanınızda, hemen arayın!

Anahtarınız kilidin içinde kırıldı ve kilit artık açılmıyor. Çoğu zamanda anahtar yıpranmış oluyor ve bunu zamanında fark etmezseniz maalesef anahtarın kilidin içinde kırılma olasılığı yüksek olur. Profesyonel çilingirlerimizin becerileri ve kullandıkları özel aletler sayesinde bazen bu durumlarda bile kilidinizi kurtarma imkanı oluyor. Yoksa hızlı bir şekilde silindir delinir ve yerine TSE-onaylı kaliteli kilit takılır. Şişli Çilingir her türlü bir çare bulur ve sizi kapıda bırakmaz. 


Çilingir Şişli
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık anahtar, bozuk veya kırık kilit için çilingir Şişli.

Kırık kilit ziyadesiyle rastlanan hadiselerden birtanesi. Bu derdinize de Şişli Çilingir yetişir. Bazen kirik kilidin tamiri mümkün oluyor ve küçük bir tamirle size çare olmuş oluruz. Bazen tamir mümkün olmuyor veya tamir etmek, değiştirmekle kıyasa kârlı olmuyor. Yine tasa yok! Sertifikalı çilingirlerimiz eski kilidin yerine uygun fiyata ivedi bir şekilde yerine kaliteli TSE- onaylı kilit takar..

Kilidiniz kalitesiz, eskimiş veya acemi çilingir tarafından montolanmış ise bozulma ihtimali çok fazladır. Bozuk kilit değişimi istiyorsanız Şişli Çilingir ’i arayın ve bozuk kilidiniz tamir etmeye veya değiştirmeye gelelim. Güvenliğinizi sağlayan kilitler büyük önem taşır ve biz bunun farkındayız. Bu yüzden tez gelir, tez değiştirir ve gideririz.

Şişli'nin çilingir ustaları

Kilit değiştirerek yıllarımızı geçirdiğimiz bu dalda çok tecrübe kazandık. Bu tecrübelerimizi işimize yansıtarak müşterilerimizin memnuniyetini kazandık. Kilidin dayanıklı olması için, iş sadece kaliteli ve TSE-onaylı kilit kullanmakta kalmıyor.Aynı zamanda çilingirin ustalığı ve kilidi titizlikle montalaması da çok önemli. Yoksa kilit kaliteli olsa bile, düzgün monta edilmediyse daha çabuk yıpranır. Hassasiyetle yapılan bir iş için Şişli Çilingir‘i arayın.


güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Şişli'de kapıda beklemeyin diye, çilingirlerimiz her daim hazırda beklemektedirler.

İlk olarak, kullandıklarımız malzemelerin hepsi kaliteli ürünlerdir. Bütün kilitlerimiz TSE-onaylıdır ve onaylı olmayan kilitleri kullanmamanızı şiddetle tavsiye ediyoruz. İş tabiki sadece kaliteli kilit kullanmakla bitmez. Zira bu kaliteli ürün işini iyi bilen ve iyi yapan ustanın elinde değerlidir. Şayet kilit hassasiyet ve ustalıkla takılmazsa, kilit ne kadar kaliteli olursa olsun ömrü kısalır. Çilingirlerimizi bünyemiz altına almadan önce bilgilerine, becerilerine ve ustalıklarına bakmaktayız. Ayrıca referanslarını da kontrol ederiz, zira güven bizim için çok önemlidir ve değerli müşterilerimizin evine kendimiz güvenmediğimiz çilingirleri göndermeyiz ve haliyle bünyemizde barındırmayız. Çilingirlerimizin hepsi sertifikalı, güvenilir ve deneyimlidir. Başka öne çıkan bir farkımız ise hızımızdır.

7/24 ulaşılabilir olan Şişli Çilingir servisimiz sizin için her zaman hazırda! “Rahatsız ederim gece gece” diye endişelenmeyin sakın. Asıl siz gece gece kapıda kalır, evinize giremezseniz biz rahatsız oluruz. Aramanız yeterlidir ve anında adresinize geliriz.

Şişli Çilingir servisimiz şirketlere de hizmet vermektedir. Şirketinizin kapı veya kilidi değişecek veya tamir edilecekse, uzmanlığımızdan şirketinizde de faydalanın.

Verdiğimiz hizmetten, çilingir ustalarımızın işçiliğinden, kullandığımız malzemeler ve ürünlerden yüzde 100 eminiz. Yaptığımız işe ve değişen kilide 1 yıl garanti veriyoruz.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Yerinizde POS-cihazıyla ödeme imkanı

Herkesin her zaman yanında nakiti olmayabilir veya nakit ile ödeme yapmayı sevmez. POS-cihazının verdiği imkanlar neticesinde isterseniz banka kartınızla, isterseniz kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.Dilediğiniz gibi ödeyebilmeniz için, çilingirlerimiz her zaman yanında POS-cihazı getirirler.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Her adreste yapılan işlem bir olmadığı gibi fiyatlarda bir değildir. Fiyattaki değişken veriler, bu sorunun cevabını net olarak cevaplamamıza imkan vermiyor. Net olabileceğimiz tek bir şey var fiyat konusunda, o da en iyi fiyatın bizde olduğudur.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Bir çilingirin kapıyı ne kadara açacağı değişken fiyatlara bağlıdır. Bunlar, kullanılan ürün (yapılan masraf), kapı türü, kilit türü, vakit ve yerdir. Fiyatta değişmeyen tek unsur vardır, o da en iyi fiyatın bizde olduğudur.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

İşlerinin ustası olan çilingirlerimiz bu mesleği yıllardır icra etmektedirler. Kapı açmak onlar için artık bir rutin haline dönüştüğü için, kapınızı özel aletleriyle çok çabuk ve (zaruri durumlar hariç) hasarsız açarlar.

Hasarsız açmak.

Çanta dolusu özel aletleri ve tecrübesiyle adrese gelen çilingirlerimiz, kapıyı hasarsız açmakta ustadırlar. Kapı kiliti değil sadece kapalı ise, özel aletleriyle ne kapıya ne de kilide zarar vermeden kapınızı açarlar. Kapı kilitliyse ve anahtarınızı kaybettiyseniz, silindiri delmekten başka çare maalesef yoktur. Kapıya hasar vermeden, sadece silindiri delerek kapınız açılır ve yerine TSE-onaylı kaliteli kilit takılır.

POS cihazı çilingir