ÜMRANİYE
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

ÜMRANİYE ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtarları unuttunuz mu? Endişelenmeye gerek yok. Ümraniye Çilingir sizi bu durumdan kurtarır. Tecrübeli çilingirlerimiz ile bir an önce evinize veya işyerinize girebilmenizi sağlarız. 

Anahtar kilitte kaldı. Kapı açılıp kapanmıyor. Anahtar kilidin içinde pas tuttu. Ümraniye Çilingir’i arayın; Kapı ve kilidinizde, her sıkıntınızda size yardımcı olabilecek sertifikalı çilingirlerimizin hünerlerinden siz de faydalanın.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kapı açma

Evinizi açacak ustalarımız jet hızıyla adresinize ulaşır. Tamir ve değişim konusunda asıl yeteneklerini sergilerler ve tez zamanda evinizi açıp, size geçidi sağlarlar. Dışarıda mı kaldınız? Daha fazla beklemeyin ve Ümraniye Çilingir’i arayın!

Kayıp anahtar

Anahtarlar kayıp. Anahtarlarımı düşürdüm. Anahtarlarımı kaybettim ve şimdi kapımı açamıyorum. Ziyadesiyle rastlanan bu olay can sıkıcı olsa da, iki saat çilingirin gelmesini bekleyerek ve acemice iş başında olduğunu görerek daha fazla canınızın sıkılmasına lüzum yok. Ümraniye Çilingir’i arayın ve deneyimli çilingir ustalarımız anında adrese hareket eder. Kapınızı adeta göz açıp kapayana kadar açmış olurlar.

Kırık anahtar

Anahtar kilidin içinde kırıldı. Kilit açılmıyor. Anahtar emektar ise, çocuklarınız varsa veya kilit fazla zorluyorsa anahtarın kilidin içinde kırılma olasılığı çok yüksek. Bu gibi olaylarda çilingiri çağırmaktan başka çare yok. Bir çilingir çağırdığınızda ise, kaliteli kilit kullandığına ve montalayan çilingirin işinin ehli olmasına dikkat ediniz. Ümraniye Çilingir olarak sadece kaliteli kilitler kullanıyoruz. Onaylı olmayan kilitlerle çalışmıyoruz.

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kilidinizin ömrü uzun olsun. Çilingir Ümraniye.

Kilit kırık. Kilidim kırıldı, şu an açılıp kapanmıyor. Tamir edilebilir mi, yoksa değişmeli mi? Tamir edilip edilemeyeceğini bakmadan diyemeyiz. Tamir edilirse ederiz, değişmesi gerek ise sizin onayınızla değiştiririz. Bazen tamir edilir vaziyette olur, fakat çilingirlerimiz size değişmesini önerebilir. Diğer türlü yine kısa sürede arıza verme imkanı vardır ve siz tekrar çilingir çağırmak zorunda kalırsınız. Bu gibi durumlarda kilit değiştirmek en iyi çözüm olacaktır. Ümraniye Çilingir olarak bunu her zaman önce size sorarız.

Kilit bozuk. Kilidim bozuldu ve acil değişmesi lazım. Ümraniye Çilingir olarak sizi anlıyoruz ve hak veriyoruz, zira biz de her yerde kilit kullanıyoruz ve önemini biliyoruz. Bu yüzden servisimiz size ivedi bir şekilde yetişip kilidinizi tamir eder veya duruma göre değiştirir.

Ümraniye'nin her çeşit kilit ustası

Kilit değiştirme. Kilidim değişecek, uzun sürer mi ve neye dikkat etmeliyim? Kilidinizin sürekli değişmek zorunda olmasını istemiyorsanız, dikkat etmeniz gereken husus yeni takılacak olan kilidin kaliteli ve TSE-onaylı kilit olmasıdır. Ayrıca bu kilidi montalayan çilingirinde sertifikalı ve tecrbübeli bir usta olması da önemlidir, zira kilit kaliteli olup da montalayan iyi takmazsa kilidin miadı yine kısalır. Ümraniye Çilingir amacımız müşteri memnuniyetidir. Bu hedefimize ulaşmak için ise tecrübeli çilingirler çalıştırıyoruz , TSE-onaylı kilitler kullanıyoruz ve adresinize seri şekilde geliyoruz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Ümraniye’de kapıda mı kaldınız? Bizim çilingir emrinize amade!

Kapı veya kilit açma. Hızımız, tecrübemiz, kalitemiz ve uygun fiyatlarımızla ünlü Ümraniye Çilingir servisimiz, sizi kilidiniz veya kapınız gibi yarı yolda bırakmaz. Bize telefon açtığınız an adresinize hareket eder ve ustalarımızın el becerisi ile çok çabuk kapınızı veya kilidinizi açarız.

7/24 Ümraniye Çilingir

Haftanın hangi günü veya günün hangi vakti olursa olsun, her an bize ulaşabilirsiniz ve sizin için hazırdayız. Sabah akşam demeden sizi kapınızdan hızlı bir şekilde içeri alabilmek için hazırda beklemedeyiz. Kapıda mı kaldınız? 7/24 bize ulaşabilirsiniz!

Ustalıklarımızı sadece evinizde sergilemiyoruz. Aynı şekilde şirketinizin kapısı veya kilidi içinde geliyoruz, farkımızı ve uzmanlığımızı şirketinizde de konuşturuyoruz. Şirketlerde ev gibi barınan olmadığı için, geceleri daha hassas konumdadır. Bu yüzden güvenliğine daha fazla önem vermek gerekir, çünkü art niyetli insanların hedefinde olabilir.

Garanti

Ümraniye Çilingir servisimizden faydalananlar sadece bireyler ve şirketler değildir. Kimi zaman icra memurları, aylardır kirasını ödemek istemeyen bir hanenin kapısını açmak için hizmetimizden faydalanırken, kimi zamanda polis komşunun ihbarı üzerine evde kilitli kalan bir çocuk için servisimize başvurmaktadır.

Kalitemizden, hizmetimizden, ürünlerimizden ve çilingirlerimizden eminiz ve bu yüzden yapılan işe ve değişen ürüne 1 yıl garanti veriyoruz.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

Kapıda POS-cihazı ile ödeme imkanı

Şirketimiz yıllanmış olabilir ama teknolojiden geri kalmadı. Kredi veya banka kartı ile ödeme yapmak isteyen müşterilerimiz için çilingirlerimiz her zaman yanında POS-cihazı getirir. Şirketimizin yıllanmış olması, bize tecrübe kazandırdı. Geçen yıllarla beraber geride kalmadık, kalmayız da!. Ümraniye Çilingir olarak sadece ödeme imkanı ile değil, kullandığımız aletler ve ürünlerle de zamana ayak uydurmaktayız.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Her iş farklıdır. Ümraniye’de çilingir fiyatı, çilingirin geldiği vakit, yaptığı iş, kapıya veya kilide göre değişmektedir. Bu yüzden sabit bir fiyat hakkında konuşmak mümkün değil. Söylemesi mümkün olan, çevredeki en uygun fiyatın bizde olmasıdır.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Çilingirin kapıyı ne ne kadara açacağı konusuda yine duruma göre değişkenlik gösterir. Kilit değişir veya değişmez vs. hepsi fiyatı etkilemektedir. Ümraniye Çilingir olarak fiyat hakkında gururla söyleyebileceğimiz tek şey, en uygun fiyatın bizde olduğudur.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Sertifikalı profesyonellerden oluşan çilingir kadromuz, yılların deneyimiyle kapınızı özel aletleriyle sadece birkaç dakika içinde açarlar. Ustalık ve titizlikle çalışan çilingirlerimiz ile kapınızın veya kilidinizin açılacağını garanti ediyoruz. Çoğu zaman kapınız hasarsız kalır. Eğer kapınız hasar görecek ise, bunu ustamız size önceden bildiriyor. Sizinle istişare ederek en iyi çözümde karar kılınıyor ve eyleme geçiliyor.

Kalite bizim için en önemlisi. Kalite olmasa üründe ve işçilikte, müşteri memnuniyetini temel aldığımız misyonumuza ulaşamayız. 

Hasarsız açın.

Ümraniye Çilingir servisimizin tecrübeli çilingir ustaları özel aletlerle işe koyulmaktadır. Bu sebepten dolayı kapıyı hasarsız açabilirler. Kapı kilitli değilse kapıyı hasarsız açarlar. Kapı kilitliyse genelde silindir delinmek zorundadır. Kapınız daha fazla hasar görmeden uzmanlarımız kapıyı açarlar. Adrese gelen çilingirlerimiz her ihtimale karşı yanında bolca kilit ve silindir getirmektedir. İhtiyaç duyulduğund anında değiştirebilirler kilidinizi ve bu sayede ikinciye gelmek zorunda kalmazlar.

POS cihazı çilingir

Çilingirlik mesleği, lise diploması veya çıraklık gerektirir. Testere montajı veya marangozluk gibi ilgili bir alanda deneyim yardımcı olur. Birçok işveren elektronik, bilgisayar ve metal işleri konusunda bilgili adayları tercih eder. Ticaret lisansına ek olarak, iki ila dört yıllık bir eğitim programını tamamlamanız gerekir. Ayrıca diğer eğitim programlarından ve yılların ilgili iş deneyiminden de kredi kazanabilirsiniz. Bazı illerde daha önce tecrübeniz varsa ticaret sertifikası alabilirsiniz.

Bir çilingir lisansı size daha fazla iş fırsatı sunar ve daha yüksek bir eğitim düzeyi elde etmenize yardımcı olabilir. Bir tane almanın birkaç yolu var. Her şeyden önce, arkadaşlarınızdan ve ailenizden tavsiye isteyebilir veya bir şirket için çevrimiçi arama yapabilirsiniz. Ümraniye Çilingir, bölgedeki en saygınlardan biridir. Eviniz veya aracınız için bir çilingire ihtiyacınız varsa, bölgenizde lisanslı bir çilingir bulmak iyi bir fikirdir.

Ümraniye’da çilingir lisansı veren birkaç kurum vardır. Ayrıca potansiyel çilingirler için çevrimiçi bir kaynak sağlarlar. Evinize bir çilingir ihtiyacı varsa, size 7/24 yardımcı olacaklardır. 

Çilingirlerin lise diplomasına sahip olmanın yanı sıra lise diplomasına sahip olmaları gerekmektedir. Diploması olmayanların kendi çıraklarını bulması gerekecek. Ümraniye’da standartlaştırılmış eğitim programları bulunmamakla birlikte, çoğunun tamamlanması iki ila üç yıl sürer. Uzman bir çıraklık, çilingircilik alanında çalışmak için gerekli beceri ve sertifikaları alırken değerli bir deneyim kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Bu alanda birkaç farklı kariyer türü vardır.

Bazı çilingirler otomotiv endüstrisinde çalışır. Bu alan bir güvenlik lisansı gerektirir. Ümraniye’da çilingirlik yapmak için çırak çilingir sertifikasına sahip olmanız gerekir. Lisansınızı aldıktan sonra, mobil teknisyen olarak çalışabilirsiniz. Ancak, yaşadığınız ilde çalışmak için bir lisansınızın olması gerekir. Ehliyetli çilingir olmak istiyorsanız, gerekli dersleri de almalı ve sınavı geçmelisiniz.

Bir çıraklığı tamamladıktan sonra, bir çilingir sertifikası için başvurabilirsiniz. İlgili alanda lisans derecesine sahip olmanız gerekir. Sertifikalı bir Ümraniyelı çilingir olmak istiyorsanız, bir kolej veya üniversitede bir eğitim programını tamamlayabilirsiniz. Bu programlardan bazıları çevrimiçi olarak tamamlanabilir. Bilgi ve beceriye sahipseniz, kendi işinizi kurabilirsiniz.

İhtiyaçlarınız için doğru uzmanlık ve deneyime sahip lisanslı bir çilingir kiralamak önemlidir. Görevi kendiniz gerçekleştirerek paradan tasarruf edebilirsiniz. Bir çilingir, kilitleme sistemlerinin inceliklerine daha aşinadır ve yeterli kilitleri takabilir. En iyi kilitler yüksek kaliteli malzemeden yapılmıştır. Kilidiniz, güvenlik sisteminizin hayati bir parçasıdır. Güvenli olmalı. Acil bir durumda, lisanslı bir uzmanı arayın.

Bir çilingir de kilitlerinizi yeniden anahtarlayabilir. Bir çilingir, eski anahtarı değiştirerek yeni bir anahtar yapabilir. Kilitlerinizi günün 24 saati yeniden anahtarlayabilirler. Kilitlerinizi yeniden anahtarlamak, onları güvende tutmanın iyi bir yoludur. Davetsiz misafirlerin bir mülke girmesini önlemek için bile kullanılabilirler. Ne tür bir kilide ihtiyacınız olduğuna bakılmaksızın, bir profesyonel mülkünüzün güvenliğini sağlayabilir.