SULTANBEYLİ
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

SULTANBEYLİ ÇİLİNGİR SERVİSİ

Bazen insanın dalgınlığına gelebilir ve anahtarlarını unutabilir. İllaki her insanın başına gelir. Önemli olan bu durumu nasıl karşıladığınız. Bu durumda size en iyi yardımcı olabilecek olan Sultanbeyli Çilingir’dir, çünkü biz, yıllardır bu işin içindeyiz.

Kilit bozulduğunda veya paslandığında, anahtarın kilitte kalma ihtimali vardır. Eğer böyle bir sorununuz olursa, hiç endişelenmeyin! Bu durumlarla yıllardır karşı karşıya kalan müşterilerimize yardımcı oluyoruz ve tecrübe sahibiyiz.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kapı arkanızdan kapandı ve şimdi kapıda mı kaldınız? Haliyle bir an önce içeri girmek istiyorsunuzdur. Profesyonel çilingirlerimiz sizin evinize jet hızıyla ulaşarak sizi daha fazla kapıda bekletmeden evinize girmenizi sağlayacaktır. Tek yapmanız gereken, bizi aramak olacaktır.

Aceleyle giderken yolda anahtarınızı düşürdünüz ve şimdi anahtarlar kayıp. Olan olmuş artık. Şimdi geriye kalan sadece bir an önce evinize girmektir. Semtinizin çilingiri olarak hızlıca yerinize ulaşır ve seri bir şekilde kapınız açılır.

Kapınız açılmıyor çünkü anahtar kilitte kırıldı. Çok rastlanan bu olayı sertifikalı çilingirlerimiz el çabukluğuyla size halledecektir.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık kilit ve anahtarlarınız için Sultanbeyli çilingir.

Kapınızın sağlamlığı önemlidir. Kilit kırıldıysa bu önemli bir sorundur, çünkü o kilidin koruduğu şeyler çok önemlidir. Biz bunu biliyoruz ve bu yüzden anında adresinize gelip size yardımcı oluyoruz.Size bir telefon uzağınızda olan çilingir servisi.

Kilitler kalitesiz veya eski olunca bozulabiliyor. Eğer kilidiniz bozulduysa, bizi arayın ve yerine TSE onaylı kaliteli kilit takalım. Kaliteli kilidinizi taktıktan sonra, artik endişeye yer yoktur.

Kaliteyle anılan adımızı, müşteri memnuniyetini ve güvenliğini korumak için sadece TSE onaylı kilitlerle çalışıyoruz. Kaliteli ürünün usta işçilik ile birleştiği yerde, ortaya dayanıklı ve güvenilir iş çıkar ve böylelikle müşteri memnuniyeti olan hedefimize de ulaşmış oluruz.

Sultanbeyli'nin çilingir uzmanı

Bizim için en önemlisi işimizden memnun kalmanız. Bu yüzden sadece TSE onaylı kilitler kullanıyoruz. Aynı zamanda bu kilitleri takan usta da önemlidir. Acemice takılan kilitlerde, tecrübelerimizden biliyoruz ki ömrü kısa oluyor. Sadece işinde uzman olan çilingirlerle çalışıyoruz ve bu sayede memnuniyetinizi kazanıyoruz.Şayet kilidiniz değişecek ise, bu işi uzman çilingirlere bırakınız ki kilidinizden emin olun. Sultanbeyli çilingir olarak memnun kalmanızı garanti ederiz.

Kilit veya kapı açmak konusunda yıllarını eskitmiş ustalarımızın uzmanlık alanı sizin kapınız ve kilidiniz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Sultanbeyli'de dışarıda? Bizim çilingirimiz sizin için hazırda!

Yıllardır sektörde hizmet vererek edindiğimiz tecrübeyle en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini baz alan çalışma prensibimizle sektörde lider konumundayız. Sertifikalı uzman çilingirlerimizle verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde yıllardır konumumuzu koruyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güvencesi bizim temel ilkemiz.

7/24 hizmet sunan Sultanbeyi Çilingir servisimiz her daim sizin için hazırda durmaktadır. Bize ne zaman ihtiyaç duyacağınız belli değildir. İhtiyacınızı karşılayabilmek adına, mesai kavramımız olmamaktadır.

Hizmetimiz sadece evlerle sınırlı değil. Uzmanlığımızı şirketlerde de göstererek geniş çevreye fayda sağlamaktayız. Geceleri şirketler boş olduğundan hırsızlık olaylarına daha hassas durumdadır. Hangi saatte olursa olsun, hizmetinize geliriz.

Güven içerisinde evinizide uyuyabilmeniz veya aklınız şirkette kalmaması için, sadece TSE onaylı kilitler kullanıyoruz. İşimizden ve ürünümüzden emin olduğumuz için ayrıca 1 yıl garanti veriyoruz.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme imkanı

POS cihazıyla adresinize geliyoruz. Bu sayede rahatlıkla banka veya kredi kartınızla ödeme yapmaya olanak sunuyoruz. Böylece, üzerinizde yeterince nakit yok gibi kaygınız olmayacaktır.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Çilingirlerimizin aldığı ücret, duruma göre değişiklik gösteriyor. Her iş farklıdır ve yapılan işlemler arasında büyük değişiklikler gösterebilir. Sultanbeyli’nin uygun fiyatları bizde olduğunu size temin ederiz.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Kapıyı açmanın fiyatı bazı değişken unsurlara bağlıdır. bunlardan bazıları: İşlemin vakti, kapı türü, kilit türü, yapılan işlem.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Sertifikalı çilingirlerimiz kapıyı açmak için, bu iş için özel üretilmiş araç gereç kullanarak kapıyı açarlar. Usta çilingirlerimizin deneyimleriyle beraber kapınız daha fazla vakit geçirmeden açılır.

Hasarsız açın.

Özel araç gereçleriyle işe koyulan, deneyimle harmanlanmış usta çilingirlerimiz, kapınıza hasar vermeden kapınızı açmaktadır.

POS cihazı çilingir