TUZLA
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 2 çilingir mevcut.

TUZLA ÇİLİNGİR SERVİSİ

Rahatlatıcı bir tatil sonrası tekrar eve geldiniz. Ertesi gün işe giderken anahtarınızı almayı unuttunuz, çünkü otelde böyle bir derdiniz yoktu. Gelirken eve giremediniz ve kapıda kaldınız. Hiç merak etmeyin, çünkü biz Tuzla Çilingir olarak size evinize girmekte yardımcı oluruz.

Anahtar kilitte kaldı ve eve giremiyorsanız veya kilitleyemiyorsanız biz sorunu sizin için çözeriz. Yılların deneyimini taşıyan çilingirlerimiz bir kaç dakika içerisinde kilidinizi değiştirmiş olacaktır.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Çocukların peşinden koşarken kapı arkanızdan kapandı ve kapıda mı kaldınız? Çocuklarınızla beraber bir an önce içeri girmek istiyorsunuz ve saatlerce beklemeye tahammülünüz yok. Merak etmeyin. Acil servisimiz siz daha telefonu kapatmadan arabaya binmiş ve adrese doğru harekete geçmiş olacaktır.

Anahtarlar düştü ve yedek anahtar yok. Anahtarlar kayıp ve tabiki bir an önce evinize girmek istiyorsunuz. Canınız sıkıldı haliyle fakat daha fazla sıkılmasının bir manası yok. Uzaktan bir çilingir çağırarak saatlerce beklemeyin İstanbul trafiğinde sıkışacak bir çilingiri. Mahallenizin Tuzla çilingirini arayın ve hızlıca adresinizde olalım.

Anahtar kilitte kırıldıysa biz kapınızı açmaya ve sonrasında kilidinizi değiştirmeye geliriz. Bu çok rastladığımız bir olay olduğu için usta çilingirlerimiz seri bir şekilde sizi bu durumdan kurtarmış olacaktır.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kırık anahtar ve kilitleriniz için Tuzla çilingir.

Bazen kilit kırıldı diye müşterilerimiz bizi arar ve hizmetlerimizden faydalanırlar. Şayet sizinde kilidiniz kırıldıysa, güvenle kapınızı kilidinizi bize teslim edebilirsiniz. Kilit çünkü hayatımzıda önemli bir unsurdur ve haliyle sağlam olmasını dileriz.

Kilidiniz bozulduysa ve bunun tamir edilmesini veya değişmesini istiyorsanız, durmayın ve bizi arayın. Kapı ve kilit hakkında ne sorununuz varsa çözeriz ve sizi memnun etmeden oradan ayrılmayız.

Kalite bizim temel ilkelerimizden ve bu yüzden sadece onaylı kilitler kullanıyoruz. Bu kaliteyle beraber işinin ehli olan kalifiye çilingir gerekir ki, üründeki beklentiniz karşılansın. Tuzla Çilingir olarak size bu kaliteli hizmeti, onaylı ürünlerimiz ve uzman çilingirlerimiz ile sağlamaktayız.

Tuzla'nın çilingir uzmanı

Kilit değişecek ise bu işi uzmanlara bırakın. Zira kilit kailteli olsa bile, uzman tarafından takılmazsa ömrü kısa olur. Her işin bir ehli vardır ve bu işin ehli de Tuzla Çilingir olarak bizleriz. Müşteri memnuniyetini garanti eder ve rahat uyumanızı sağlarız.

Kilit veya kapı açılacaksa, bu bizim yıllardır etkin olduğumuz uzmanlık alanımızdır. Size sadece düşen bizi aramak olacaktır. Daha fazlasına ihtiyaç yoktur.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Tuzla’da dışarıda? Bizim çilingirimiz sizin için hazırda!

Yıllardır sektörde izmet vererek edindiğimiz tecrübeyle en iyi hizmeti sizlere sunuyoruz. Müşteri memnuniyetini baz alan çalışma prensibimizle sektörde lider konumundayız. Sertifikalı uzman çilingirlerimizle verdiğimiz kaliteli hizmet sayesinde yıllardır konumumuzu koruyoruz. Müşteri memnuniyeti ve güvencesi bizim temel ilkemiz.

Tuzla Çilingir servisi olarak 7/24 hizmet vermekteyiz. Bizim mesai kavramımız yoktur, çünkü bize her an ihtiyaç duyabilirsiniz ve duyduğunuz o anda ise hizmetinizde olmak isteriz. Bu yüzden ne gece nede gündüz biliriz. Tek bildiğimiz birşey var; o da ihtiyacınız!

Sadece evlerde hizmet vermiyoruz. Aynı zamanda şirketlerde de faaliyet gösteriyoruz. Akşamları şirketler hassas konumdadır. Bu yüzden hırsızların gözü şirketlerde olup, hırsızlıklar olduğunda anında gelip sorunu çözüyoruz. Gecenin geri kalanını evde geçirebilmenizi sağlıyoruz.

İşlerimizde Sadece TSE onaylı güvenilir kilitler kullanıyoruz ve işçiliğine güvendiğimiz uzman çilingirlerimiz tarafından değiştiriliyor. Bu yüzden 1 yıl garanti veriyoruz.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme imkanı

Bazen müşterilerimizin üzerinde yeterince nakit bulunmuyor veya kartla ödeme yapmak istiyor. Bu yüzden çilingirlerimiz her zaman yanında POS cihazı getirmektedir. Böylece rahatlıkla banka veya kredi kartınızla ödeme yapabilirsiniz.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Adrese gelen çilingirlerimizin aldığı fiyat, her iş farklı olduğundan değişir. Bu yüzden sabit bir fiyat hakkında söz etmek söz konusu değildir. Semtin en uygun fiyatını temin ettiğimizden söz etmek daha doğru olacaktır.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Fiyatı belirleyen unsurlara bağlıdır. Fiyat; yapılan işleme, işlem saatine, kapı ve kilit çeşidine göre değişkenlik gösterebilir.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Profesyonel çilingirlerimiz bu işlemi yıllardır yapmakta ve özel alet kullanmakta. Bu sayede kapınızı hızlıca açar ve evinize geçit sağlar.

Hasarsız açın.

Sertifikalı çilingirlerimiz için kapınızı açmak sadece bir kaç dakika alır. Bu işlemi yaparken özel aletler kullanır ve kapınıza hasar vermeden gerçekleştirir. Bazı durumlarda silindir delinmek zorundadır. Bu durumlarda ise minimum hasarla, kapınıza zarar gelmeden bu işlem sonuçlanır.

POS cihazı çilingir