ÜSKÜDAR
ÇİLİNGİR

Hızlı ulaşım.

+90 546 670 04 08

Tıkla arayın – 7/24 servis

hızlı ulaşım Şu anda 3 çilingir mevcut.

ÜSKÜDAR ÇİLİNGİR SERVİSİ

Anahtarınız kayboldu ve kapıda kaldınız. Merak etmeyin güler yüzlü ve profesyonel çilingirlerimizle biz Üsküdar Çilingir emrinize amadeyiz. Her gün yüzlerce kişinin hiç beklemediği anlarda çilingire ihtiyacı oluyor. 

Kırık anahtar

Gece gezmesinden geldiniz ve eve giremediniz çünkü anahtar kırıldı. İşten geldiniz, çok yorgunsunuz ama anahtarınızı unuttunuz. Uzun bir seyahatten döndünüz, bir duş alıp uyumak istiyorsunuz fakat kilit bozuldu.

7/24 Üsküdar Çilingir

Panik yapmanıza gerek yok. Kapı açmak bizim işimiz. Üsküdar Çilingir bir telefon kadar uzağınızda. Siz daha telefonu kapatmadan bizler adresinize en hızlı ulaşımı sağlıyoruz ve bu hizmeti sizlere günün her saati sunuyoruz. 7/24 servis hizmetimiz mevcut.

Profesyonel çilingirler

POS cihazıyla ödeme imkanı.

Kapıya zarar vermeden kapı açılır.

Kilit tamir servisi

Şirket güvenliği

Kilit kurmak

Hemen geliyoruz

Uygun fiyatlı ve hızlı

Kilit değiştirme

Evden aceleyle çıktınız ve anahtarı kapının arkasında unuttunuz, anahtar kilitte takılı kaldı ve kapınızı açamadınız. Gece siz evinizde mışıl mışıl uyurken kötü bir olay oldu ve şirketinize hırsız girdi. Kapı ve kiliti kırıldı. Böyle durumlar olduğu zaman kilit değiştirmek  yetmiyor. Dükkanda gece nöbetine kalmamanız için acil kapatma işlemi yaparız.

Hasarsız kapı açma

Kilit değiştirme işleminde kapı eğer çilingirin el becerisi yoksa hasar görebilir ancak bizim tecrübeli çilingirlerimiz etkili ve verimli tekniklerle çalışıyor. Modern aletler kullanıyorlar ve el becerisi kuvvetli insanlar. Bu sayede de kapıya hasar vermeden kapınızı açıyorlar.

Garantili çilingir

Üsküdar Çilingir/Kilit tamir servisi olarak sizlere yıllardır hizmet vermekteyiz. Bunca senedir hiç kimseden bir şikayet almadık. Bütün müşterilerimizi memnun ettik. Biz işini ciddiye alan bir firmayız. Baştan savma işler bize göre değil. Senelerdir tercih edilmemizin sebebi kaliteli hizmetimiz sayesinde müşterileri memnun etmemiz. Hizmetimizin kalitesinin kanıtı olarak uzman çilingirlerimiz tarafından yapılan her işe 1 yıl garanti hakkı da sunuyoruz. Sizlerin güvenliği bizim için çok önemli. 

BEŞİKTAŞ Çilingir
kilit markaları

Bir çilingir ile konuşmak ister misiniz?

Her türlü çilingir işini yapıyoruz.

Bir çilingir nasıl dahil edilir, nasıl çalışır?

#1

Anahtarlarınızı mı kaybettiniz, kilidiniz kırılmış mı veya içine girmiş misiniz?

#2

+90 546 670 04 08‘u arayın, çilingirimiz doğrudan yolda olacak..

#3

Hemen işi senin için yapmaya geldik

Sizi geri arayalım mı?

Kilit için kırık anahtar çilingir Üsküdar.

İnsanlar her zaman mesai saatleri içerisinde kapıda kalmıyor. Günün her saati bu olay gerçekleşebiliyor ve insanların çilingire ihtiyacı oluyor. En basitinden kapının önüne çöp bırakırken kapı arkanızdan kapandı ve anahtarınız yok ne yapacaksınız? Hemen bizi arayın en geç 30 dakika içerisinde konumunuza gelelim. İster saat sabahın beşi olsun ister gecenin üçü olsun biz 7/24 hizmet vermekteyiz. Bunun için bir telefonunuz yeterli. Biz gece gündüz farketmeksizin hizmetinizdeyiz.

Üsküdar Çilingir ailesi olarak yıllardır sizlere hizmet sunmaktan gurur duyuyoruz. Yıllardır hem üzücü hem güldürücü pek çok anı biriktirdik sizlerle. Ancak bu anılar bizlere tecrübe olarak kazandırıldı. Tek önceliğimiz sizleri memnun etmek olan bir politika izliyoruz. Yılların tecrübesiyle sizleri nasıl memnun edebiliriz diye kendimize sorduk. Bunu hizmet kalitemizi artırarak yapabileceğimizi düşündük ve servis skalamızı genişlettik. Sizlere pek çok alanda hizmet vermekteyiz.

İnsanların aklına, çilingirin işi nedir denildiği zaman ya kapı açmak ya da kilit değiştirmek cevabı gelir. Ancak biz bu algıyı yıkmak için çaba gösteriyoruz.

Üsküdar'ın çilingir uzmanı

Evde, işyerinde, kapının ve kilidin olduğu her yerde biz varız. Üsküdarin çilingiri olduğumuz için bize kalite yakışır dedik. En kaliteli TSE onaylı kilitlerle çalışıyoruz. Kârımızdan kısarak sizlere en kaliteli ve en uygun hizmeti sunuyoruz. Çilingirler fiyat belirlerken malzeme ücretine hizmet bedeli ekleyerek ücret alır. Malzeme ne kadar ucuzsa o kadar kâr elde ederler. Üsküdar Çilingir olarak hepimiz halktan insanlar olduğumuz için haksız bir kuruş bile almıyoruz.

güvenlik kilidi
kilidi değiştir
Donanım ile kapı kilidi

Üsküdar'da dışarıda? Bizim çilingirimiz sizin için hazırda!

Evlerde her odanın bir anahtarı vardır ve çoğu zaman kullanılmayan anahtarlardır. Evinize misafir geldiği zaman kapınızı kilitleyip yatmak isteyebilirsiniz ancak anahtar veya kilit bozuk olabilir. Bir gün evden çıkarken dalgın olabilirsiniz ve gün içerisinde anahtarınız kayıp olabilir. Çok acele eve girmeniz gerekiyordur ve kapıyı hızlıca açmaya çalışırken anahtarınız kırılabilir veya tam tersi bir durum gelişebilir. Her kilidin bir ömrü vardır kimisi 5 sene kimisi 10 sene sonra miadını doldurur ve siz anahtarla kapıyı açmaya zorlarken kilit kırık veya paslanmış olabilir. Bir gece siz mışıl mışıl uyurken talihsiz bir olay olur ve evinize veya şirketinize hırsız girebilir. Bu gibi durumlarda hırsızlıktan meydana gelen hasar onarımı dahil pek çok konuda sizlere yardım ediyoruz.

Üsküdar Çilingir olarak servis hizmetlerimizi geliştirirken hizmet ettiğimiz çevreyi de genişletmeye çalışıyoruz. Ne kadar çok insana hizmet edersek o kadar kişiyi mutlu edebiliriz. 

Sertifikalı çilingir

Üsküdar Çilingirin tecrübeli çilingirleri modern tekniklerle en verimli şekilde hizmet vermektedirler. Çilingirin tek işi kapı açmak olmadığı gibi yaptığı iş de sanıldığı kadar kolay değildir. Öncelikle bizim personel kadromuz sertifikalı çilingirlerden oluşmaktadır. Bu insanların her biri en az 2 yıldan 5 yıla kadar çilingirlik eğitimi almış mesleğinde tecrübesi olan kişilerdir. Mesleki tecrübelerinin yanı sıra el becerileri kuvvetli insanlardır.

Günümüz teknolojisiyle gelişen kilitlere bağlı olarak kendilerini geliştirirler ve teknolojik bilgilerine yeni bilgiler katarlar. Bunların hepsini bir kenara bırakırsak bu işte en önemli konu güvendir. Çilingirin güvenilir bir insan olması gerekir çünkü ona evini teslim ediyorsun. Çilingirler belge almadan eğitim süresince bu konuda teste tabi tutulur. Biz personellerimizi kadromuza dahil etmeden önce sabıka kaydı ve referans isteriz. Sadece emin olduğumuz insanları işe alıyoruz. Bu yüzden bize evinizi açmaktan endişe duymayın.

Biz senin için oradayız.

Herhangi bir çilingir işinde yardımcı olmaktan mutluluk duyuyoruz, arayın ve hemen geleceğiz.

Hırsızlık kaynaklı hasar onarımı

Evinizi açmak

Kayıp anahtar

Anahtar kırık

Kırık kilit

Bozuk kilit

Kilit değişimi

Kilit açmak

Kapı açmak

POS cihazıyla ödeme imkanı

Yanımda nakit yok diye endişe etmenize gerek yok. Her zaman yanınızda nakit bulundurmak zorunda değilsiniz. Belki nakit kullanmayı sevmiyor olabilirsiniz. Bu konuda size yardımcı oluyoruz. Bu saatte nereden para çekeceğim diye düşünmeyin. Çilingire ihtiyacınız varsa bizi arayın. Günün 24 saati hizmetinizde olan çilingirlerimiz yanlarında POS cihazı bulunduruyor. Kredi kartıyla veya banka kartıyla ödeme yapma imkanını sizlere sunuyorlar.

Sıkça Sorulan Sorular

Çilingir ne kadar alır?

Sektörde yapılan işe göre fiyat değişikliği olmakta ve bu fiyat işin saatine, kapının ve kilidin çeşidine göre değişiklik gösterebilmektedir. O yüzden net bir fiyat bilgisi verememekteyiz. Eğer bir çilingire ihtiyacınız varsa ve fiyat merak ediyorsanız bizi arayarak bilgi alabilirsiniz.

Çilingir kapıyı ne kadara açar?

Genellikle fiyat hizmet bedeli ve malzeme ücreti olarak belirlenir. Eğer kilit değiştirilecek ve yenisi monte edilecekse fiyata montaj bedeli de eklenir. Rakip firmalarımızın yaptığı gibi ucuz malzeme kullanıp sizden fazla para alma gayesinde değiliz. Sizlere Üsküdarin en uygun fiyatını sunacağımıza garanti veriyoruz.

Çilingir kapıyı nasıl açar?

Genelde merak edilen bir soru çilingirin kapıyı nasıl açtığıdır. Eğer o açıyorsa biz neden açamıyoruz? Çilingirler kapı veya kilitleri açabilmeleri için 1 yıldan 5 yıla kadar olan uzun bir eğitime tabi tutulurlar. En önemlisi de güvenilir insanlar olmalarıdır. Bunun için sabıka kaydı olmayan insanlar belge almaya hak kazanır. Modern teknolojiye ayak uyduran çilingirler el becerilerinin yanı sıra teknolojiyle de arası iyi kişilerdir. Eski kilitlerden yeni kilitlere her türlü kilidi açabilirler. Modern aletler ve el becerileri sayesinde kapılara zarar vermezler.

Hasarsız açın.

Üsküdar Çilingir, el becerisi gelişmiş usta çilingirleri ve teknolojik aletleriyle çoğu zaman kapınıza hasar vermeden kapı açar. Bazı durumlarda kilit hasar görebilir. Kapınızı kapattınız ve evden çıktınız ama geri giremediniz mi? Kapınıza veya kilidinize hiçbir hasar vermeden açıyoruz. Kapınızı kilitlemişseniz kapınızı kurtarırız, fakat kilidi değiştirmek zorunda kalırız. Silindirin delinmesi gerekir bu durumda ama kapınız minimum hasar alır ve eski kilidiniz yerine TSE onaylı yeni kilidiniz takılır.

POS cihazı çilingir

Bir çilingir, kapıları açıp kapatmaktan ve mülkün güvenliğini sağlamaktan sorumlu yetenekli bir profesyoneldir. Bu tür bir profesyonel, lise diploması ve mekanik bilgi gerektiren güvenlik, çilingir ve anahtar kesme konularında eğitilmiş olmalıdır. Güvenlik alanı daha gelişmiş hale geldikçe, bir çilingir ayrıca yüksek teknoloji güvenlik sistemleriyle çalışmak için ek beceri ve bilgi edinmelidir. Bir çilingirin işi, kapıların kilidini açmak ve mülkün güvenliğini sağlamak için farklı yerlere seyahat etmeyi içerir.

Bir çilingirin birçok farklı rolü vardır. Elektronik gözetleme ve alarm sistemlerinin kurulumu gibi hizmetler verebilirler. Ayrıca çeşitli kapalı devre televizyon ve elektronik erişim kontrol sistemlerini belirleyebilir, tasarlayabilir ve bakımını yapabilirler. Ayrıca işletmelere erişim kontrol sistemleri konusunda yardımcı olabilirler. Hatta bazı çilingirler, müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamak için mesai saatleri dışında acil servis hizmeti vermektedir. İster tek mal sahibi, ister işletme veya devlet kurumu olun, tüm işletme giderlerinizi kaydetmelisiniz.

İstanbul Çilingir, İstanbul’luların kendi bölgelerinde bir çilingir bulmasına yardımcı olmak için tasarlanmış bir web sitesi geliştirdi. Çilingirlik ve diğer güvenlik sorunları hakkında sık sorulan soruların ayrıntılı yanıtlarını içeren bir web sitesi yardımcı olabilir. Web sitemiz hakkında herhangi bir sorunuz varsa, yardım için veya başka bir kuruluşla iletişime geçmekten çekinmeyin. Şirket, güvenlik ihtiyaçlarınız konusunda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyacaktır.

Bir çilingire güvenebilmek önemlidir. Bir çilingirde ne arayacağınızı bilmeniz çok önemlidir. Ayrıca bir çilingir web sitesinde hizmetleriyle ilgili incelemeleri de arayabilirsiniz. Borsaya kayıtlı şirketler, bir hizmet sağlayıcı seçerken önemli olan iyi bir itibara sahiptir. Üsküdar Çilingir, bölgenizde lisanslı ve sertifikalı bir Üsküdar Çilingir rehberine sahiptir. Bu derneğin bir üyesi, çok çeşitli güvenlik ihtiyaçları olan insanlara yardım etme deneyimine sahiptir.

Bir çilingir arıyorsanız, web sitemize bakmalısınız. Bulunduğunuz yerde bir çilingir görmüyorsanız, başka bir çilingir bulmayı düşünmelisiniz. Çoğu zaman, kime güvenmeniz gerektiğinden emin değilseniz bu zor olabilir. Emin değilseniz, bir arkadaşınız size güvenilir bir çilingir önerebilir. İhtiyacınız olan hizmet ne olursa olsun, size yardımcı olabileceklerinden emin olabilirsiniz.

Uzmanlıkları ne olursa olsun, en iyi çilingirler son derece eğitimli ve deneyimlidir. Sertifika, bu sektörde çalışmak için bir gerekliliktir ve eğitimlerini tamamladıklarını ve en son teknolojiler ve trendler hakkında bilgi sahibi olduklarını gösterecektir. Bununla birlikte, çilingirler için devlete özgü gereksinimlerin de farkında olmalısınız. Sektörde çalışıyorsanız, sertifikalı olmak önemlidir.

Üsküdar’da bir çilingirin işi kilitleri açmaktır. Bir ev veya araba için yeni bir kilide ihtiyacınız olsun, bir çilingir yardımcı olabilir. Kilitlerinizle ilgili yaşayabileceğiniz her türlü sorunda size yardımcı olacaktır. Bir çilingir ayrıca aracınızın anahtarlarını onarabilir ve değiştirebilir. Kilitle ilgili herhangi bir sorunda bir profesyonel size yardımcı olabilir. Acil bir durumda acil servisi arayabilir ve randevu alabilirsiniz.